Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανταπόκριση - gogita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by christine View Post
    Καλώς ηρθες!!!!! Το μεγαλύτερο βήμα έγινε....τα καταφέρατε! μετά από τόσο κόπο, θυσίες και αγωνία.....
    Καλή αρχή και ακόμα καλύτερη συνέχεια!
    Καλως σας βρηκα christine μου!Ετοιμαζω και τον σκυλο τωρα....οταν θα ειναι στην καραντινα στο συδνευ θα χαρω να σας δω!Φιλια

    Comment


      #17
      Originally posted by sakis_heraklion View Post
      ΤΟΛΜΗ, ΘΑΡΡΟΣ, ΠΙΣΤΗ, ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ, ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ, ΔΥΝΑΜΗ, ΟΡΕΞΗ, ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ....ΕΤΟΙΜΟΤΗΤΑ. ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ, Α Ξ Ι Ο Ι .

      Υ.Γ. Ένα καλό παράδειγμα για πολλούς ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ που αισθάνονται υπερβολική ανασφάλεια και εξάρτηση απο τους συγγενείς. Δέν λέω, καλό είναι να έχεις κάποιους δικού; σου να στηριχθείς αλλά και χωρίς αυτούς γίνεται η δουλεία.Αφήστε που σε πολλές περιπτώσεις μπορει να αποδειχθούν ¨κακός μπελάς¨ οι συγγενείς...
      Αντιμετωπισαμε και αντιμετωπιζουμε αρκετες δυσκολιες....μπορω να σου πω οτι ακομα δεν εχω αγορασει κουβερτα να σκεπαζομαι(εχω μια βρεφικη απο τη συγκατοικο που ειναι κορεατισα) και δεν εχω ακομα σιδερο να κανω τα ρουχα.....ο αντρας μου μετραει ποσες μερες κραταει τον καπνο του κι εχουμε πηξει στα νουντλς αλλα δεν μας νοιαζει γιατι εχουμε ο ενας τον αλλον και ειμαστε αποφασισμενοι να πραγματοποιησουμε το ονειρο μας!

      Comment


        #18
        Eonas see you down under!!!!!!
        Ektora το Queensland ειναι καταπληκτικο!Το σπιτι μας ειναι διπλα στον ωκεανο.Παιρνουμε το καφεδακι μας και καθομαστε στο παγκακι και απολαμβανουμε!!Και μια που ειπα για καφεδακι, οποιος θελει να φτιαχνει ελληνικο καφε ας παρει κανα μπρικι απο Ελλαδα γιατι εδω δεν υπαρχουν ή κανα ματακι μικρο ηλεκτρικο γιατι νομιζω δεν εχουν γκαζακια...δεν εχω δει τουλαχιστον.
        Οσο για το παιδι μας το ετοιμαζουμε κι αυτο....αν και μου ειπε ο φιλος Κωστας οτι ειναι αρκετα δυσκολο με τις εξετασεις αιματος που ζητανε:(

        Comment


          #19
          gogita μου σου ευχομαι τα καλυτερα,καλη αρχη στη νεα σου ζωη...& ολα να σου πανε καλα!!!!!

          Comment


            #20
            bravo na sou pane ola kala

            Comment


              #21
              Καλή Τύχη...!!!

              Μπράβο σας Gogita...
              Πολλούς χαιρετισμούς στον άντρα σου κ σας εύχομαι ότι καλύτερο...!!!
              Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

              Comment


                #22
                Originally posted by nikita View Post
                gogita μου σου ευχομαι τα καλυτερα,καλη αρχη στη νεα σου ζωη...& ολα να σου πανε καλα!!!!!
                Να εισαι σιγουρη οτι χωρις τη βοηθεια σου δεν θα τα ειχαμε καταφερει.

                Comment


                  #23
                  Originally posted by gogita View Post
                  Αντιμετωπισαμε και αντιμετωπιζουμε αρκετες δυσκολιες....μπορω να σου πω οτι ακομα δεν εχω αγορασει κουβερτα να σκεπαζομαι(εχω μια βρεφικη απο τη συγκατοικο που ειναι κορεατισα) και δεν εχω ακομα σιδερο να κανω τα ρουχα.....ο αντρας μου μετραει ποσες μερες κραταει τον καπνο του κι εχουμε πηξει στα νουντλς αλλα δεν μας νοιαζει γιατι εχουμε ο ενας τον αλλον και ειμαστε αποφασισμενοι να πραγματοποιησουμε το ονειρο μας!
                  Συνεχίστε την προσπάθεια. Δέν έχει τελειώσει τίποτα ακόμα αλλά έχετε πετύχει το ήμιση. Εφόσον είσαι καλή στη δουλειά σου και συνεχίζεις τις σπουδές θα πετύχεις. Έχω επισκεφθεί το susrfer paradise - gold coast και να είσαι σίγουρη ότι θα έχεις πάντα δουλειά διότι είναι το μέρος που κάνουν τις κούρες τους και τα λίφτινγκ τους οι πλούσιοι και οι στάρ της Αυστραλίας.Το 50% των πλαστικών χειρούργων της χώρας πρέπει να ζεί και να εργάζεται εκεί.

