Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ποια είναι η γνώμη σας για το patriotaki.net ;

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Αυτό που μπορώ να πω εγώ για το forum είναι ότι σε αυτό βρήκα αυτό που ζητούσα!
    Η Σουηδία θέλει ΥΠΟΜΟΝΗ!!!

    Comment


      #32
      Αν αναφέρεσαι στα περι μεταναστεύσεως, να ευχαριστείς τον "Agoriani" κυρίως, αλλά και τα υπόλοιπα παιδιά που έφυγαν αλλά δεν ξέχασαν ότι υπάρχουν και άλλοι που χρειάζονται βοήθεια.

      Comment


        #33
        Παιδιά έχετε κάνει καταπληκτική δουλειά!!! Μπράβο σας!!! Υπάρχει όμως μία έλλεψη σε θέματα και γίνεται λίγο δύσκολο να περιηγηθούμε στο patriotaki.com... Έτσι πρέπει συνεχώς τα μέλη να ρωτάνε όλη την ώρα τα ίδια και τα ίδια! Επίσης δεν ξέρω αν υπάρχει- βασικά δεν βρίσκω- ένα FAQ με τις πιο συχνές ερωτήσεις περί μετανάστευσης! Τέλος, πιστεύω πως πρέπει να επεκταθεί το patriotaki και σε άλλες χώρες και όχι μόνο σε Αυστραλία και Γερμανία(όπου υπάρχουν τα περισσότερα θέματα) αλλά μέχρι και σε χώρες τις Αφρικής! Αυτό φυσικά εξαρτάται από τα μέλη αλλά τέλος πάντων!! Και πάλι συγχαρητήρια για τη δουλειά σας!!!
        Είναι πολλές οι 622 μέρες;

        Comment


          #34
          Ταχύτητα φόρουμ

          ...ιδέα μου είναι ότι το φόρουμ είναι που κα που πολλή αργό?

          Comment


            #35
            Originally posted by milu View Post
            ...ιδέα μου είναι ότι το φόρουμ είναι που κα που πολλή αργό?
            όχι δεν είναι η ιδεα σου.. η αλήθεια είναι πως το site πρέπει να αλλάξει platform
            Είναι πολλές οι 622 μέρες;

            Comment


              #36
              φοβερό....

              Comment


                #37
                Originally posted by evans1 View Post
                Αν αναφέρεσαι στα περι μεταναστεύσεως, να ευχαριστείς τον "Agoriani" κυρίως, αλλά και τα υπόλοιπα παιδιά που έφυγαν αλλά δεν ξέχασαν ότι υπάρχουν και άλλοι που χρειάζονται βοήθεια.
                Συμφωνώ απόλυτα και εγώ!!Ειδικά γι' αυτούς που έφυγαν και δεν ξέχασαν!Είναι εύκολο για αυτούς (να ξεχάσουν) αλλά θα ήταν τόσο δύσκολο για εμάς....

                Comment


                  #38
                  Originally posted by Dexman View Post
                  Emena mou fenete telio sxediasmena ta menou kai tetia exeis diafora 8emata giayto kai mou aresei pio poly alla kai 8a synistousa na valete kai 8ema gia Games gt to 40% (Meso oro) twn anthropwn pou xrhsimopoiun to internet einai mono gia games. :D
                  Όσοι μπαίνουμε στο patriotaki μπαίνουμε για εξιδεικευμένους λόγους και εμένα με έχει βοηθήσει πάρα πολύ! Όσο για τα games υπάρχουν δις άλλα σάιτς που είναι ειδικά για gaming!

                  Comment


                    #39
                    Εκτός από το θέμα της πλατφόρμας με αποτέλεσμα να μην βρίσκεις αυτό που θες την ώρα που το θες, που και γι αυτό έχουν γίνει φιλότιμες προσπάθειες (κυρίως από Agoriani) να μαζευτούν FAQ μαζί, να γκρουπαριστούν θέματα μαζί και να κατηγοριοποιηθουν, κατά τα άλλα είναι ίσως το πιο ενημερωμένο σάιτ γύρω από θέματα μετανάστευσης.Είναι αναμφισβήτητο ότι όλοι έχουμε βοηθηθεί σε μεγάλο βαθμό και όσο πιο πολλά θέματα μπαίνουν τόσο καλύτερα για όλους.Καλό θα ήταν να μην μπαίνουμε μόνο για να πάρουμε πληροφορίες που μας ενδιαφέρουν...να γράφουμε και εμείς τις δικές μας εμπειρίες,προβλήματα,λύσεις γιατί κάθε ένας από εμάς είναι και μια διαφορετική περίπτωση.Να παίρνουμε αλλά να μάθουμε να δίνουμε και κάτι που μένει πίσω για τους επόμενους...Ειδικά εκείνοι που είναι ήδη εκεί (εκτός των γνωστών εξαιρέσεων)
                    Ευχαριστώ όλους όσους έχουν συμβάλει..από την αρχική ιδέα μέχρι και σήμερα αυτούς οι οποίοι συνεχίζουν να ενημερώνουν και να βοηθούν όλους μας. Να είστε καλά και να είστε δυνατοί

                    Comment


                      #40
                      ΕΛΛΗΝΕΣ... 100%

                      Tο patriotaki δείχνει ότι υπάρχουν ακόμη ΕΛΛΗΝΕΣ 100% με ΨΥΧΗ κ ΜΕΓΑΛΗ... ΚΑΡΔΙΑ...
                      Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                      Comment


                        #41
                        Originally posted by jimathens View Post
                        Tο patriotaki δείχνει ότι υπάρχουν ακόμη ΕΛΛΗΝΕΣ 100% με ΨΥΧΗ κ ΜΕΓΑΛΗ... ΚΑΡΔΙΑ...
                        Απολυτο δικιο εχεις Jim και πολυ περισσοτερο τα παιδια που ειναι ηδη εκει και δινουν πολυτιμες πληροφοριες και στοιχεια ενω πολυ ευκολα θα μπορουσαν να μην το κανουν.Ευχαριστουμε αδελφια θα τα πουμε απο κοντα...

