Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ελληνικά εστιατόρια - Προσωπικές ιστορίες

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    δωσε λουφα..........

    Comment


      εχεις δικιο λουφα μου καταλαβαινω απλα και εμεις οι αναγνωστες σου περιμενουμε με ανυπομονυσια.........

      Comment


        Originally posted by loufas View Post
        Τόσες ώρες που βρίσκομαι στην κουζίνα, πάλι καλά που προλαβαίνω και λίγες γραμμές κάθε φορά.. Την αγάπη μου!
        Οπως ακριβως τα λες! Μπορει το αναγνωστικο κοινο σου ,να περιμενει με ανυπομονησια την συνεχεια ,αλλά κι εσυ δινεις τον δικο σου αγωνα...Σου στελνω χαιρετισματα και την αγαπη μου!

        υ.γ Ετσι κι αλλιως , αποκλειεται να χασεις το κοινο σου ,οσο κι αν αργεις να γραψεις! Το εχεις κερδισει και δεν ειναι και το πιο ευκολο πραγμα του κοσμου! Το αντιθετο ,θα ελεγα! Και σιγουρα δεν ειναι μονο οσοι γραφουν στο θρεντ σου ή σου στελνουν p.m!Oυτε μονο τα μελη ,που εμφανιζονται στο τελος του θρεντ!Σε διαβαζουν και μη μέλη! Επισης ,οι ''Προσωπικες Ιστοριες σου'' ,εχουν οπως ειδα σημερα ''Εμφανίσεις: 15.532'' μεσα σε 3 μηνες και κατι ψιλά! Wow!
        Τωρα μιλαει η agent! Best seller οι ιστοριες σου! Μπραβο συγγραφεα μου!
        ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

        Comment


          βρε vertigo μην βαζεις ιδεες γιατι στο τελος θα ξαναγραψει οταν ξεκινησει και το games of thrones δηλ σε κανα εξαμηνο!!!

          Comment


            Originally posted by Blacktulip View Post
            βρε vertigo μην βαζεις ιδεες γιατι στο τελος θα ξαναγραψει οταν ξεκινησει και το games of thrones δηλ σε κανα εξαμηνο!!!

            Δεν υπαρχει περιπτωση,Blacktulip ,να μεινει μακρια απ το αναγνωστικο του κοινο ,κανα εξαμηνο!Ειναι αμφιδρομη η αγαπη! Και τον αγαπαει το αναγνωστικο του κοινο και ο ιδιος αγαπαει το κοινο του!Χιουμορ εκανα!

            ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

            Comment


              loyfa....το χεσαμε το θεμα.....δωσε την συνεχεια στον λαο

              Comment


                Originally posted by giorgopoulos@yahoo.g View Post
                loyfa....το χεσαμε το θεμα.....δωσε την συνεχεια στον λαο
                giorgopoule ξερεις τι εχω παθει μολις βλεπω εσενα στο θεμα ξερω οτι εχει γραψει ο Loufas

                Comment


                  Originally posted by vertigo View Post
                  Δεν υπαρχει περιπτωση,Blacktulip ,να μεινει μακρια απ το αναγνωστικο του κοινο ,κανα εξαμηνο!Ειναι αμφιδρομη η αγαπη! Και τον αγαπαει το αναγνωστικο του κοινο και ο ιδιος αγαπαει το κοινο του!Χιουμορ εκανα!

                  vertigo το ξερω οτι εκανες χιουμορ αλλα οταν μας ειχε συνηθισει με την αφηγηση του ανα τακτα χρονικα διαστηματα τωρα μας κακοφαινεται!!!

                  Comment


                    louuuuufaaaaaa?????? ελπιζω να εισαι καλα, και να περνας καλα, εδω εμεις περιμενουμε σταθερα!!!!!

                    Comment


                      Loufas ακόμη???? Μπας κι τελικά ξεκίνησες να συγγράφεις ??? Οπως κι να έχει περιμένουμε.

                      Comment


                        ο λουφας δεν εχει γραψει ουτε μια λεξη εδω και καιρο...το ποστ μου ομως ειναι για να εχω την Blacktulip στην τσιτα μια και οταν δει οτι εχω ποσταρει εδω σε αυτο το θεμα και μαλιστα μετα απο τοσο καιρο απουσιας του λουφα θα ειναι σιγουρη οτι κατι νεο απο μερους του υπαρχει

                        αγαπητη Blacktulip και οι υπολοιποι περιμενουμε κατι νεο απο τον λουφα, οπως και εσυ

                        την καλημερα μου και καλη εβδομαδα σε ολους

                        Comment


                          χαχαχα κ εγω την πατησα, λεω,α ωραια εχει γραψει ο λουφας συνεχεια!!χεχχεχε μπαααα

                          Comment


                            να σαι καλα giorgopoule!!!ωραιος!! οντως εχει καιρο να γραψει ο φιλος μας, και περιμενουμε...καλη εβδομαδα σε ολους μας!!!

                            Comment


                              τεστ τεστ......δοκιμη ετοιμοτητας

                              Comment


                                Το ζεις man..
                                Ιστοριες..τοσο γνωριμες καταστασεις!
                                Τα προσωπα!
                                Η "μικρη"!





                                Keep it up!

                                Comment

                                Working...
                                X