Announcement

Collapse
No announcement yet.

Γεια και απο μενα

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Γεια και απο μενα

    Θα ηθελα καταρχην να συγχαρω τους διαχειριστες για το κουραγιο και την υπομονη αλλα και την αλτρουιστικη διαθεση που εχουν ,για οσους δεν γνωριζουν τι θα πρεπει να κανουν σε περιπτωση που παρουν την αποφαση να φυγουν εκτος Ελλαδος.
    Για μια αποφαση ζωης δινουν ολες τις απαραιτητες οδηγειες και συμβουλες. Προκαταβολικα ενα μεγαλο μπραβο.
    Ελπιζω και εγω με την σειρα μου να βρω την ακρη και να μπορεσω τελικα να παρω την αποφαση (ειμαι ακομα στη φαση του διλληματος) να μεταναστευσω στο εξωτερικο.
    Εχω γεννηθει το 1971 στην Μελβουρνη της Αυστραλιας. Οι γονεις μου καθισαν εκει ενα χρονο (και αφου γεννηθηκα) και επιστρεψανε στα πατρεια εδαφη. Τα χρονια περασαν μεγαλωσα , παντρευτηκα στα 33 μου ,εχω ενα υιο 8 χρονων τωρα αλλα δυστυχως χηρεψα πριν 2 μιση χρονια. Τα τελευταια γεγονοτα και η οικονομικοκοινωνικη κατασταση που επικρατει στην χωρα μας με εχει βαλει σε σκεψεις μεταναστευσης το τελευταιο διαστημα.
    Ελπιζω με την βοηθεια σας να βρω την ακρη.

    Σας ευχαριστω εκ των προτερων.

    #2
    Originally posted by g10rg0s View Post
    Εχω γεννηθει το 1971 στην Μελβουρνη της Αυστραλιας.
    Τα τελευταια γεγονοτα και η οικονομικοκοινωνικη κατασταση που επικρατει στην χωρα μας με εχει βαλει σε σκεψεις μεταναστευσης το τελευταιο διαστημα.
    Ελπιζω με την βοηθεια σας να βρω την ακρη.

    Σας ευχαριστω εκ των προτερων.

    Καλημέρα Γιώργο κ καλώς ήρθες στην παρέα μας...
    Από την στιγμή που γεννήθηκες εκεί είσαι Αυστραλός υπήκοος κ αυτό είναι ένα μεγάλο ατού...!!!
    Λυπάμαι πολύ για την απώλειά σου κ εύχομαι ότι καλύτερο σε σένα κ στο παιδί σου...!!!
    Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

    Comment


      #3
      Ελπιζω με την βοηθεια σας να βρω την ακρη.
      καλησπέρα,καλώς ήρθες
      don't worry
      και θα την βρείς και συ την άκρη


      Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

      Comment

      Working...
      X