Announcement

Collapse
No announcement yet.

Απαατη απο συμπατριωτη βοηθεια.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Απαατη απο συμπατριωτη βοηθεια.

    Ονομαζομαι Κωστας και μενω με την μητερα μου Ελενα στην Σουηδια βαστερμποτενς σκελλεφτεα, μας εξαπατησαν για δηθεν σιγουρη εργασια και τα πραγματα δεν πανε καλα δεν νιωθω καλα που το λεω αλλα ειναι η αληθεια. Ενδιαφερομαστε για εργασια η μητερα μου ειναι μαγηρησα με χρονια εμπειρια θα σας στειλω το βιογραφικο της και εγω ειμαι ηλεκτρολογος αλλα δεν κολλαω στην δουλεια, μπορω να κανω οτι δηποτε βοηθος κουζινας λαντζα καθαρισμα τα παντα δεν ζηταμε λεφτα αλλα τα προς το ζειν. Αν δειξετε ενδιαφερον παρακαλω εποικηνωνηστε ητε με email η στο σουηδικο μου αριθμο +46 0768394876 ευχαρηστω πολυ.

    #2
    Κώστα αν μπορείς πες μας πώς σας εξαπάτησαν για να ξέρουμε κι οι υπόλοιποι από που να φυλαγόμαστε. Καλή τύχη σου εύχομαι

    Comment


      #3
      Βασικα το ατομο που μας εξαπατησε ηταν γνωστος απο εδω απτην ελλαδα που δουλευε σε μια ελληνικη ταβερνα και λεω δουλευε γιατι αυτος σταματησε απο εκει και το ειχε προγραμματησμενο.Εγω οπως ειπα και παραπανω η μητερα μου ενδιαφερετε για κουζινα αυτος ειχε μαγαζι στην θεσσαλονικη και αυτη δουλευε εκει, περσυ το εκλεισε αυτος και ανεβηκε σουηδια και εργαζοταν ως μαγηρας και σε ολους στην ελλαδα απο τοτε παρουσιαζει την σουηδια ως παραδεισω ενω στην ουσια αποτι καταλαβαμε οταν ανεβηκαμε ειναι μεθυστακας ανωμαλος και τα ειχε παιξει λογο κλεισουρας μεσα σε τεσσερις τοιχους. Μας ελεγε οτι εχει ετοιμη δουλεια σιγουρη και τετοια στην ουσια ο ανωμαλος επιδι ειναι και τεμπελης ηθελε εμενα να με στειλει οσο μακρια γινετε νορβηγια οπως ελεγε για να εφαρμοσει τα σχεδια του να κανει Webcam ανωμαλιες και τετοια δεν θελω να μπω σε χυδαιες λεπτομαιριες ντρεπομαι μονο που το λεω αλλα δυστηχως ετσι ειναι και εξακολουθει να εποικηνωνει με διαφορες γυναικες μεσο face που εχουν οικονομηκη δυσκολια στην ελλαδα και της ταζει δουλεια και βολεμα. Και ειναι απο τους γλοιωδες ανθρωπους που ειναι ολο ευγενεια και ψευτικη καλοσυνη. Ειναι και πατερας 2 παιδιων τα οποια εννοειτε τα φορτωσε στην γυναικα του. Ντροπη που υπαρχουν τετοιοι ανθρωποι.

      Comment


        #4

        Comment


          #5
          ηθικό δίδαγμα: ΜΑΚΡΙΑ από "συμπατριώτες"....!!!!! Κώστα εύχομαι πραγματικά να βρεις κάποια λύση....
          To accomplish great things, you must not only act, but also dream, not only plan, but also believe. ANATOLE FRANCE.

          Comment


            #6
            Παντα θα υπαρχουν κακοι ανθρωποι καθε λογης και ρατσας, το ρισκο ειναι ρισκο καμια φορα εμπιστευομαστε τον λαθος ανθρωπο και μετα ψαχνουμε διεξοδο.
            Σε ευχαρηστω Γεωργια

            Comment


              #7
              που πάτε και τους βρίσκετε;

              Comment


                #8
                Μαλλον ειναι η τυχη που κυνηγαει τον καθενα εμενα πρωσοπικα την ατυχια την εχει το σοη.

                Comment

                Working...
                X