Announcement

Collapse
No announcement yet.

ψάρακας + infos για σκωτία

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    ψάρακας + infos για σκωτία

    νέος και γω εδώ.καλησπέρα σε όσους διαβάσουν το μήνυμα.ένα μήνα μετράω για μια διερευνητική επίσκεψη στην σκωτία και ειδικότερα στην γλασκώβη. πτυχίο γυμναστή στον τοίχο έχω και σκέφτομαι να ανηφορίσω στα βόρεια μπας και αλλάξει τίποτα προς το καλύτερο.αν ειναι κάνεις που μπορει να δώσει καμμια γενικη λεπτομέρεια παραπάνω θα μουν ευγνώμων.ευχαριστώ προκαταβολικά και καλά να περνάτε.

    #2
    Καλησπέρα. Ρίξε μία ματιά εδώ :

    Greeks in Edinburgh, Edinburgh. Gefällt 5.077 Mal · 1 Personen sprechen darüber. We want to connect the Greeks who are in Edinburgh for work, studies or vacation. We also provide as much help and...

    Comment


      #3
      Καλημέρα! Κι εγώ ψάχνομαι για Σκωτία γενικά και αναζητώ πληροφορίες. Δυστυχώς δεν έχω βρει κάποιον που μένει εκεί να μου δώσει κάποιες πληροφορίες για τις δουλειές και πως μπορώ να βρω. Βάζω στο google jobs in scotlαnd και μου βγάζει πολλά σαιτ με δουλειές η αλήθεια είναι αλλά νιώθω πως έχω ακόμη αρκετό ψάξιμο (πως να φτιάξω το βιογραφικό, να βρω ποια πόλη, να μάθει ο καλός μου λίγο καλύτερα τη γλώσσα, έχουμε τράτο!!), γιατί δεν έχω κάποιον εκεί γνωστό. το μόνο που βρίσκω είναι πόσο όμορφη είναι η χώρα και η ζωή και με κινητοποιεί κι άλλο να ψάχνω και να το βάζω στόχο!. Αν μας διαβάσει κάποιος που μένει εκεί κι έχει την διάθεση να μας βοηθήσει στην ουσία του πράγματος θα είμαστε ευγνώμονες!!!Πάντως ο,τι βρίσκω ενδιαφέρον θα το παραθέτω...Ελπίζω να βρούμε κάτι...

      Υ.Γ: πάντως σ αυτές τις δουλειές που βρήκα ζητούσαν personal trainer, οπότε ψάξτο λίγο.

      Comment

      Working...
      X