Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανταπόκριση - jimathens

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Θερμή παράκληση σε όλα τα πατριωτάκια που είναι στην Αυστραλία αλλά κ σε άλλες χώρες εκτός Ελλάδας.

    Δυστυχώς θα στεναχωρήσω ορισμένους-ες αλλά πρέπει να το πω:
    Προσπαθήστε να ξεκινήσετε ανταπόκριση όσοι δεν το έχετε κάνει γιατί είναι πολύ σημαντικό για όλους-ες που σκέφτονται να έρθουν εδώ να έχουν την δυνατότητα μέσα από τις δικές μας εμπειρίες κ τα περιστατικά από την ζωή μας εδώ να σχηματίσουν μια εικόνα το πως είναι τα πράγματα εδώ.
    Είμαι σίγουρος ότι όλοι με το που μπήκαμε στο patriotaki ψάχναμε ακριβώς το ίδιο... δηλαδή να διαβάσουμε το πως περνάνε οι πατριώτες μας στην μακρινή Αυστραλία.
    Εδώ θα πω ότι εγώ προσωπικά δεν θυμάμαι πόσες φορές διάβασα την ανταπόκριση του Agoriani αλλά κ των υπόλοιπων παιδιών κ έπαιρνα κουράγιο κ ελπίδα.
    Μόνο κ μόνο από αυτό νομίζω ότι πρέπει να κάνουμε όλοι το ίδιο με σκοπό την ενημέρωση σε αυτούς που ψάχνουν το ίδιο που ψάχναμε κ εμείς...!!!
    Από την πιο σημαντική πληροφορία μέχρι κ την πιο απλή πρέπει να την γράφουμε γιατί αν για εμάς δεν είναι τίποτα για κάποιους άλλους είναι η Όαση στην Έρημο.

    Μη με παρεξηγήσετε γιατί ξέρω την βοήθεια πολλών εδώ μέσα...!!!
    Θα είναι πάρα πολύ καλό να γίνουν 100 οι ανταποκρίσεις αντί των 22 που είναι τώρα στην ανταπόκριση της Αυστραλίας, μακάρι αυτό να γίνει κ για άλλες χώρες.

    υ.γ. Το ίδιο πρέπει να κάνουν όλοι όσοι βρίσκονται εκτός Ελλάδας...!!!




    Όσοι πιστοί προσέλθετε...!!! Ευχαριστώ...!!!
    Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

    Comment


      Originally posted by jimathens View Post
      Θερμή παράκληση σε όλα τα πατριωτάκια που είναι στην Αυστραλία αλλά κ σε άλλες χώρες εκτός Ελλάδας.

      Δυστυχώς θα στεναχωρήσω ορισμένους-ες αλλά πρέπει να το πω:
      Προσπαθήστε να ξεκινήσετε ανταπόκριση όσοι δεν το έχετε κάνει γιατί είναι πολύ σημαντικό για όλους-ες που σκέφτονται να έρθουν εδώ να έχουν την δυνατότητα μέσα από τις δικές μας εμπειρίες κ τα περιστατικά από την ζωή μας εδώ να σχηματίσουν μια εικόνα το πως είναι τα πράγματα εδώ.
      Είμαι σίγουρος ότι όλοι με το που μπήκαμε στο patriotaki ψάχναμε ακριβώς το ίδιο... δηλαδή να διαβάσουμε το πως περνάνε οι πατριώτες μας στην μακρινή Αυστραλία.
      Εδώ θα πω ότι εγώ προσωπικά δεν θυμάμαι πόσες φορές διάβασα την ανταπόκριση του Agoriani αλλά κ των υπόλοιπων παιδιών κ έπαιρνα κουράγιο κ ελπίδα.
      Μόνο κ μόνο από αυτό νομίζω ότι πρέπει να κάνουμε όλοι το ίδιο με σκοπό την ενημέρωση σε αυτούς που ψάχνουν το ίδιο που ψάχναμε κ εμείς...!!!
      Από την πιο σημαντική πληροφορία μέχρι κ την πιο απλή πρέπει να την γράφουμε γιατί αν για εμάς δεν είναι τίποτα για κάποιους άλλους είναι η Όαση στην Έρημο.

