Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανταπόκριση - κουκος κωστας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΚΩΣΤΑ,ΑΜΥΔΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ.ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΔΩ ΤΗΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ ΖΩΝΤΑΝΑ,ΣΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ 1 ΜΗΝΑ.ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΠΑΙΔΙΑ.....ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ!!!

    Comment


      #32
      Originally posted by kathy View Post
      Κωστα πολυ ωραια video.!!!!
      μπραβο για την προσπαθεια που κανεις για να δουμε και εμεις λιγο Αυστραλια.
      Αν μπορεις συνεχισε.Μου αρεσε πολυ το χαλαρα!!!!!
      Ειναι σαν να παρακολουθω Discovery chanel!!!!
      δε με λες καλε απο ολα αυτα το χ α λ α ρ α σε αρεσε.δε λεω ωραια χωρα η αυστραλια ντεμεκ φευγατη αλλα λευκο πυργο εχουν δεν εχουν οποτε τι να μας πουν.

      ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια.
      Ζησε καλα - Γελα συχνα
      Αγαπησε πολυ

      Comment


        #33
        Originally posted by Giwrgos busa View Post
        Κώστα μπράβο σου!Αυτό που κάνεις μας βοηθάει όλους!Συνέχισε έτσι!!!
        what ever you say mate!!!! thanks
        Ζησε καλα - Γελα συχνα
        Αγαπησε πολυ

        Comment


          #34
          Originally posted by jimathens View Post
          Καλή Τύχη Κώστα κ να είστε όλοι καλά με υγεία...!!!
          στην αθηνα δουλευα στο λιμανι του πειραια 3 χρονια αντισταση αλλα τελικα χασαμε την μαχη και το λιμανι το δωσαν στους κινεζους.
          το moto σου ηταν το συνθημα μας .κι εγω μαζι σου λοιπον
          Ζησε καλα - Γελα συχνα
          Αγαπησε πολυ

          Comment


            #35
            παιδια ψιλοκουραστικα γιατι ειμαι απο το πρωι στο ποδι.σας ευχαριστω ολους μαζι και εναν εναν.σας φιλω σταυροτα. μπαινοντας στα δεξια εχει γλυκο καρυδακη φιλευτητε και ταξαναλεμε
            Ζησε καλα - Γελα συχνα
            Αγαπησε πολυ

            Comment


              #36
              Originally posted by NΙΚΟΣ View Post
              ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΚΩΣΤΑ,ΑΜΥΔΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ.ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΔΩ ΤΗΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ ΖΩΝΤΑΝΑ,ΣΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ 1 ΜΗΝΑ.ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΠΑΙΔΙΑ.....ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ!!!
              εισαι στην ιδια μοιρα με την συζηγο.της φανηκαν οικοια ολα αν και ειχε και η ιδια χρονια στην ελλαδα. καλως να ερθεις
              Ζησε καλα - Γελα συχνα
              Αγαπησε πολυ

              Comment


                #37
                Κωστα το σχολειο που βλεπουμε στο βιντεακι ειναι δημοσιο η ιδιωτικο;
                Μην αγχωνεσαι να απαντησεις χαΛαρα.

                Comment


                  #38
                  Κώστα καταπληκτικά τα βίντεο, μπράβο σου!!! επισκέφτηκα πέρσι την Αυστραλία, Sidney, Melbourne, Camberra και όλα αυτα που λες μου έκαναν τρομερή εντύπωση και για αυτο αποφασίσαμε και εμείς να μετακομισουμε εκει.
                  Να σας πω επίσης οτι έκανα δέκα interview στο Sidney κυρίως και έπαθα πλάκα πόσο καλοί ευγενικοί και κυρίως ακομπλεξαριστοι είναι όλοι!!!!!! Μου ελεγαν απλοχερα τα καλυτερα λογια για την Δουλεια μου Και το εννοουσαν!!!!Συνάντησα ανθρώπους σε πολυ ψηλές θέσεις και όλοι ήταν ΑΛΗΘΙΝΟΙ, ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΣ, ΠΡΟΘΥΜΟΙ και πάντα ΑΛΗΘΙΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟΙ!!! Στην αρχη δεν το πίστευα......έλεγα κάτι τρέχει, αλλα μετα κατάλαβα πως έτσι είναι όλοι! Και κάτι άλλο -δεν με ρώτησε κανείς για την οικογενειακή μου κατάσταση !!!!!!

                  Comment


                    #39
                    Originally posted by Kathy84 View Post
                    Κώστα καταπληκτικά τα βίντεο, μπράβο σου!!! επισκέφτηκα πέρσι την Αυστραλία, Sidney, Melbourne, Camberra και όλα αυτα που λες μου έκαναν τρομερή εντύπωση και για αυτο αποφασίσαμε και εμείς να μετακομισουμε εκει.
                    Να σας πω επίσης οτι έκανα δέκα interview στο Sidney κυρίως και έπαθα πλάκα πόσο καλοί ευγενικοί και κυρίως ακομπλεξαριστοι είναι όλοι!!!!!! Μου ελεγαν απλοχερα τα καλυτερα λογια για την Δουλεια μου Και το εννοουσαν!!!!Συνάντησα ανθρώπους σε πολυ ψηλές θέσεις και όλοι ήταν ΑΛΗΘΙΝΟΙ, ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΣ, ΠΡΟΘΥΜΟΙ και πάντα ΑΛΗΘΙΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟΙ!!! Στην αρχη δεν το πίστευα......έλεγα κάτι τρέχει, αλλα μετα κατάλαβα πως έτσι είναι όλοι! Και κάτι άλλο -δεν με ρώτησε κανείς για την οικογενειακή μου κατάσταση !!!!!!
                    Η έχετε υπ΄οψιν επίσης οτι εκτιμούν την προϋπηρεσία και την εμπειρία που έχεις και αν πραγματικα δουλεύεις τότε και λεφτα θα κανείς και σε καλη θέση θα είσαι.

