Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανταπόκριση - jimathens

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Tα θερμα μου συλληπτήρια pantamazi_

    Comment


      Ο Θεος να αναπαυσει την ψυχη της Μητερας σου Δημητρη.
      Εσυ και η υπολοιπη οικογενεια να ειστε γεροί, να σας δινει ο θεος δυναμη και κουραγιο,ωστε να την θυμαστε παντα.
      Αιωνια της η Μνημη !!!!!!!
      θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

      Comment


        Κουράγιο τζιμ, δεν σε γνωρίζω προσωπικά φίλε αλλά πίστεψε με δάκρυσα όταν το διάβασα. Είναι η πιο δύσκολη στιγμή της ζωής μας. Την μανούλα μας όλοι την αγαπάμε τόσο πολύ. Να σε έχει ο Θεός καλά να την γιορτάζετε, να την θυμάστε.
        Και να θυμόμαστε πάντα τα καθάρματα που οδήγησαν οικογένειες στην διάλυση, στο να ζουν τέτοια δράματα, κακό τέλος να έχουνε.

        Comment


          Τα θερμά μου συλλυπητήρια, να είστε καλά να την θυμόσαστε.
          Όσο ποιο δυνατός θα γίνεσαι τόσο υπερήφανη θα την κάνεις.

          Comment


            Κράτα γερά Δημήτρη, να μη σε πάρει από κάτω. Τώρα να ξέρεις ότι θα είναι πάντα δίπλα σου και θα περιμένει να την κάνεις περήφανη.Οι σκέψεις μας μαζί σου!!!!

            Comment


              Δημήτρη, τα συλλυπητήριά μου.. Κράτα γερά διότι αυτο θα ήθελε και εκείνη..
              Των Φρονίμων τα παιδια ΠΡΙΝ πεινασουν βγαζουν .... VISA !!

              Comment


                Τα συλληπητήριά μου φίλε. Ο Θεός να την συγχωρέσει. Ζωή σε εσάς.
                Υπομονή και επιμονή patriotes.

                Comment


                  Ας αναπαυτεί η ψυχή της, να ζήσετε να τη θυμόσαστε και είναι σίγουρο ότι θα ζει για πάντα στις καρδιές σας. πεθαίνει κάποιος μόνο όταν τον ξεχνάμε! Κουράγιο καλή δύναμη!!!
                  The standards you let pass you by are the standards you accept

                  Comment


                    Σας ευχαριστώ πολύ όλους παιδιά

                    Αφιερωμένο σε όλες τις μανούλες...!!!

                    https://www.youtube.com/watch?v=5y65...e_gdata_player
                    Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                    Comment


                      Συλλυπητηρια Τζιμ...να εισαι γερος εσυ κ η οικογενεια σου να την θυμασαι!!
                      “Nothing is forever”

                      Comment


                        αχ βρε τζιμακο ειμαι μανα τριων αγοριων και εχω χασει και εγω την μανα μου απο τα 7 μου,, ποναει ακομα, σε νοιωθω...σημερα σε σκεφτομαι συνεχεια και ας μην σε γνωριζω...δυστυχως το βιντεακι που εβαλες εδω στην γερμανια δεν μπορουμε να το δουμε, να σαι καλα να την θυμασαι!!!

                        Comment


                          Δημητρη συλλυπητηρια για την μανα σου.Ησυχασε η ψυχουλα της,συγχωρεθηκε και παντα θα σε προσεχει απο εκει ψηλα.Η αγαπη που μας εδωσαν καποιοι ανθρωποι δεν τελειωνει ουτε λησμονιεται ποτε.Και τελικα αυτος ο πουστης ο θανατος ειναι ατιμο πραγμα,δεν ξερεις ποτε θα ερθει και ποιον θα διαλεξει να παρει απο κοντα μας,ακομα και εμεις οι ιδιοι δεν ξερουμε τι μας ξημερωνει αυριο.
                          Πρεπει ομως να συνεχισουμε τον δρομο μας κι εμεις,να αφησουμε κι εμεις ενα ιχνος πανω στο χωμα οτι κι εμεις περασαμε απο αυτον τον κοσμο,πριν γινουμε κι εμεις παλι ενα με το χωμα αυτο...
                          Καλο κουραγιο,και ΠΑΝΤΑ μα ΠΑΝΤΑ μονο ενα τραγουδι,για μενα,εκφραζει αυτην την ρημαδα στιγμη του φευγιου...
                          https://www.youtube.com/watch?v=nAh45vCMOBQ

                          Comment


                            Δημήτρη θερμά συλλυπητήρια και από μένα φίλε! Τα είπαν όλα οι παραπάνω! Να είσαι γερός να τη θυμάσαι και ΕΥΧΟΜΑΙ να πάρεις γρήγορα τη βίζα και σύντομα να μπορέσεις να πας της ανάψεις ένα κεράκι...
                            Ο Τολμών Νικά...Ονειρευτείτε, Σχεδιάστε, Πραγματοποιήστε!

                            Comment


                              Πολύ λυπάμαι Jim. Ελπίζω ο χρόνος να απαλύνει τον πόνο σου ...

                              Comment


                                Συλληπητηρια κι απο μενα Jim. Σου ευχομαι καλο κουραγιο. Καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολο τωρα που βρισκεσαι μακρια. Σκεφτομαι οτι αν αποφασισουμε να ερθουμε κι εμεις εκει θα αντιμετωπισω κι εγω μια τετοια κατασταση. Να εισαι γερος και μακαρι ο χρονος να απαλυνει τον πονο σου.

                                Comment

                                Working...
                                X