Announcement

Collapse
No announcement yet.

Συνάντηση μελών από Β.Ελλάδα - Θεσσαλονίκη; Ν 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Originally posted by billy View Post
    Εγώ ήδη έχω επικοινωνήσει με τον Κο Ιασωνίδη & έχω δηλώσει συμμετοχή, αλλά ακόμη δεν μου έχουν στείλει πρόσκληση.....
    Eμενα μου απαντησε και ανεφερε οτι μολις βρει τον χωρο οπου θα γινει θα με ειδοποιησει μεσω ε-μεηλ!!!
    Αντε να δουμε!!
    “Nothing is forever”

    Comment


      Originally posted by Greece4ever View Post
      Eμενα μου απαντησε και ανεφερε οτι μολις βρει τον χωρο οπου θα γινει θα με ειδοποιησει μεσω ε-μεηλ!!!
      Αντε να δουμε!!
      Και μενα μου απάντησε και μου είπε πως οταν θα ξέρουν μέρα και ώρα θα με ειδοποιήσε μέσω μέιλ!...Οπότε περιμένουμε!

      Comment


        Billy αυτο το λινκ απο πανω το ποσταρε ο Australian αμα το κλικαρεις θα δεις στο τελος ζηταει να αποστειλεις κ τα στοιχεια σου...μηπως το ξεχασες!!
        “Nothing is forever”

        Comment


          Περι τινος προκειται....θα ριξω κι εγω μια ματια...Να σας ενημερωσω ομως καλοι μου φιλοι οτι επιτελους ολοκληρωθηκε το assessment! Και ειναι θετικο!Τωρα θα ξαναδωσει ο Γιωργος IELTS για 7αρια και μετα βουρ για expression of interest!Αμα γινει συναντηση να με θεωρειτε σιγουρη!Καλη συνεχεια σε ολους μας!

          Comment


            Originally posted by karmen1314 View Post
            Περι τινος προκειται....θα ριξω κι εγω μια ματια...Να σας ενημερωσω ομως καλοι μου φιλοι οτι επιτελους ολοκληρωθηκε το assessment! Και ειναι θετικο!Τωρα θα ξαναδωσει ο Γιωργος IELTS για 7αρια και μετα βουρ για expression of interest!Αμα γινει συναντηση να με θεωρειτε σιγουρη!Καλη συνεχεια σε ολους μας!
            Μπράβο!!! Συγχαρητήρια!!!! Άντε με το καλό τώρα!!!καλή δύναμη στο διάβασμα για το ιελτς....είναι δύσκολο τα 7άρια παντού, αλλά όχι ακατόρθωτο!!! Καλή επιτυχία!!! όσο για το άλλο που διάβασες, είναι κάτι "σεμινάρια" από ιδιωτικό πανεπιστήμιο της ΑΥστραλίας, για ενημέρωση. Αλλά νομίζω οι αιτήσεις έχουν κλείσει...έχει πα΄ρελθει η ημερομηνία υποβολής :( αν θέλεις κάτι άλλο στείλε π.μ. Να είστε καλά!!! Τα λέμε....
            Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

            Comment


              Bravo Karmen!!
              Αμα σε ενδιαφερει το σεμιναριο κλικαρε στο λινκ που ποσταρα (#104) κ στειλε στο ε-μεηλ που αναγραφει τα στοιχεια που ζητανε.
              “Nothing is forever”

              Comment


                Σ ευχαριστω Μπιλλυ!Γκρις ευχαριστω κι εσενα για τα μπραβο και που ενδιαφερθηκες ν απαντησεις αλλα επειδη αφορα φοιτητικες βιζες μαλλον δε με ενδιαφερει...Καλη συνεχεια και στους 2 σας!Θα τα πουμε ειτε Β.Ελλαδα ειτε down under!Φιλιααααααααααα!!!!!!!!!!!!

                Comment

                Working...
                X