Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανταπόκριση - jimathens

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Τα συλληπητήρια μου Δημήτρη. Η μανούλα σου δεν πονάει άλλο. Ελεύθερη πια...και περήφανη για σένα. Κράτα τις υποσχέσεις σου και αυτήν που της έδωσες να μην την ξεχνάς ποτέ σου. 'Ηρθε η ώρα της αναχώρησης και έπρεπε να φυγει...μα η ψυχή της ελεύθερη πια θα σε κοιτά απο ψηλά και το μόνο που θα εύχεται είναι να είσαι καλά κι ευτυχισμένος.
    It’s simple. When someone does something nice for you, you pay it forward and do an act of kindness for someone else.

    Comment


      Τζίμ θερμά συλλυπητήρια !!
      Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι’ αυτόν που θα προσπαθήσει !!!
      Μέγας Αλέξανδρος, 356-323 π.Χ.,

      Comment


        Δημήτρη τέτοιες στιγμές τα πολλά λόγια είναι περιττά...συλλυπητήρια και από μένα...να ζήσετε να τη θυμάστε.
        Μπορεί να απογοητευτείς αν αποτύχεις, αλλά είσαι χαμένος αν δεν προσπαθήσεις.
        ~Beverly Sills~ | (Αμερικανίδα υψίφωνος) | γ. 1929

        Comment


          Συλληπητηρια Jim.. Ο Θεος να δινει δυναμη και κουραγιο σε σενα κα στους δικους σου..

          Comment


            με την πρωτη ευκαιρια να πας να τη δεις φιλαρακι. κουραγιο και επειδη εχω χασει γονιο να ξερεις οτι εφυγε για να παει καπου καλυτερα. ο πνευματικος μου οταν ειχα χασει το πατερα μου μου ειχε πει να μην στεναχωριεμαι γιατι ο θεος τους καλους ανθρωπους τους θελει κοντα του να τον κανουν παρεα

            Comment


              Τα θερμα μου συλλυπητηρια ! Ζωη και δυναμη σε σας !
              Δημητρη, πονας, αλλα μην ξεχασεις ποτε τον λογο που εκανες αυτην την αλλαγη στη ζωη σου.
              Θα πατησεις ξανα στα ποδια σου,οταν ηρεμησεις, και θα συνεχισεις τον αγωνα σου ....γερα-δυνατα
              ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ! ΜΕ ΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΟΒΕΙς !
              Ειναι ενα θεμα που ΟΛΟΙ το σκεφτομαστε....επειδη ειμαστε μακρια κ αγωνιζομαστε για ενα καλυτερο αυριο!

              Comment


                jim θερμα συλληπητηρια να εισαι καλα να τη θυμασαι ο θεος να την αναπαυσει. εχω περασει και εγω αυτον τον πονο. Μ Α Ν Α Ε Ι Ν Α Ι Μ Ο Ν Ο Μ Ι Α. απο πρωσοπικη μου αποψη και εμπειρια ξερω οτι οι μανα απο εκει που ειναι παρακολουθει τα παιδια της και τα προειδοποιει οπου και να βρισκονται . ο θεος να σου δινει υγεια ,δυναμη και κουραγιο και στην οικογενεια σου

                Comment


                  Τα ειλικρινη μου συλληπητηρια ,Jim, για την απωλεια της αγαπημενης σου μητερας...Πολυ δυσκολο να εισαι μακρια τετοιες στιγμες ...Ο Θεός ν αναπαυσει την ψυχη της και σε σενα να δωσει την δυναμη να πετυχεις οσα της υποσχεθηκες ...Και να εισαι σιγουρος οτι οι αγαπημενοι μας ,μας προσεχουν απο ψηλα....Ετσι κι η μητερα σου ,θα ειναι παντα κοντα σου.Και αυτη τη στιγμη ειναι κοντα σου ... Εχω χασει τον πατερα μου και ξερω απο προσωπικη εμπειρια οτι ετσι συμβαινει...περισσοτερα δεν μπορω να πω εδω....Και παλι τα θερμα μου συλληπητηρια...
                  ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

                  Comment


                    Τζιμ θερμα συλλυπητηρια...ζωη σε σας....ο χρονος ειναι ο μεγαλυτερος γιατρος

                    Comment


                      Τα θερμά μου συλλυπητήρια Jimathens. Κουράγιο και υπομονή.
                      Με την πρώτη ευκαιρία να πας να τη δείς.

                      Comment


                        Φιλε ευχομαι
                        Καλο Κουραγιο!!!!!
                        Ο Θεος να Βοηθησει και να γινουν τα πραγματα οπως Πρεπει!!!!
                        θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

                        Comment


                          Καλό ταξίδι στήν μανούλα σου τζιμάκο
                          δυστυχώς είναι αυτό που φοβόμαστε όλοι
                          που βρισκόμαστε μακριά
                          Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

                          Comment


                            Καλό Παράδεισο στη ΜΑΝΑ και εσεις να ζησετε να τη θυμαστε. Ειναι απο αυτα που ολοι μας λιγο πολυ ειχαμε στο πισω μερος του μυαλου μας αφηνοντας την πατριδα. Αν δηλαδη θα ξαναδουμε τα αγαπημενα μας προσωπα. Καποια πραγματα ομως δεν τα αποφασιζουμε εμεις αλλα Καποιος Αλλος που σιγουρα ξερει τι και ποτε το κανει. Καλο κουραγιο και καλη συνεχεια στη νεα σου ζωη δημητρη

                            Comment


                              Καλό ταξίδι στην μανούλα σου, ο Θεός να την αναπαύσει και κουράγιο να ξέρεις ότι ήσουν δίπλα της. Τα συλλυπητήρια μας.
                              MANA MOU - YouTube

                              Comment


                                Να ζησεις να την θυμασαι Jimathens παντα αυτο ειναι το μεγαλυτερο μνημοσυνο που μπορεις να τησ κανεις... η αναμνηση, ειμαι σιγουρη οτι απο εκει που ειναι σε καμαρωνει και ειναι διπλα σου παντα με ενα μοναδικο τροπο, μπορει να μην ησουν διπλα της με την παρουσια σου ομως ησουν μεσα στην καρδια και το μυαλο της και ειναι το ιδιο!!!υπομονη...ο χρονος θα αρχιζει να επουλωνει την πληγη, εξαλου και αυτη δεν θα ηθελε να συνεχισεις να πονας.....

                                Comment

                                Working...
                                X