Announcement

Collapse
No announcement yet.

εταιρεία συμβούλων μεταναστευσής

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #91
    Μου φαίνεται περίεργο γιατί κανένα μέλος από το patriotaki που έχει πάει στο γραφείο αυτό δεν έδωσε κάποιο ΑΦΜ ή κάποια άλλη πληροφορία έτσι να βοηθήσει τα μέλη μας εδώ που προσπαθούν να βρούν κάποια άκρη ? Αυτό και μόνο μου λέει πολλά. Συγχαρητήρια Cryo που παρόλο που δεν σου έδωσε κανένα μέλος μας κανένα ΑΦΜ , (γιατί άραγε ?) κατάφερες να κάνεις την έρευνα μόνη σου. Συγχαρητήρια και πάλι.

    Comment


      #92
      Rosslyn-pcc.com so what ! ???????????

      Αυτό ΔΕΝ μου λέει απολύτος ΤΙΠΟΤΕ !

      Comment


        #93
        Originally posted by dotis View Post
        Αυτό ΔΕΝ μου λέει απολύτος ΤΙΠΟΤΕ ! Ακόμη περιμένω μία ΕΣΤΩ ΜΙΑ αποδεδειγμένη ιστορία ‘’επιτυχίας’’. Έως σήμερα δεν έχω δει ούτε ένα τέτοιο post !
        Well ???????????????????????????????????

        Comment


          #94
          ναι βεβαια παιδια,επειδη υπαρχει σαιτ δεν σημαινει οτι πρεπει να ρισκαρετε τα 180 ευρα σας! μπορει να φαινονται λιγα για μερικους αλλα αμα ο αλλος δεν κανει τη δουλεια του δεν του τα χρωστας για να του τα δωσεις. επιπλεον θα υπαρχει και καποιο καναδικο σαιτ της πρεσβειας που να λεει ποια γραφεια ειναι οντως αξιοπιστα,ή τουλαχιστον αυτοπροσωπως στην καναδικη πρεσβεια μπορει να ρωτησει καποιος ποιο γραφειο να του προτεινουνε.
          παντα βεβαια εμενα η γνωμη μου ειναι να μην πληρωνεις πριν δεις αποτελεσμα και επιπλεον εχουν υποχρεωση να σου δωσουνε πληρη στοιχεια του εργοδοτη να μιλησεις με τον ιδιο και να ψαξεις στο ιντερνετ πληροφοριες για την εταιρια του.

          Comment


            #95
            cryo my friend περιμένω ήδη αυτές τις απαντήσεις εδώ και 2 εβδομάδες. Από την πλευρά μου κάνω τα πάντα να βοηθήσω τους πάντες και θα συνεχίσω. Αυτό που φοβάμαι για μερικά μέλη μας εδώ είναι το τι υπογράψανε. (τα ψιλά γράμματα) !

            Comment


              #96
              [QUOTE=cryo;63387]ναι βεβαια παιδια,επειδη υπαρχει σαιτ δεν σημαινει οτι πρεπει να ρισκαρετε τα 180 ευρα σας! μπορει να φαινονται λιγα για μερικους αλλα αμα ο αλλος δεν κανει τη δουλεια του δεν του τα χρωστας για να του τα δωσεις. επιπλεον θα υπαρχει και καποιο καναδικο σαιτ της πρεσβειας που να λεει ποια γραφεια ειναι οντως αξιοπιστα,ή τουλαχιστον αυτοπροσωπως στην καναδικη πρεσβεια μπορει να ρωτησει καποιος ποιο γραφειο να του προτεινουνε.
              παντα βεβαια εμενα η γνωμη μου ειναι να μην πληρωνεις πριν δεις αποτελεσμα και επιπλεον εχουν υποχρεωση να σου δωσουνε πληρη στοιχεια του εργοδοτη να μιλησεις με τον ιδιο και να ψαξεις στο ιντερνετ πληροφοριες για την εταιρια του.[/QUOTE

              AGREED!

              Comment


                #97
                Μπράβο cryo σ’ ευχαριστούμε για τις πληροφορίες αν και νομίζω πως τσάμπα παιδευόμαστε, μάλλον πρόκειται για ακόμη μία ομάδα απατεώνων χωρίς ηθικούς φραγμούς που εκμεταλλεύονται την απόγνωση και την αγονία των άλλον.

