Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καλημερα

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Καλημερα

    Γιασας και απο εμενα σας μελεταω εδω και τρεις μηνες και σημερα αποφασισα να εγγραφω.Σας ευχαριστω ολους για της πληροφοριες και το κουραγιο που περνω απο εδω μεσα.Ημουν στο καναδα μοντρεαλ για 10 χρονια πριν απο 20 χρονια .Λεω να κανω μια δοκιμη εγω με τον γιο μου ειμαστε καναδοι υπηκοει μενει να σπονσαρω την γυναικα μου.Καλη τυχη σε ολους σας.

    #2
    Originally posted by Bill 64 View Post
    Γιασας και απο εμενα σας μελεταω εδω και τρεις μηνες και σημερα αποφασισα να εγγραφω.Σας ευχαριστω ολους για της πληροφοριες και το κουραγιο που περνω απο εδω μεσα.Ημουν στο καναδα μοντρεαλ για 10 χρονια πριν απο 20 χρονια .Λεω να κανω μια δοκιμη εγω με τον γιο μου ειμαστε καναδοι υπηκοει μενει να σπονσαρω την γυναικα μου.Καλη τυχη σε ολους σας.
    Καλώς ήλθες Bill 64

    Comment


      #3
      Καλώς ήλθες Bill 64

      Comment


        #4
        Originally posted by Bill 64 View Post
        Γιασας και απο εμενα σας μελεταω εδω και τρεις μηνες και σημερα αποφασισα να εγγραφω.Σας ευχαριστω ολους για της πληροφοριες και το κουραγιο που περνω απο εδω μεσα.Ημουν στο καναδα μοντρεαλ για 10 χρονια πριν απο 20 χρονια .Λεω να κανω μια δοκιμη εγω με τον γιο μου ειμαστε καναδοι υπηκοει μενει να σπονσαρω την γυναικα μου.Καλη τυχη σε ολους σας.
        καλώς ήρθες στο παρεάκι μας
        καλή τύχη
        Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

        Comment


          #5
          Καλημερα σε ολους σας.Ευχαριστω πολυ για το καλοσωρισμα.

          Comment

          Working...
          X