Announcement

Collapse
No announcement yet.

Συνάντηση μελών από Β.Ελλάδα - Θεσσαλονίκη; Ν 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Συνάντηση μελών από Β.Ελλάδα - Θεσσαλονίκη; Ν 2

    Γεια σας πατριωτακια !!
    Μετα απο την 3η συναντηση των μελων του Πατριωτακι στην Αθηνα πολα μελη απο την Θεσσαλονικη και γενικα απο την Β.Ελλαδα ζητησαν (κουβεντιαζοντας στο τσατ) μια νεα!!!!!!Συναντηση στη Θεσσαλονικη!!!Πηρα λοιπον το θαρρος να ανοιξω ενα τετοιο θεμα και οσοι θελουμε να προχωρησουμε!!
    Πιθανες ημερομηνιες 23/9 η 30/9.
    Τι λετε πατριωτακια ? Ειδικα εσεις απο θεσσαλονικη???
    Αναμενω με χαρα ιδεες αποδοχες και προτασεις!!!
    θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

    #2
    εγώ είμαι μέσα σε μια νέα συνάντηση . για ημερομηνία κανένα πρόβλημα ότι βολεύει σε όλους . προτείνω το ίδιο μέρος με την προηγούμενη φορά μιας και τους βόλεψε όλους

    Comment


      #3
      ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ, ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΔΟΥΛΕΥΩ, ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΝΩΡΙς ΓΙΑ ΝΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗς ΔΟΥΛΕΙΑς, ΘΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕ ΣΤΙΣ 23
      i don't do drugs, i am drugs!

      Comment


        #4
        Καλησπέρα πατριωτάκια...
        Εννοείται πως θέλουμε συνάντηση καθώς για μερικούς απο εμάς θα είναι η πρώτη συνάντηση :-)
        Εμένα προσωπικά θα με βόλευε 30 του μήνα καθώς έχω εξεταστική η οποία τελειώνει στις 27..και δυστυχώς 23 δε μπορώ καθώς την επόμενη δίνω μάθημα :-(
        Αλλά ότι πει και αποφασίσει το σύνολο!

        Κάποιος αναφέρθηκε στο προηγούμενο σημείο συναντήσεις. Ποιο είναι αυτό; Που είχατε συναντηθεί την πρώτη φορά;;

        Αναμένουμε λοιπόν τις εξελίξεις
        Καλή συνέχεια και μιλάμε
        I never learned anything at all in school and didn't read a book for pleasure until I was 19 years old. Stanley Kubrick

        Comment


          #5
          παιδια οι ημερομηνιες που προτεινα πεφτουν Κυριακες!!!!
          τωρα πρεπει να δουμε ποιες ωρες και που?
          δεν ειναι ασσχημη ιδια για το ιδιο μερος με την προηγουμενη φορα.
          Επισης ειμαι ανοιχτος και για νεες προτασεις!!!
          θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

          Comment


            #6
            Θα χαρώ πολύ να γνωρίσω από κοντά, όλους εσάς που μαζί σας μοιράζομαι το όνειρο της μετανάστευσης στην Αυστραλία.Όσο νωρίτερα κλείσει, η τελική ημερομηνία και ώρα, τόσο πιο εύκολο θα είναι να παραβρεθούμε.Ελπίζω μόνο να είναι τις απογευματινές ώρες.Στις 30 θα με βόλευε καλύτερα.

            Comment


              #7
              Ποιος είναι ο χώρος όπου είχατε συναντηθεί την πρώτη φορά;;;
              I never learned anything at all in school and didn't read a book for pleasure until I was 19 years old. Stanley Kubrick

              Comment


                #8
                magda και εμεις θα χαρουμε πολυ να σε γνωρισουμε.
                alkioni εσυ σαν ποιο παλια στο πατριωτακι θα μπορεσεις να τα καταφερεις γαι τις 30/9.
                mariaz την αλλη φορα βρεθηκαμε στο Μακεδονια εκει στα stercinemas αλλα την αλλη φορα στο τσατ ειπες για καπου αλλου.Βαλε στο φορουμ την ιδεα σου!!!!
                sissi εσυ τι θα κανεις?
                Πατριωτακια απο Β.Ελλαδα περιμενω συμμετοχες και ιδεες για ωρα και μερος γιατι απο οτι βλεπω μεχρι στιγμης μαλλον για 30/9 παμε.
                θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

