Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νεο μελος

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Νεο μελος

    Καλησπερα σε ολους, ειμαι καινουριο μελος και σκεφτομαι να μεταναστευσω. Χαιρομαι που σας βρηκα με λενε Αποστολη ειμαι 39 ετων αγαμος και αδεσμευτος και σκεφτομαι για νορβηγια.Ευχαριστω πολυ..

    #2
    Originally posted by tolis210 View Post
    Καλησπερα σε ολους, ειμαι καινουριο μελος και σκεφτομαι να μεταναστευσω. Χαιρομαι που σας βρηκα με λενε Αποστολη ειμαι 39 ετων αγαμος και αδεσμευτος και σκεφτομαι για νορβηγια.Ευχαριστω πολυ..
    Καλώς τονε κι ας άργησε!!! Κόπιασε στην παρέα μας!
    Μέτρα τρεις και κόψε μια.......

    Comment


      #3
      Originally posted by tolis210 View Post
      Καλησπερα σε ολους, ειμαι καινουριο μελος και σκεφτομαι να μεταναστευσω. Χαιρομαι που σας βρηκα με λενε Αποστολη ειμαι 39 ετων αγαμος και αδεσμευτος και σκεφτομαι για νορβηγια.Ευχαριστω πολυ..
      καλώς ήρθες,
      στο παρεάκι μας
      κάλη τύχη
      Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

      Comment


        #4
        Νεο μελος

        Κι εγώ παίδες νέο μέλος. Γράφτηκα σήμερα. Είμαι 45 ετών παντρεμένος με δυο παιδιά και σκέφτομαι για Γερμανία. Λένε πως εκεί πληρώνονται καλύτερα από δω. Αύριο θα μάθω λεπτομέρειες για τη δουλειά εκεί. Δεν ξέρω καλά Γερμανικά, κάτι λίγα, αλλά καταλαβαίνω πιο πολλά από όσα μπορώ να μιλήσω. Έχω κάνει και Αγγλικά, τα οποία τα ξέρω πολύ καλά και Γαλλικά παλιότερα. Δεν πίστευα ποτέ πως οι ξένες γλώσσες θα με βοηθούσαν στη δύσκολη ωρα....
        Θα δούμε....

        Comment


          #5
          Καλώς ήρθατε tolis210 κ ΒΑΓΓΕΛΗΣ67 στην παρέα μας...!!!

          Σας εύχομαι να πετύχετε τον στόχο σας όπου κ να πάτε γιατί εδώ το μέλλον μας είναι αβέβαιο...!!!
          Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

          Comment


            #6
            Originally posted by ΒΑΓΓΕΛΗΣ67 View Post
            Κι εγώ παίδες νέο μέλος. Γράφτηκα σήμερα. Είμαι 45 ετών παντρεμένος με δυο παιδιά και σκέφτομαι για Γερμανία. Λένε πως εκεί πληρώνονται καλύτερα από δω. Αύριο θα μάθω λεπτομέρειες για τη δουλειά εκεί. Δεν ξέρω καλά Γερμανικά, κάτι λίγα, αλλά καταλαβαίνω πιο πολλά από όσα μπορώ να μιλήσω. Έχω κάνει και Αγγλικά, τα οποία τα ξέρω πολύ καλά και Γαλλικά παλιότερα. Δεν πίστευα ποτέ πως οι ξένες γλώσσες θα με βοηθούσαν στη δύσκολη ωρα....
            Θα δούμε....
            καλώς όρισες στήν παρέα μας
            Βαγγέλη
            Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

            Comment

            Working...
            X