Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανταπόκριση - nitazzle

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    @ nittazle:

    Αυτό που σου συνέβη με τα ζώα αυτά είναι το λιγότερο εξοργιστικό! Πόσο μακάκες μπορούν να γίνουν μερικοί...

    Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά κοπέλα μου. Ευτυχώς βρήκες και τη φίλη σου που είναι σημάδι ότι σε θέλει η τύχη σου. Να ξέρεις πάντα ότι ο τολμών νικά και πιστεύω στο τέλος ότι θα τα καταφέρεις! Keep walking...

    Comment


      #17
      Originally posted by nitazzle View Post
      Γειά σας!!!

      1. Είμαι κι εγώ στη Μελβούρνη δυο βδομάδες τώρα.
      Ελπίζω μόνο να τα καταφέρω...

      2. Κατ'αρχάς αυτοί που είχαν υποσχεθεί να με φιλοξενήσουν, Έλληνες οικογενειακοί φίλοι,
      με ΠΕΤΑΞΑΝ ΕΞΩ!!!!!!!!!!!!
      Εννοείται πως δεν πήραν ένα τηλέφωνο να δουν αν πέθανα,αν έπαθα κάτι...σκύλο να είχανε,αν δεν είχε γυρίσει στην ώρα του,θα έψαχναν να τον βρουν.
      1. Καλησπέρα nitazzle....
      Σου εύχομαι καλή τύχη κ να σου πάνε όλα καλά...!!!

      2. Παντού υπάρχουν Άνθρωποι κ ανθρωπάκια...!!!
      Υπομονή κ Επιμονή όπως λέει κ ο Agoriani...!!!

      υ.γ. κάτι τέτοια ανθρωπάκια μας κάνουν πιο δυνατούς...!!!
      Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

      Comment


        #18
        Originally posted by nitazzle View Post
        Γειά σας!!!

        Είμαι κι εγώ στη Μελβούρνη δυο βδομάδες τώρα.
        Με φοιτητική βίζα,κάνοντας business courses σε TAFE για 1 χρόνο και 4 μήνες.

        Μέσα στις δυο βδομάδες μετέτρεψα την τουριστική σε φοιτητική,άνοιξα τραπεζικούς λογαριασμούς,πήρα TFN,εμαθα απ'έξω και ανακατωτά το κέντρο της Μελβούρνης και τα μαγαζιά της και εξοικειώθηκα με την ομπρέλα μου!!!....................................
        Σου εύχομαι καλή τύχη

        Comment


          #19

          Comment


            #20
            Καλη τυχη υπομονη και επιμονη patriotaki...

            Comment


              #21
              Ελεος κοριτσι μου!!!!! Που έπεσες? και μετά μου μιλάνε άλλοι για τους Ελληνες (ισως εντελει να εχουμε καταρα φαει...) Δεν γνωρίζω εαν υπαρχει κανένα πατριωτάκι να σε βοηθήσει και όχι να σε εκμεταλευθεί, ουτε απέκτησα και την καλύτερη γνώμη για την ελληνοορθόδοξη κοινότητα, αλλα εαν θελήσεις κατι και ακομα μπορώ στείλε μου email John.de.catris@hotmail.com ούτως η αλλιώς και εγώ σε λιγο θα φύγω (πρεπει να ταισω 3 παιδια) αρκεί να βρώ που θα πάω....

              Comment


                #22
                μπραβο κανε κουραγιο μην το βαλεις κατω και αν θες την γνομη μου οταν τελιοσεις με της σπουδες ανηξε ενα γραφειο για μεταναστες , για να μην περασουν και αλοι αυτα που περνας εσυ ...αφου μεχρη τοτε θα εχεις ντοκτορα στο μεταναστευτηκο χαχαχαχαχαχαχαχα

                Comment


                  #23
                  Αργησα να ποσταρω nitazzle και συγνωμη γιαυτο.
                  Πραγματικα ολη αυτη η συμπεριφορα ειναι ανεκδιηγητη!!!!!
                  Μπραβο σε σενα για την υπομονη και την επιμονη σου.Μπραβο σου επισης για το κουραγιο και την δυναμη που εδειξες!Χαιρομαι που βρηκες ενα αλλο δρομο για να πραγματοποιησεις το ονειρο σου!!!
                  Να ξερεις οτι δινεις σε ολους μας κουραγιο,και ειδικα σε ανθρωπους σαν εμενα που δεν εχουν γνωστους για να βασιστουν εκει κατω.
                  Σου ευχομαι καθε επιτυχια !!!
                  θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

                  Comment

                  Working...
                  X