Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καλημέρα από Αdelaide!!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Καλημέρα από Αdelaide!!!!!

    Καλή σας μέρα φίλοι μου και πατριώτες άλλη μία φορά σαν χαιρετώ γιατί είχα κάνει μία ακόμα εγγραφή από Ελλάδα αλλά κάτι έγινε με τον κωδικό μου και δεν μπόρεσα να ξαναμπώ....

    Όπως και να΄χει εδώ είμαι τώρα κι εγώ και προσπαθώ να κάνω ότι καλύτερο μπορώ .... έχω φοιτητική βίζα και αρχίζω μαθήματα στις 5 Μαίου!!!!!

    Επίσης είμαι και κομμώτρια στο επάγγελμα και έχω αρχίσει να ψάχνω για δουλειά σε κάποιο sallon και κάνω και νύχια ..... καλή δουλειά με κούραση και τρέξιμο Προς το παρόν έχω φροντίσει τους δικούς μου γνωστούς και φίλους και προσπαθώ να ανοίξω τον κύκλο μου όσο μπορώ περισσότερο!!!!!

    Η χώρα μου αρέσει πολύ έχει απίστευτες μυρωδιές .... το χώμα της τα πουλιά τα δέντρα είναι σαν να ζεις σε ένα τροπικό μέρος μέσα στην πόλη!!!!
    είναι όμορφη η Αυστραλία ελπίζω να φανεί και τόσο φιλόξενη όσο όμορφη είναι!!!!!

    Καλημέρα σας!!!!!
    Αγγελική ή Αlice....

    #2
    Καλως ηρθες (και παλι) Alice!!!

    Καλη επιτυχια σε οτι κι αν κανεις
    “Experience is a brutal teacher, but you learn. My God, do you learn.” C.S Lewis

    Comment


      #3
      Originally posted by BlackRed View Post
      Καλως ηρθες (και παλι) Alice!!!

      Καλη επιτυχια σε οτι κι αν κανεις

      Σε ευχαριστώ πολύ μακάρι να πάνε όλα καλά για όλους!!!

      Comment


        #4
        Καλησπέρα Αγγελική

        Κανόνισε ένα ραντεβού για να με κουρέψεις...

        Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά κ να έρθουν κ οι κόρες το συντομότερο δυνατόν κοντά σου...!!
        Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

        Comment


          #5
          Originally posted by jimathens View Post
          Καλησπέρα Αγγελική

          Κανόνισε ένα ραντεβού για να με κουρέψεις...

          Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά κ να έρθουν κ οι κόρες το συντομότερο δυνατόν κοντά σου...!!

          Μακάρι αυτό θα εξαρτηθεί από το πόσο γρήγορα θα σταθώ εγώ και θα μπορώ να τις φέρω γιατί πρέπει να κάνω και επέκταση της βίζας μου και να βρω κι άλλη σχολή για να πάω .... να δω τ θα κάνω μετά από τα αγγλικά.... φυσικά όποτε θέλεις κι εσένα κι όποιον άλλον έχεις για κούρεμα ..... εκτός από τον σκύλο όχι ακόμα τουλάχιστον!!!!
          χαχαχαχχχα

          Comment

          Working...
          X