                    Comment


                      #40
                      Originally posted by kathy View Post
                      Κωστα το σχολειο που βλεπουμε στο βιντεακι ειναι δημοσιο η ιδιωτικο;
                      Μην αγχωνεσαι να απαντησεις χαΛαρα.
                      το σχολειο ειναι δημοσιο. τα δημοσια εδω ειναι κλασεις ανωτερα απο τα ελληνικα, ως αναφορα τις εγκαταστασεις και γενικοτερα ο ετησιος προυπολογησμος ενος σχολειου ειναι πολλαπλασιος εναντι των ελληνικων.
                      η παιδεια που εχουν σαν ανθρωποι τους βοηθα να συντηρουν αυτα που εχουν κατα συνεπεια βλεπεις ενα σχολειο πνιγμενο σε καθε ηδους αντικειμενα που μπορουν να χρησιμοποιησουν τα παιδια.
                      το μαθημα γινετε με ψυχαγωγικο τροπο σαν παιχνιδι τουλαχιστον στο δημοτικο.
                      στον αντιποδα πριν φυγω απο την ελλαδα μιλουσα με την διευθηντρια του σχολειου της νικης η οποια ηταν μια αξιολογη γυναικα στην ηλικια μου,μου ελεγε οτι το αποθεματικο του σχολειου ηταν 17.000 ευρο και η διευθνηνση σχολικων κτιριων τους τα πηρε.
                      ειχε μολις μισο πακετο α4 για φωτοτυπιες ,εκει ο δασκαλος σε μια ξερη αιθουσα μαθαινει γραμματα στα παιδια ογυμναστης με πεντε μπαλες κανει γυμναστικη στο προαυλιο και ο δασκαλος πληροφορικης με 5 υπολογιστες προσπαθει να δειξει σε 30 παιδια.κι ολα αυτα με 700 ευρο το μηνα και ειναι ευχαριστημενοι που τα περνουν κι αυτα δεδομενης της καταστασης στην ελλαδα.αν οι δικοι μας ειχαν αυτα που εχουν εδω θα εκαναν θαυματα.
                      με την προυποθεση φυσικα οτι και τα δικα μας παιδια δεν θα κατεστρεφαν τα παντα και θα ειχαμε τελος παντων βρει το μαγικο τροπο να συντηρουμε αυτα που μας παρεχουν για να τα βρισκουν οι επομενοι
                      Ζησε καλα - Γελα συχνα
                      Αγαπησε πολυ

                      Comment


                        #41
                        Originally posted by Kathy84 View Post
                        Κώστα καταπληκτικά τα βίντεο, μπράβο σου!!! επισκέφτηκα πέρσι την Αυστραλία, Sidney, Melbourne, Camberra και όλα αυτα που λες μου έκαναν τρομερή εντύπωση και για αυτο αποφασίσαμε και εμείς να μετακομισουμε εκει.
                        Να σας πω επίσης οτι έκανα δέκα interview στο Sidney κυρίως και έπαθα πλάκα πόσο καλοί ευγενικοί και κυρίως ακομπλεξαριστοι είναι όλοι!!!!!! Μου ελεγαν απλοχερα τα καλυτερα λογια για την Δουλεια μου Και το εννοουσαν!!!!Συνάντησα ανθρώπους σε πολυ ψηλές θέσεις και όλοι ήταν ΑΛΗΘΙΝΟΙ, ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΣ, ΠΡΟΘΥΜΟΙ και πάντα ΑΛΗΘΙΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟΙ!!! Στην αρχη δεν το πίστευα......έλεγα κάτι τρέχει, αλλα μετα κατάλαβα πως έτσι είναι όλοι! Και κάτι άλλο -δεν με ρώτησε κανείς για την οικογενειακή μου κατάσταση !!!!!!
                        ειναι ετσι οπως τα λες, δεν ρωτουν οτιδηποτε μπορει να θεωρηθει προσωπικο δεδομενο οπως τι χρηματα παιρνεις ποσο ετων εισαι και λοιπα.η εποικοινωνια μεταξυ τους γινετε με το μικρο ονομα για να μην αισθανονται το κενο της ιεραρχιας και μπαινει αναμεσα τους η τυπικοτητα.επισης καθε παρασκευη ειναι casual day που φορουν οτι θελουν .
                        Ζησε καλα - Γελα συχνα
                        Αγαπησε πολυ

                        Comment


                          #42
                          χρόνια πολλά

                          [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=aOhQZzKIWuM[/YOUTUBE]
                          Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

                          Comment


                            #43
                            Ευχαριστω για την απαντηση Κωστα .Χρονια πολλα!!!
                            Ολα να σου ερθουν οπως τα επιθυμεις!!!

                            Comment


                              #44
                              Κωστα χρονια πολλα...παντα γερος κ ευτυχισμενος με την οικογενεια σου!!!
                              καθε εμποδιο για καλο

                              Comment


                                #45
                                Originally posted by Aussie View Post
                                http://www.youtube.com/watch?v=aOhQZzKIWuM
                                σε ευχαριστω πολυ .ειλικρινα
                                Ζησε καλα - Γελα συχνα
                                Αγαπησε πολυ

                                Comment

                                Working...
                                X