                Δυστυχώς θέλουν να λένε πως είναι Έλληνες και για αυτό ντρέπομαι.
                Μακάρι να κάνω λάθος Μακάρι να πρόκειται για σοβαρό γραφείο, για όλους μας αλλά και για όλα τα πατριωτάκια που έχουν δώσει τα λεφτά τους.
                Αν τα όνειρα σου δεν πραγματοποιούνται μην απογοήτευσε, άλλαξε όνειρα είναι δωρεάν.

                Comment


                  #98
                  Hi anteonius ! Agreed. Πολύ σύντομα θα ξέρουμε τι γίνεται.

                  Comment


                    #99
                    I hope so my friend. I hope so
                    Αν τα όνειρα σου δεν πραγματοποιούνται μην απογοήτευσε, άλλαξε όνειρα είναι δωρεάν.

                    Comment


                      Από ότι κατάλαβα (όπως όλοι) ……. Μακριάααααααα!!!!!!!!

                      Comment


                        Οπως τα λες μακρία δεν λες τίποτα. Αυτό που είναι όμως παράξενο είναι πως κάνεις απο αυτούς που έχουν κάνει συμβόλαιο με αυτούς δεν έγραψε ξανά κάτι.
                        Και εγώ γράφτηκα στο πατριωτική με αφορμή αυτή την εταιρία, αλλά δεν σταμάτησα να γράφω και να ρωτάω για τον Καναδά μάλιστα δεν απαντούν σε καμία ερώτηση.
                        Δεν ξέρω μπορεί οι άνθρωποι να έχουν τον αγώνα τους αλλά ένα post με πληροφορίες θα βοηθούσε.
                        Αν τα όνειρα σου δεν πραγματοποιούνται μην απογοήτευσε, άλλαξε όνειρα είναι δωρεάν.

                        Comment


                          Συμφωνώ . Δεν θέλω να τους αποθαρρύνω αλλά το πράγμα ‘’μιλάει ‘’ μόνο του !

                          Comment


                            Για οσους ενδιαφερονται, ειχα μιλησει μεσω Skype με μια μεταναστευτικη πρακτορα απο Καναδα.

                            Το Skype ονομα ειναι : Oshrat955

                            Το ονομα της ειναι : Oshrat Freedland

                            Το συστημα της ειναι να παρει πληροφοριες απο εσας, βιογραφικο και καποια αλλα στοιχεια, να ψαξει να βρει δουλεια πρωτα , και μετα να γινει η Βιζα, απο την οποια διαδικασια και θα πληρωθει..

                            Ολα γινονται φυσικα με τις υφισταμενες διαταξεις για μεταναστευση στον Καναδα. Δηλαδη οποτε επιτρεπει ο Καναδας εισοδο για Μεταναστες..
                            Των Φρονίμων τα παιδια ΠΡΙΝ πεινασουν βγαζουν .... VISA !!

                            Comment


                              να οριστε,αυτη ειναι μια σωστη διαδηκασια όπως λεει ο πατουσης, οπου δεν "κραζει" οτι καποιος θα κλαιει τα λεφτα που τους εδωσε:
                              πρωτα πας και δουλευεις και απο τους μισθους σου κρατανε τις πληρωμες τους.
                              εκ των πρωτερων δινεις μονο οτι ειναι για βιζα (μεταφρασεις,πληρωμη της πρεσβειας κλπ,)

                              Comment


                                Originally posted by cryo View Post
                                να οριστε,αυτη ειναι μια σωστη διαδηκασια όπως λεει ο πατουσης, οπου δεν "κραζει" οτι καποιος θα κλαιει τα λεφτα που τους εδωσε:
                                πρωτα πας και δουλευεις και απο τους μισθους σου κρατανε τις πληρωμες τους.
                                εκ των πρωτερων δινεις μονο οτι ειναι για βιζα (μεταφρασεις,πληρωμη της πρεσβειας κλπ,)
                                Δε νομιζω οτι στα κρατανε απο το μισθο. Αλλα αφου βγει βιζα, πρεπει να πληρωσεις
                                Των Φρονίμων τα παιδια ΠΡΙΝ πεινασουν βγαζουν .... VISA !!

                                Comment

                                Working...
                                X