Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καλησπερα στην παρεα.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Καλησπερα στην παρεα.

    Καλησπερα απο Θεσσαλονικη.Ειμαι ο Πασχαλης και ειμαι 38 ετων.Παντρεμενος με 2 παιδια 9 κ 7 χρονων.Δουλευω σαν υπαληλος γραφειου σε μια βιομηχανια τροφιμων και ζω λιγο εξω απο τη Θεσ/νικη.Αισθανομαι υποχρεωμενος να πω ενα μεγαλο μπραβο στους moderators για την επιμονη και υπομονη τους.Παρακολουθω αρκετο καιρο το forum και πιστευω πως κανουν καταπληκτικη δουλεια αφιερωνοντας πολυτιμο προσωπικο χρονο.
    Δεν μου αρεσει η ζωη στην Ελλαδα.Οχι τωρα που η κριση μας εχει ξεφτιλισει.Παντα ζηλευα την ποιοτητα ζωης που εχουν στο εξωτερικο.Αυτη τη ταξη,την ευγενεια την καθαριοτητα.Δεν θελω να μεγαλωσουν τα παιδια μου εδω.Θελω να σπουδασουν χωρις να χρειαζεται να ξοδεψω μια περιουσια στα φροντιστηρια.Θελω και εγω να σπουδασω.Θελω να κανω μια καινουργια αρχη.Δυσκολη αλλα αισιοδοξη.Απο το μηδεν.
    Κουραγιο σε οσους ξεκινησαν.Εμπρος σε εμας που το αποφασισαμε. Ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ.

    #2
    καλησπέρα,
    καλώς ήρθες στο παρεάκι μας





    Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

    Comment


      #3
      Καλησπέρα Πασχάλη κ καλώς ήρθες στην παρέα μας...
      Το μπράβο αξίζει σε όλα τα μέλη που ο κάθε ένας με την σειρά του βοηθάει με διάφορες πληροφορίες.
      Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια κ σου εύχομαι καλή τύχη σε ότι αποφασίσεις να κάνεις...!!! κ
      Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

      Comment

      Working...
      X