Announcement

Collapse
No announcement yet.

μεταφορικη εταιρια (ελλαδα-σουηδια)τιμες?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    metaforiki etaireia gia metafora apo stokholm souidia

    Καλησπερα,

    Μηπως γνωριζεται καποια οικονομικη μεταφορικη εταιρεια που θελω να μεταφερω ενα ψυγειο απο το TYRESÖ στην Αθήνα.

    Comment


      #17
      Originally posted by Nikoletta1980 View Post
      Καλησπερα,

      Μηπως γνωριζεται καποια οικονομικη μεταφορικη εταιρεια που θελω να μεταφερω ενα ψυγειο απο το TYRESÖ στην Αθήνα.
      την αναφερω πιο πανω την μεταφορικη.
      τωρα αν δεν βρεις κατι απο αθηνα διοτι αυτη που αναφερω ειναι μακεδονια,τοτε πληρωσε μια αθηνα-θεσ/νικη και μετα θεσ/κη-σουηδια... περιπου 180 ευρω θα σου βγει υποψιν απο θεσσαλονικη οποτε σε συμφερει αυτο?

      Comment


        #18
        Originally posted by Dimitrisgr View Post
        Καλησπερα,το ονομα μου ειναι Δημητρης, ειμαι καινουργιος στο forum, θελω μια πληροφορια σχετικα με μετοφορα αυτοκινητου απο σουηδια για ελλαδα...επειδη δεν θελω να οδηγησω τοσα χλμ ξερετε καποια μεταφορικη εταιρεια?

        Ευχαριστω
        απο σουηδια για ελλαδα η απο ελλαδα για σουηδια?

        Comment


          #19
          απο σουηδια για ελλαδα...

          Comment


            #20
            Originally posted by Dimitrisgr View Post
            απο σουηδια για ελλαδα...
            παρε ενα τηλεφωνο αυτον μπορει να στο κανει κι ο ιδιος. καλυτερα ομως μονος σου και πιο φτηνα και θα σου μεινει κι αυτη η εμπειρια.

            Comment


              #21
              καλησπέρα!
              δεν τον ρωτησα τιμή για τη μεταφορα γτ μου είπε ότι δεν θα μπορούσε .Τώρα για οδικώς...δεν υπάρχει περίπτωση.
              Θα τηλεφωνήσω από αύριο και σε άλλους να δω τι θα γινει.

              Comment


                #22
                Originally posted by elenitsa2012 View Post
                καλησπέρα!
                δεν τον ρωτησα τιμή για τη μεταφορα γτ μου είπε ότι δεν θα μπορούσε .Τώρα για οδικώς...δεν υπάρχει περίπτωση.
                Θα τηλεφωνήσω από αύριο και σε άλλους να δω τι θα γινει.
                οκκκκκ.........

                Comment


                  #23
                  Originally posted by sokratis-salonika View Post
                  παιδια εγω βρηκα με 90ευρω το κυβικο μετρο απο θεσσαλονικη - στοκχωλμη...
                  αν καποιος γνωιζει κατι πιο φτηνο ας το παραθεσει ,τον σεπτεμβριο θα μου χρειαστει!
                  αν αντιθετως καποιος τον κανει αυτη η τιμη ας μου πει να δωσω τηλεφωνο!
                  please steile mou ena thl
                  s'euxaristw

                  Comment


                    #24
                    Όποιοι έχουν τηλέφωνα μεταφορικής εταιρείας ας τα γράψουν να τα βλέπουν όλοι...!!!
                    Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                    Comment


                      #25
                      λοιπον επειδη εχω στειλει πραγματα μ αυτον που αναφερω απλα τελευταια μου αλαξε την τιμη και κοντεψα να μαλωσω μαζι του ασχημα και τελικα μου ειπε οτι θα μου τα παρει με 100 ευρω αλλα η τιμη ειναι 130...
                      τα πραγματα μου συγκεκριμενα φτανουν 30 αυτου του μηνος στην σουηδια δηλαδη ειναι στο δρομο τωρα ...
                      απλα ξανααναφερω δεν ειναΙ 90 ευρω ειναι 130.
                      μονο στην περιπτωση που εχετε πολλα και και καλυπτεται ενα μετρο της νταλικας τοτε παει στα 900 ευρω που αναλογει στα 90 ευρω ανα κυβικο ...
                      πιστευω να εχω γινει κατανοητος οποτε υπολογιζεται 130 ευρω το ξαναλεω μην εχω προβλημα μαζι του.
                      και παλι ειναι καλα εγω εστειλα μεγαλο ογκο πραγματων και μου βγηκε 300 ευρω.
                      το τηλεφωνο του ειναι 6932528018 και βρισκεται αυτην την στιγμη μαλον γερμανια και κατευθυνεται προς σουηδια. το τηλεφωνο του ειναι ελληνικοο αλλα γνωριζεται χρεωνεσται κατι παραπανω αλλα οκ.
                      αν θελετε τον λετε οτι σας εδωσε το τηλεφωνο ο σωκρατης θα καταλαβει αυτος διοτι το ονομα ειναι λιγο σπανιο και τυχαινει απ οτι ξανααναφερα να εχει τα πραγματα μου επανω,και ισως φιλοτιμιθει και σας δωσει καλυτερη τιμη ξερω γω τι να πω?
                      καλα ξεμπερδεματα παντως,μια βδομαδα συσκευαζα κοιμομουν και εβλεπα κουτες στα ονειρα μου!