                Comment


                  #9
                  Καλησπέρα σας,
                  Εγώ στο chat είχα αναφέρει για συναντήσεις με θέα..όπως στο Ολύμπιον κεντρικά, όμορφα κ με υπέροχη θέα..
                  Τώρα είχα αναφέρει κ δύο άλλες περιοχές στην άνω πόλη και στο πανόραμα...εάν επιθυμείτε μου λέτε κ αναφέρω τις περιοχές..:-)
                  I never learned anything at all in school and didn't read a book for pleasure until I was 19 years old. Stanley Kubrick

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by mariaz View Post
                    Καλησπέρα σας,
                    Εγώ στο chat είχα αναφέρει για συναντήσεις με θέα..όπως στο Ολύμπιον κεντρικά, όμορφα κ με υπέροχη θέα..
                    Τώρα είχα αναφέρει κ δύο άλλες περιοχές στην άνω πόλη και στο πανόραμα...εάν επιθυμείτε μου λέτε κ αναφέρω τις περιοχές..:-)
                    ναι καλο το ολυμπιον αλλα πολυ ακριβος ο καφες και ηθελα να κερασω!!!

                    Comment


                      #11
                      Παιδια πρεπει να λαβουμε υπ'οψιν μας τον παραγοντα παρκινγκ για αυτοκινητα και ανεση για τα παιδια που πιθανον να φερουν μαζι τους καποια ζευγαρια .
                      Την προηγουμενη φορα καποιοι δεν ηλθαν γιαυτο τον λογο.
                      Επειδη πρεπει να προσπαθησουμε να περιορισουμε οσο το δυνατον τις απουσιες πρεπει να κανουμε προτασεις ποιο ευκολες στην Προσβαση στο Κοστος και στην Ανεση!!
                      Εδω φυσικα παιζει ρολο και η θεα!!!
                      Περιμενω περισσοτερες προτασεις!!!!
                      Οσο για την ωρα τιλετε για τις 6 το απογευμα???
                      θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

                      Comment


                        #12
                        Eξι το απόγευμα είναι μια χαρά!!Ster cinemas και Cosmos νομίζω ότι είναι βολικά, γιατί λύνουν το θέμα του parκing και των παιδιών.

                        Comment


                          #13
                          εγω θα προτιμουσα εκει που εγινε η πρωτη συναντηση, δεν υπηρχε πολύς κοσμος και μπορουσες να ελεγξεις και τα παιδια εαν απομακρυνονταν. το μακεδονια ειναι προτιμοτερο, στο cosmos εχει πολυκοσμια και πρεπει να εχεις τα παιδια στο ενα μετρο για να εισαι σιγουρος.
                          i don't do drugs, i am drugs!

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by egigo View Post
                            ναι καλο το ολυμπιον αλλα πολυ ακριβος ο καφες και ηθελα να κερασω!!!

                            Για ποιο λόγο να κεράσεις..;; Έτσι πάει εδώ δε ξέρω με μπέρδεψες!
                            I never learned anything at all in school and didn't read a book for pleasure until I was 19 years old. Stanley Kubrick

                            Comment


                              #15
                              Εως τωρα απο οτι εχω καταλαβει συμφωνουμε στη μερα και ωρα δηλαδη Κυριακη 30/9 ωρα 6 μμ!Υπαρχει μια διαφορετικη προσεγκιση στον τοπο!!
                              Θα τολμησω και εγω να κανω μια προταση.
                              Τι θα λεγατε για την καφετερια που ειναι απεναντι απο το ΙΚΕΑ και διπλα στo Hontos center!! Αν δεν κανω λαθος εκει εχει μερος για τα αυτοκινητα ,εχει χωρο για τα παιδια,εχει αστικη συγκοινωνια, καλες τιμες τουλαχιστον πριν απο δυο μηνες που ημουν εκει, και καποια σχετικα καλη θεα!
                              Αυτη ομως οπως οι αλλες ειναι μια απλη προταση, και θα παρακαλουσα απο τους ενδιαφερομενους να ποσταρουν σχετικα!!!
                              Τωρα οσον αφορα egigo το θεμα του κερασμαατος δεν υφισταται!!
                              Ο καθενας πληρωνει τα δικα του!!!!
                              θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

                              Comment

                              Working...
                              X