Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eύρεση ατόμων γιά παρέα

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Eύρεση ατόμων γιά παρέα

    ανοιξα αυτο το θεμα με σκοπο ολους εμας που ειμαστε για μεταναστευση και που οι περισσοτεροι φευγουμε μονοι μας θα ηταν καλο να εχουμε καποιου για παρεα και να βρισκομαστε. στην περιπτωση την δικη μου θα ειμαι εντελως μονος δυσκολα να βρω καποιον ελληνα να μιλησω και να πιω εναν καφε που λεει ο λογος.

    οποιοσδηποτε μπορει να γραφει εδω μεσα για να βρει παρεα στην περιοχη που θα ειναι ο καθενας.

    λοιπον απο τον ιανουαριο θα ειμαι στην περιοχη landsberg μια πολη κοντα στο μοναχο 1 ωρα αποσταση περιπου και αναζητω ατομα στην ευρητερη περιοχη με σκοπο να κανω παρεα να πιω ενα καφε μια μπυρα . αν καποιος λοιπον ειναι εκει κοντα η θα παει εκει κοντα ας μου στειλει ενα μνμ αν θελει φυσικα και μπορει. μονος μου θα ειμαι και ως γνωστο η μοναξια ειναι δυσκολο πραγμα. ελπιζω να μην μπερδευεστε και παρερμηνεψετε αυτα που γραφω. σοβαρος ανθρωπος ειμαι.
    ευχαριστω πολυ.

    #2
    Πολυ καλη ιδεα το τοπικ

    Comment


      #3
      που ειστε?? κανεις δεν το ειδε??

      Comment


        #4
        το ειδαμε....εγω ειμαι Στουτγκαρδη κ παλευω μονη...
        Θελει γερα νευρα,υπομονη...ξεχασα και τις παρεες και ολα,μονο η επιβιωση με ενδιαφερει ,ευτυχως εχω το ιντερνετ,θα καει απο τα πολλα βιογραφικα που εχω στειλει...στον Οαεδ εχουν βαρεθει να με βλεπουν,να μου δινουν αγγελιες στο χερι,αλλα τιποτα ακομη,μονο μερικη απασχοληση εχω....
        Κακη ψυχολογια-ΑΛΛΑ ΑΝΤΕΧΩ !!!

        Comment


          #5
          Όσοι δεν έχουν κάποιους γνωστούς, προτίθεται να ξεκινήσετε αρχικές επαφές με τα μέλη στην Ομοσπονδία Ελληνικών Κοινοτήτων και Ελληνογερμανική Πολιτιστική Σύλλογοι

          Για Στουτγάρδη και εδω Schul-Eltern Vereine

          Comment


            #6
            Ευχαριστώ Milu !

            Comment


              #7
              monaxo briskomai egw k monaxos .!!

              Comment


                #8
                επιτελους εμφανιστηκε καποιος. μεσα στο μοναχο ζεις φιλε η καπου κοντα?

                Comment


                  #9
                  mesa sto monaxo!!schwabing!

                  Comment


                    #10
                    kalispera sas! k egw monos edw k 8 mines sto ''crailscheim'' kanenas ellinas para mono sta 2 estiatoria alla olo douleia einai k auta ta paidia! an uparxei kaneis kata edw as steilei kana minima!!

                    Comment


                      #11
                      Οργανωθειτε μαγκες!!!! Greeks United!
                      Better Think twice instead once

                      Comment


                        #12
                        κάποιος η κάποια από ESSEN BOCHUM OBERHAUSEN BOTTROP

                        Υ.Γ. ήμουν στην Γερμανία 11 χρόνια γύρισα πίσω στην Ελλάδα 6 χρόνια και από τις 8/12/11 επέστρεψα στην Γερμανία

                        Comment


                          #13
                          Καλησπέρα! Στο Freiburg μένω από πέρσι τον Οκτώβριο και δεν το έχω μετανιώσει στιγμή που έφυγα από την Αθήνα.

                          Comment


                            #14
                            paidia menw stoutgardi.ki egw monos.opoios allos as epikoinwnisei

                            Comment


                              #15
                              καλησπερα...εμεις εκενταλ εσεναου..οποιος ειναι στα περιξ..

                              Comment

                              Working...
                              X