                      Comment


                        #26
                        Originally posted by sokratis-salonika View Post
                        λοιπον επειδη εχω στειλει πραγματα μ αυτον που αναφερω απλα τελευταια μου αλαξε την τιμη και κοντεψα να μαλωσω μαζι του ασχημα και τελικα μου ειπε οτι θα μου τα παρει με 100 ευρω αλλα η τιμη ειναι 130...
                        τα πραγματα μου συγκεκριμενα φτανουν 30 αυτου του μηνος στην σουηδια δηλαδη ειναι στο δρομο τωρα ...
                        απλα ξανααναφερω δεν ειναΙ 90 ευρω ειναι 130.
                        μονο στην περιπτωση που εχετε πολλα και και καλυπτεται ενα μετρο της νταλικας τοτε παει στα 900 ευρω που αναλογει στα 90 ευρω ανα κυβικο ...
                        πιστευω να εχω γινει κατανοητος οποτε υπολογιζεται 130 ευρω το ξαναλεω μην εχω προβλημα μαζι του.
                        και παλι ειναι καλα εγω εστειλα μεγαλο ογκο πραγματων και μου βγηκε 300 ευρω.
                        το τηλεφωνο του ειναι 6932528018 και βρισκεται αυτην την στιγμη μαλον γερμανια και κατευθυνεται προς σουηδια. το τηλεφωνο του ειναι ελληνικοο αλλα γνωριζεται χρεωνεσται κατι παραπανω αλλα οκ.
                        αν θελετε τον λετε οτι σας εδωσε το τηλεφωνο ο σωκρατης θα καταλαβει αυτος διοτι το ονομα ειναι λιγο σπανιο και τυχαινει απ οτι ξανααναφερα να εχει τα πραγματα μου επανω,και ισως φιλοτιμιθει και σας δωσει καλυτερη τιμη ξερω γω τι να πω?
                        καλα ξεμπερδεματα παντως,μια βδομαδα συσκευαζα κοιμομουν και εβλεπα κουτες στα ονειρα μου!
                        ΥΠ ΟΨΙΝΝΝΝΝ.............
                        σε περιπτωση που κανετε μεταφορα μ αυτον τον συγκεκκριμενο αν συνενοηθειται να σας τα φερουν σπιτι αλλη τιμη θα σας πει οταν ομως φτασουν σουηδια γιατι αν σας την πει απο εδω θα τον πειτε ρε αι και γαμ-σ-υ και δεν θα κανετε δουλεια μαζι του και αλλη τιμη οταν φτασουν σπιτι και λογω του οτι και την μεταφορα εντος στοκχωλμης την κανουν ελληνες την δυο φορες αλαγμενη τιμη απο την αρχη την κανουν στις τρεις και σε απεπιλουν οτι αν δεν τα δωσεις τα παιρνουν πισω!
                        εγω παντως ενημερωνω για να γνωριζεται μου ετυχε και το λεω για να ξερετε μην την πατησετε.
                        αν ημουν επανω και μου τα εκανε εμενα αυτα γιατι τα εκανε στην γυναικα μου μονη με 2 μικρα παιδια και δεν ντραπηκαν καθολου, θα γινοταν της Π-ΥΤΑ-ΑΣ
                        ΑΥΤΑ