                  Καλή συνέχεια και δύναμη.Έχετε κάνει το μεγάλο και δύσκολο βήμα και είστε σε καλό δρόμο.

                  Comment


                    #24
                    Originally posted by gogita View Post
                    Αντιμετωπισαμε και αντιμετωπιζουμε αρκετες δυσκολιες....μπορω να σου πω οτι ακομα δεν εχω αγορασει κουβερτα να σκεπαζομαι(εχω μια βρεφικη απο τη συγκατοικο που ειναι κορεατισα) και δεν εχω ακομα σιδερο να κανω τα ρουχα.....ο αντρας μου μετραει ποσες μερες κραταει τον καπνο του κι εχουμε πηξει στα νουντλς αλλα δεν μας νοιαζει γιατι εχουμε ο ενας τον αλλον και ειμαστε αποφασισμενοι να πραγματοποιησουμε το ονειρο μας!
                    Ξέρεις gogita μου πόσο θα ήθελα να σκεπάζομαι με παιδική κουβέρτα, να φοράω τσαλακωμένα ρούχα, να τρώω κάθε μέρα νουντλς και να είμαι ατσίγαρη αρκεί να ήμουν μαζί του ?Το δεξί μου χέρι θα έδινα να είμαι στη θέση σου. Ψηλά το κεφάλι και να θυμάσαι πως ''Ότι δεν με σκοτώνει με κάνει πιο δυνατή''. Κουράγιο και υπομονή!!!!!!!!!!!!
                    Η πείρα είναι μια χτένα που την αποκτάς όταν είσαι πια καραφλός!!!!

                    Comment


                      #25
                      ετσι μπραβο λιγο τολμη.....ευχομαι να συνεχιζεις να μας λες ευχαριστα νεα....να πανε ολα καλα....

                      Comment


                        #26
                        Να ευχηθω και εγω οτι καλυτερο για σενα και τον αντρα σου, η πιστη σου και η επιμονη σου αποτελουν εμπνευση για μας στον Γολγοθα που εχουμε να ανεβουμε μεχρι την λυτρωση.
                        “Experience is a brutal teacher, but you learn. My God, do you learn.” C.S Lewis

                        Comment


                          #27
                          Συγχαρητηρια Ευγε Μπραβο
                          ολα οσα περιεγραψες πιο πανω να ειστε σιγουροι οτι θα ερθει η ημερα που θα τα θυμοσαστε και θα γελατε με αυτα !!!!
                          Και ειμαι σιγουρος οτι αυτη η ημερα δεν θα αργησει να ερθει




                          ΥΓ.
                          μπορεις και πλεον επισημα να αλλαξεις το location στα στοιχεια μελους
                          ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

                          Comment


                            #28
                            ενα μεγαλο μπραβο και απο μενα gogita. Σου ευχομαι οτι καλυτερο στο νεο ξεκινημα και ελπιζω καποια στιγμη να τα πουμε απο κοντα....

                            Comment


                              #29
                              !!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!
                              !!!!ΚΑΛΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ!!!
                              Σας Ευχομαι απο καρδιας ΚΑΛΗ και ακομα πιο πολυ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ συνεχεια !!!!!!!!!
                              να με συγχωρησεις που σημερα πηρα ειδηση οτι εχεις κατεβει Down Under!!! οποτε καθυστερημενα στελνω τις ευχες μου.
                              Αλλα καλιο αργα παρα ποτε.
                              Ρουφηξα στην κυριολεξια ολες τις ευχες, και ολα τα ποστ απο τις 25/5, και ασθμαινοντας
                              ερχομαι και εγω με το δικο μου ποστ, για τα δικα μου Συγχαρητηρια και τις δικες Ευχες.
                              ΕΥΓΕκαι παλι ΕΥΓΕ
                              Ενα απο τα πρωτα π.μ.ηταν αυτο που ειχα παρει απο σενα Γκογκιτα στο Πατριωτακι !
                              Εκει μου εδωσες πολυ κουραγιο, και σ' ευχαριστω παρα πολυ γιαυτο.Εκει μου ειπες για τα σχεδια σου!! Τα δικα σου και του συζυγου σου!!!
                              Βλεπω οτι αυτα εχουν μπει στην καλλιτερη δυνατη τροχια!!!
                              Μπραβο!!!
                              τελικα εχεις αποδειξει οτι ο
                              ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ!!!!!
                              ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
                              θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

                              Comment


                                #30
                                gogita μπραβο σας...
                                μακαρι να μπορουσα να παω κι εγω μαζι με τον αντρα μου κατευθειαν...αλλα θα κανω υπομονη γιατι ελπιζω σε μια καλυτερη και αξιοπρεπη ζωη...

                                Comment

                                Working...
                                X