Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eύρεση ατόμων γιά παρέα

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #76
    Νομιζα ηταν προφανες οτι εκανα πλακα
    Originally posted by something View Post
    Συγνωμη Βασω γιατι πρεπει να σφαχτουμε ...εχουμε τιποτα να χωρισουμε? αντε και αν αρχισουν οι τσαρτερ θα μπω πατριωτακι τον Νοεμβριο.. γιατι θα ειμαστε μερα νυχτα δουλεια.

    Comment


      #77
      Γεια σας, μενει κανεις στο Neustadt an der Weinstraße?

      Comment


        #78
        pia poli pano, i poli sou einai neustadt? pou kentrika einai?

        Comment


          #79
          ετσι λεγεται το μερος, sto google ειναι εδω

          Comment


            #80
            Πάσο Βάσω!!!
            Better Think twice instead once

            Comment


              #81
              καλησπερα.. με κατι μηνες καθυστερηση εγω! ειμαι στουτγκαρδη εδω κ λιγους μηνες, απο δουλεια οκ, γερμανικα μιλαω καλα.. αλλα.. απο παρεα τι κανουμε? εχω μια αισθηση οτι με τους δευτερης γενιας λιγο δυσκολο να συνεννοηθουμε, θα προτιμουσα να γνωριστω με έλληνες που όπως εγω ήρθαν προσφατα. οποιος το δει.. αν το δει κανεις.. ας δωσει οδηγιες προς ναυτιλομενους!

              Comment


                #82
                Originally posted by antzela View Post
                καλησπερα.. με κατι μηνες καθυστερηση εγω! ειμαι στουτγκαρδη εδω κ λιγους μηνες, απο δουλεια οκ, γερμανικα μιλαω καλα.. αλλα.. απο παρεα τι κανουμε? εχω μια αισθηση οτι με τους δευτερης γενιας λιγο δυσκολο να συνεννοηθουμε, θα προτιμουσα να γνωριστω με έλληνες που όπως εγω ήρθαν προσφατα. οποιος το δει.. αν το δει κανεις.. ας δωσει οδηγιες προς ναυτιλομενους!
                Καλησπέρα Άντζελα, σε λίγες ημέρες θα είμαι Στουτγκάρδη.
                Αν και θα έχω παρέα με Έλληνες δεύτερης γενιάς, θα ήθελα να γνωριστώ με Έλληνες που ήρθαν πρόσφατα όπως και εγώ.

                Comment


                  #83
                  εγω ειμαι ηδη στουτγκαρδη οποιος θελει πμ να του στειλω τηλ..
                  Never interrupt your enemy when he is making a mistake.

                  Comment


                    #84
                    gia sou chrisgr ti kanis ego erxome giriaki germaniaala miamisi ora peripou apo stuttgardi.girnao apogoitevmenos apo ton canada

                    Comment


                      #85
                      gia sou ke se sena angela.

                      Comment


                        #86
                        Από 26-27 Απριλίου θα είμαι Στουτγκάρδη, καλό θα είναι να βρεθούμε για ένα καφεδάκι τουλάχιστον!

                        Comment


                          #87
                          Οκ, ολοι Στουτγκαρδη ειστε, βλεπω!!Πολυ δημοφιλης επιλογη!

                          Comment


                            #88
                            λες?εγω μονο ενα παιδι εχω συναντήσει και τελικά κολλησαμε και κανουμε παρέα..δεν εχω βρει αλλον Ελληνα καινουργιο εδώ...μονο "παλιους" ( μπλιαχ.. )
                            Never interrupt your enemy when he is making a mistake.

                            Comment


                              #89
                              Originally posted by Chrisgr View Post
                              λες?εγω μονο ενα παιδι εχω συναντήσει και τελικά κολλησαμε και κανουμε παρέα..δεν εχω βρει αλλον Ελληνα καινουργιο εδώ...μονο "παλιους" ( μπλιαχ.. )
                              μονο "παλιους" ( μπλιαχ.. ) xaxaxa swstos o chris!!!

                              Comment


                                #90
                                στειλε μου εδω!

                                Comment

                                Working...
                                X