Announcement

Collapse
No announcement yet.

Γεια σας και από μένα

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Γεια σας και από μένα

    Γεια σας και από μένα. Αν και έχω γραφτεί αρκετό καιρό, δεν βρήκα το χρόνο να σας χαιρετήσω.
    Είμαι ο Ηλίας, είμαι από Αθήνα, σκέφτομαι τη μετανάστευση (Αυστραλία). Είμαι παντρεμένος
    και έχω δυο μικρά αγοράκια, είμαι ελεύθερος επαγγελματίας τα τελευταία έντεκα χρόνια, αλλά εμείς είμαστε
    άνεργοι χωρίς να μπορούμε να το αποδείξουμε ! Ο στόχος μας είναι η permanent visa, μιας και δεν έχουμε
    υπηκοότητα... είναι δύσκολο, το ξέρω, αλλά η προσπάθεια έχει ήδη αρχίσει.
    Να είστε καλά για τη δουλειά που κάνετε εδώ. Ελπίζω να τα λέμε συχνά!

    #2
    Καλως ηρθες και να χαιρεσαι τα αγορακια σου

    Σας ευχομαι καλη επιτυχια σε οτι προσπαθησετε
    “Experience is a brutal teacher, but you learn. My God, do you learn.” C.S Lewis

    Comment


      #3
      Originally posted by iliasmas View Post
      Γεια σας και από μένα. Αν και έχω γραφτεί αρκετό καιρό, δεν βρήκα το χρόνο να σας χαιρετήσω.
      .........είμαι ελεύθερος επαγγελματίας τα τελευταία έντεκα χρόνια, αλλά εμείς είμαστε
      άνεργοι χωρίς να μπορούμε να το αποδείξουμε !
      Γεια σου Ηλια !!!
      Χτυπησες ευαισθητα προσωπικα δεδομενα - ποσο σε κατανοω - και εγω σε αυτη την κατηγορια ανηκω.
      Να ευχηθω οτι επιθυμεις φιλε μου και με το καλο να χτισεις μια Νεα Ομορφη Ζωη για την Οικογενεια σου - Aloha bro !!!
      http://www.surfingreece.piczo.com/
      http://bboardingreece.wordpress.com/author/bodyboardingreece/

      Comment


        #4
        Originally posted by BlackRed View Post
        Καλως ηρθες και να χαιρεσαι τα αγορακια σου

        Σας ευχομαι καλη επιτυχια σε οτι προσπαθησετε
        Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια! Εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα!

        Comment


          #5
          Originally posted by yiannis rasta View Post
          Γεια σου Ηλια !!!
          Χτυπησες ευαισθητα προσωπικα δεδομενα - ποσο σε κατανοω - και εγω σε αυτη την κατηγορια ανηκω.
          Να ευχηθω οτι επιθυμεις φιλε μου και με το καλο να χτισεις μια Νεα Ομορφη Ζωη για την Οικογενεια σου - Aloha bro !!!
          Γεια σου κι εσένα φίλε Γιάννη! Σ' ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και μακάρι να ξημερώσει για όλους μας μια καλύτερη μέρα

          Comment

          Working...
          X