Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eύρεση ατόμων γιά παρέα

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #91
    oli stuttgardi lipon

    Comment


      #92
      Originally posted by Chrisgr View Post
      λες?εγω μονο ενα παιδι εχω συναντήσει και τελικά κολλησαμε και κανουμε παρέα..δεν εχω βρει αλλον Ελληνα καινουργιο εδώ...μονο "παλιους" ( μπλιαχ.. )
      Chris Για τον Ηρακλη φανταζομαι θα λες ε? Ειμαι το παιδι απο την Κρητη που του κανονισα σπιτι και τελικα του βρηκα και δουλεια στην Deutsche Post :P Ευχομαι να σας πανε ολα καλα και να μεγαλωσει και η παρεα σας! Και γω θα ηθελα να ανεβω μια βολτα Γερμανια γιατι εκει εχω κολλητους αρκετους αλλα τωρα αρχιζει η σαιζον τσαρτερ και θα πηγαινουμε Π Κ εμπλοκη :P
      Better Think twice instead once

      Comment


        #93
        ναι με τον Ηρακλή...
        Never interrupt your enemy when he is making a mistake.

        Comment


          #94
          παιδιά μήπως να κανονίσουμε καμια συναντηση?οι περισσότερη είναι απο την περιοχη γύρψ απο την στουτκάρδη. ήταν κανεις χθες εκκλησια στις περιοχες γύρω απο καρλσρούη?χρόνια πολλά και χριστός ανέστη σε όλους

          Comment


            #95
            και εγω με την γυναικα μου Στουτγγαρδη...

            Comment


              #96
              εγω στουτγκάρδη μένω οποιος θελει ας στειλει π.μ να μπει στην παρέα μας ( με τον Ηρακλή τον The Postman βλεπε Kevin Costner ( του μοιαζει και λίγο) )...εγω χθες μονος μου την περασα την Ανασταση γιατι καποιος κοιμόταν απο τις 5 το απόγευμα... επρεπε να κανονισουμε τιποτα...οποιος θελει πμ να του δωσω το τηλ μου..
              Never interrupt your enemy when he is making a mistake.

              Comment


                #97
                Σας βρήκα... Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη και να χαιρόμαστε τους Γιωργιδες για χθες..;)
                Από βδομάδα μόλις βρω σπίτι στα σίγουρα θα ανεβω προς Στουτγκάρδη. Που είναι καλά; περιοχή; Ανατολικά δυτικά κέντρο;;

                Comment


                  #98
                  Geia sas paidia. Kaneis apo to Düsseldorf h thn gurw perioxh?

                  Comment


                    #99
                    Γεια σας παιδια ειμαι απο θεσσαλονικη πετο για στουγκαρδη

                    13 -6- 2013 θα τα πουμε συντομα πιστευω ,,,chrisgr,,, εγω θα μηνω μαλον ...τζοφεναουζεν....οταν τακτοποιηθω θα εποικινωνισω ............... http://www.patriotaki.net/images/smilies/Heureux04.gif

                    Comment


                      Εδώ Μόναχο. Που είναι η ομάδα;
                      Tα πάντα ρει. - Ηράκλειτος.

                      Comment


                        Καλησπερα σε ολους πατριωτακια..Κ εμεις ειμαστε στο HERNE..Ενα καφεδακι θα το πιναμε ευχαριστως...ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ

                        Comment


                          καλησπερα κι απο μενα σε ολους. νεοφερμενος κι εγω στην παρεα σας και γενικοτερα στην γερμανια. στο τερμα ανατολικα και μοναχικο freiberg στην σαξονια. αν υπαρχει καποιος στην πολη ας μου στειλει πμ

                          Comment


                            Διαβαζει κανεις ακομα απο Μόναχο; Ψηστε το να πιουμε καμμια μπυρα!!!

                            Comment


                              Καλησπέρα και από μένα. Μέσα Σεπτεμβρίου ανεβαίνω Düsseldorf. Υπάρχει κανείς που να θέλει να ανταλλάξει απόψεις , εμπειρίες ?

                              Comment


                                Μεσα για καφεδακι στο ντυσελντορφ. ανεβα με το καλο και στειλε πμ

                                Comment

                                Working...
                                X