      Μη με παρεξηγήσετε γιατί ξέρω την βοήθεια πολλών εδώ μέσα...!!!
      Θα είναι πάρα πολύ καλό να γίνουν 100 οι ανταποκρίσεις αντί των 22 που είναι τώρα στην ανταπόκριση της Αυστραλίας, μακάρι αυτό να γίνει κ για άλλες χώρες.

      υ.γ. Το ίδιο πρέπει να κάνουν όλοι όσοι βρίσκονται εκτός Ελλάδας...!!!




      Όσοι πιστοί προσέλθετε...!!! Ευχαριστώ...!!!
      καλα τα λες αλλα η καθημερινοτητα ΜΑΣ εχει κανει...........

      Comment


        Kalispera paidia exw thema .apantiste mou pisw na dw ori doylevei to sistima na milisoume

        Comment


          Τζιμακο μολις διαβασα την ανταποκριση σου και πολυ χαρηκα για σενα και την οικογενεια σου, απορια: τη χολιστερινη απ ολα αυτα τα αρνια την καις ακομα? χαχαχαχα ,μπραβο βρε Τζιμ! ολα καλα να σας ερθουν απο δω και περα
          Ωσπου τέλος ένιωσα κι ας πα' να μ'έλεγαν τρελλό πως από ΄να τίποτα γίνεται ο Παράδεισος (Ελύτης)

          Comment


            Τζιμακο μολις διαβασα την ανταποκριση σου και πολυ χαρηκα για σενα και την οικογενεια σου, απορια: τη χολιστερινη απ ολα αυτα τα αρνια την καις ακομα?
            Δεν έχει ανάγκη ο τζιμάκος κάνει καλές καύσεις

            Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

            Comment


              Μισθός δικός μου κ επίδομα συζύγου.

              Facebook
              Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

              Comment


                Γεια σου,Στέλιο! Δουλεύει το σύστημα,αλλά pls γράψε τα post σου με ελληνικούς χαρακτήρες,είδα μερικά παραπονάκια για αυτό το θέμα από άλλους users...

                Comment


                  Originally posted by Natalia05 View Post
                  Γεια σου,Στέλιο! Δουλεύει το σύστημα,αλλά pls γράψε τα post σου με ελληνικούς χαρακτήρες,είδα μερικά παραπονάκια για αυτό το θέμα από άλλους users...
                  Καλημέρα Ναταλία
                  Το πρόβλημα είναι ότι μας βγαίνουν τα μάτια με τα γκρίκλις κ ειδικά αν είναι μεγάλο το κείμενο.
                  Μόνο τα μέλη που είναι στην Ελλάδα πρέπει να γράφουν με Ελληνικά κ μικρά γράμματα...!!!
                  Όμως καλό θα είναι να γράφουμε όλοι (κ εκτός Ελλάδας) με Ελληνικά εφόσον αυτό είναι δυνατόν (αν υπάρχει ελληνικό πληκτρολόγιο).

                  υ.γ. με προσπάθεια όλα γίνονται...!!!
                  Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                  Comment


                    Γεια σου,Δημήτρη
                    Ο Στέλιος πρέπει να είναι κύπριος, όπως και ο άνδρας μου. Εδώ, στην Κύπρο συνηθίζουν να γράφουν ακόμα και sms στα ελληνικά με αγγλικά γράμματα.
                    Είμαι ουκρανή και έχω πληκτρολόγιο με αγγλικούς χαρακτήρες.Υπάρχουν φορές που θέλω να γράψω ένα κείμενο στα ρώσσικα (έχουν 33 γράμματα)....άντε να βρεις το κατάλληλο κουμπάκι
                    Τέλος πάντων, το πρόβλημα δεν είναι εκεί, αλλά η προσπάθεια στη σωστή επικοινωνία.

                    Εδώ και πολύ καιρό παρακολουθούμε την ανταπόκρισή σου, αλλά και των άλλων users.Αντλήσαμε αρκετές χρήσιμες πληροφορίες για μας, γι' αυτό σας ευχαριστούμε όλους για τον χρόνο,υπομονή και θέλησή σας να βοηθήσετε και στούς άλλους.
                    Καταλαβαίνω πολύ καλά τα αισθήματά σας, όσον αφορά το θέμα της μετανάστευσης και ποιες δυσκολίες έχει.Τα'χω περάσει όλα αυτά και πρόκειται να το κάνω ξανά, αυτή τη φορά με τον άνδρα μου.Ελπίζω να΄ναι η τελευταία....