                        Comment


                          #42
                          Το μονο πραμα που με χαλαει ειναι η γραμματοσειρα στο φορουμ. Με κουραζει τα ματια :D

                          Comment


                            #43
                            Originally posted by fendy
                            Υπαρχει η αποψη,απο τους δημιουργους και moderator του φορουμ,οτι εδω μεσα μπαινουν ατομα κυριως για να παρουν πληροφοριες και οχι για να δωσουν.Οτι αυτοι που εχουν ταχτοποιηθει εξω,δεν τους ενδιαφερει αλλο να γραφουν. ...............
                            Εσυ προσωπικα εχεις καποιο προβλημα και τσακωνεσαι με ολο τον κοσμο ειδικα μολις γραφτει κατι για την ελλαδα που δεν σου αρεσει. Και συνεχως κατηγορεις την χωρα που ζεις τωρα αλλα και τις αλλες χωρες οτι ειναι ολοι ξενερωτοι. Αυτο θα πει αχαριστια .... Παντως το ατομο το οποιο εκφραζεται αρνητικα στους αλλους εισαι μονο εσυ. Γιατι κατα τα αλλα νομιζω οτι ο καθενας δικαιουται να εχει τις αποψεις του και τα γουστα του. Η μηπως απαγορευεται ....? Γιαυτο και αλλαξες ψευδωνυμο και εσβησες ολα τα προηγουμενα που ειχες γραψει....
                            Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι’ αυτόν που θα προσπαθήσει !!!
                            Μέγας Αλέξανδρος, 356-323 π.Χ.,

                            Comment


                              #44
                              Hθελα μονο να πω...
                              πως οι περιουσιες και τα πλουτη δεν πανε χερακι χερακι με την αξιοπρεπεια.
                              Η αξιοπρεπεια και το ηθος ενος ατομου πηγαζει απτον χαρακτηρα του απτην συμπεριφορα του απτον τροπο που ζει και οχι το τι στατους κβο εχει στην κοινωνια.
                              Οταν για τον αλφα ή βητα λογο αναγκαζεται καποιος να αφησει την αγαπημενη του πατριδα και να βρει αλλου πατριο εδαφος, να ζησει, να μεγαλωσει τα παιδια του και φτανει στην χωρα που εχει επιλεξει, και αυτη τον καλοδεχεται του προσφερει θεση εργασιας του προσφερει σωστη παιδεια στα παιδια του, του δινει το αισθημα ασφαλειας του εξασφαλιζει ενα καποιο αλφα και ωραιο βιοτικο επιπεδο, και ολα αυτα σε τετοιο σημειο που να αισθανεσαι ευτυχισμενος σαυτη την νεα ξενη χωρα που σου φερθηκε τοσο φιλοξενα που την θεωρεις δευτερη πατριδα σου, δεν βγαινεις να βρισεις αυτη την πατριδα ουτε δεχεσαι αρνητικα σχολια χωρις επιχειρηματα χωρις υποβαθρο για αυτην.
                              Και ξανατονιζω η αξιοπρεπεια δεν ειναι διδυμακι της περιουσιας.
                              Επειδη ο χρηστης φεντυ ειπε πως ηταν αξιοπρεπη ατομα και χασαν την περιουσια τους και ξαφνικα....ηρθαν εδω....

                              Και επισης να πω ακομη πως ...το εδω...θεωρειται πλεον, γιατι για το παρων μιλαμε και ας μην αρχισουμε παλι να μιλαμε για το αρχαιο και ενδοξο παρελθον μας, για τωρα λοιπον το εξω το εδω θεωρειται το ζενιθ μιας κοσμοπολιτικης κοινωνιας με ηθος, πολιτισμο, τεχνες και επιστημες που παιζουν μπαλα στην Α εθνικη και οχι στην Γ.

                              Απο κει και περα, ο καθενας μπορει να εχει τα γουστα του και να εκφραζει την αποψη του. Αλλα παντα σεβομαστε τους αλλους και δεν βριζουμε.

                              Οποιος θελει δινει πληροφοριες οποιος παλι για τον α ή β λογο προτιμαει να μην μιλαει επειδη θεωρει τον εαυτο του υπερ ανω ας μην μιλαει.
                              Καμια φορα πραγματι η σιωπη ειναι χρυσος, ιδιως αν δεν εχεις να πεις και κατι χρησιμο.

                              Comment


                                #45
                                Αγόριανη, έχω την εντύπωση ότι οι περισσότεροι δεν έχουν καταφέρει να ανακαλύψουν το νέο διαδικτυακό τόπο του πατριοτάκι. Κι εγώ χθες το έβαλα στο google και το βρήκα. Μήπως θα ήταν καλό να υπήρχε ένα λίνκ στο προηγούμενο που να οδηγεί εδώ για λίγες μέρες (ή κάποιος άλλος τρόπος ενημέρωσης, δεν είμαι πολύ σχετική και δεν ξέρω πώς γίνονται αυτά συνήθως...); εγώ έλαβα μέιλ σήμερα από φίλο εδώ μέσα που με ρωτούσε τι έχει πάθει το σάιτ.

                                Comment

                                Working...
                                X