                        Comment


                          #27
                          Originally posted by sokratis-salonika View Post
                          λοιπον επειδη εχω στειλει πραγματα μ αυτον που αναφερω απλα τελευταια μου αλαξε την τιμη και κοντεψα να μαλωσω μαζι του ασχημα και τελικα μου ειπε οτι θα μου τα παρει με 100 ευρω αλλα η τιμη ειναι 130...
                          τα πραγματα μου συγκεκριμενα φτανουν 30 αυτου του μηνος στην σουηδια δηλαδη ειναι στο δρομο τωρα ...
                          απλα ξανααναφερω δεν ειναΙ 90 ευρω ειναι 130.
                          μονο στην περιπτωση που εχετε πολλα και και καλυπτεται ενα μετρο της νταλικας τοτε παει στα 900 ευρω που αναλογει στα 90 ευρω ανα κυβικο ...
                          πιστευω να εχω γινει κατανοητος οποτε υπολογιζεται 130 ευρω το ξαναλεω μην εχω προβλημα μαζι του.
                          και παλι ειναι καλα εγω εστειλα μεγαλο ογκο πραγματων και μου βγηκε 300 ευρω.
                          το τηλεφωνο του ειναι 6932528018 και βρισκεται αυτην την στιγμη μαλον γερμανια και κατευθυνεται προς σουηδια. το τηλεφωνο του ειναι ελληνικοο αλλα γνωριζεται χρεωνεσται κατι παραπανω αλλα οκ.
                          αν θελετε τον λετε οτι σας εδωσε το τηλεφωνο ο σωκρατης θα καταλαβει αυτος διοτι το ονομα ειναι λιγο σπανιο και τυχαινει απ οτι ξανααναφερα να εχει τα πραγματα μου επανω,και ισως φιλοτιμιθει και σας δωσει καλυτερη τιμη ξερω γω τι να πω?
                          καλα ξεμπερδεματα παντως,μια βδομαδα συσκευαζα κοιμομουν και εβλεπα κουτες στα ονειρα μου!
                          ΥΠ ΟΨΙΝΝΝΝΝ.............
                          σε περιπτωση που κανετε μεταφορα μ αυτον τον συγκεκκριμενο αν συνενοηθειται να σας τα φερουν σπιτι αλλη τιμη θα σας πει απο ελλαδα. ομως οταν φτασουν σουηδια αλαζει για δευτερη φορα και τριτη φορα αλαζει οταν φτασουν σπιτι. Αυτο γινεται γιατι αν σας την πει απο εδω την τιμη θα τον πειτε ρε αι και γαμ-σ-υ και δεν θα κανετε δουλεια μαζι. και αν σε περιπτωση θελετε να ανεβουν επανω μεσα στο σπιτι σας (οπως την περιπτωση μου) παμε στην τεταρτη διαφορετικη τιμη και αυτο γινεται λογω του οτι και την μεταφορα εντος στοκχωλμης την κανουν ελληνες και σε απειλουν οτι αν δεν τα δωσεις τα χρηματα που σου ζητανε τελικα τα παιρνουν πισω!
                          χωρια που συναινωεισαι σε ευρω ανα κυβικο και εκει σου ζηταει να πληρωθει σε κορωνες(πχ 300 ευρω 3000 κορωνες) ε στα 300 ευρω ειναι ενα 50ευρο επανω περιπου ....
                          εγω παντως ενημερωνω για να γνωριζεται την πατησα και το αναφερω για να ξερετε μην την πατησετε και εσεις.(ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΑΥΤΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΤΗΣ ΚΟΡΟΙΔΙΑΣ)
                          αν ημουν επανω και μου τα εκανε εμενα αυτα γιατι τα κανανε στην γυναικα μου μονη με 2 μικρα παιδια και δεν ντραπηκαν καθολου, θα γινοταν της ΠΟΥ-Α-ΑΣ
                          ΑΥΤΑ

                          Comment


                            #28
                            μεταφορα !!

                            Originally posted by Νεομετανάστρια View Post
                            Καλημερα και απο εμενα,

                            η μεταφορα αυτοκινητων απο οσο καταλαβα αντιμετωπιζεται λιγο διαφορετικα απο οτι η μεταφορα αντικειμενων.
                            Η τιμη που μου δοθηκε για μεταφορα απο Θεσσαλονικη - Στοκχολμη...........................
                            θα μπορεσεις να μου δωσεις το τηλ ενδιαφερομαι για μεταφορα απο θεσσαλονικη!Ευχαριστω

                            Comment


                              #29
                              ξερει κανεις καμια εταιρια που να αναλαμβανει μεταφορα μοτοσυκλετων, αλλα και την συσκευασια τους σε παλετες?

                              Comment


                                #30
                                δες αυτον ,αν και ηταν λιγο ακριβος απ οτι θυμαμαι.
                                Αρχικη

                                Comment

                                Working...
                                X