                    Comment


                      Originally posted by Natalia05 View Post
                      Γεια σου,Δημήτρη
                      Ο Στέλιος πρέπει να είναι κύπριος, όπως και ο άνδρας μου.
                      Εδώ, στην Κύπρο συνηθίζουν να γράφουν ακόμα και sms στα ελληνικά με αγγλικά γράμματα.
                      Είμαι ουκρανή και έχω πληκτρολόγιο με αγγλικούς χαρακτήρες.Υπάρχουν φορές που θέλω να γράψω ένα κείμενο στα ρώσσικα
                      (έχουν 33 γράμματα)....άντε να βρεις το κατάλληλο κουμπάκι
                      Τέλος πάντων, το πρόβλημα δεν είναι εκεί, αλλά η προσπάθεια στη σωστή επικοινωνία.

                      Εδώ και πολύ καιρό παρακολουθούμε την ανταπόκρισή σου, αλλά και των άλλων users.Αντλήσαμε αρκετές χρήσιμες πληροφορίες για μας, γι' αυτό σας ευχαριστούμε όλους για τον χρόνο,υπομονή και θέλησή σας να βοηθήσετε και στούς άλλους.
                      Καταλαβαίνω πολύ καλά τα αισθήματά σας, όσον αφορά το θέμα της μετανάστευσης και ποιες δυσκολίες έχει.Τα'χω περάσει όλα αυτά και πρόκειται να το κάνω ξανά, αυτή τη φορά με τον άνδρα μου.Ελπίζω να΄ναι η τελευταία....
                      Natalia05 σας εύχομαι καλή τύχη πολύ υγεία κ
                      Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                      Comment


                        Originally posted by maria-8 View Post
                        Τζιμακο μολις διαβασα την ανταποκριση σου και πολυ χαρηκα για σενα και την οικογενεια σου, απορια: τη χολιστερινη απ ολα αυτα τα αρνια την καις ακομα? χαχαχαχα
                        Originally posted by Aussie View Post
                        Δεν έχει ανάγκη ο τζιμάκος κάνει καλές καύσεις

                        Ούτε λύκος να ήμουνα...!!!
                        Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                        Comment


                          Originally posted by afrodite View Post
                          Το υστερογραφο με τα "ονειρα" όλα τα λεφτά!!!!! Σου ευχομαι απο δω και μπρος να σου πραγματοποιηθουν ΟΛΑ!
                          Ευχαριστώ afrodite κ όλα τα παιδιά εδώ...!!!

                          Όσο για τα όνειρα (κοντός ψαλμός αλληλούια) θα δείξει προσεχώς...!!!


                          υ.γ. Σήμερα με πήρε ο δικηγόρος κ μου είπε:
                          ότι του στείλανε χαρτί από το immigration για να τους πάμε το ποινικό μητρώο. Τύχη μου:



                          Ο βρεγμένος την βροχή δεν τη φοβάται...!!! Το πολύ πολύ να μου πουν
                          Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                          Comment


                            Όχι δεν θέλουμε να σου πουν κάτι τέτοιο! Αρκετά τράβηξες έσυ κ η οικογένειά σου!
                            Σου ευχόμαστε όλα να πάνε κάλα!

                            Comment


                              Originally posted by jimathens View Post
                              Ο βρεγμένος την βροχή δεν τη φοβάται...!!! Το πολύ πολύ να μου πουν
                              OXI,OXI,OXI!!! ΞΟΥ-ΞΟΥ πες...η μάλλον σσου-σσου!


                              ολα καλά θα πάνε...ούτε έκλεψες, ούτε σκότωσες!!!

                              Ο Τολμών Νικά...Ονειρευτείτε, Σχεδιάστε, Πραγματοποιήστε!

                              Comment


                                think positive and cross your fingers! everything is going to be fine!
                                i don't do drugs, i am drugs!

                                Comment

                                Working...
                                X