Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανταπόκριση - antonis_rethimno

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by antonis_rethimno View Post
    Ρε παίδες έχω ολίγον τι ξεστραβωθεί στο θέμα διπλώματος και ακόμα δεν ξέρω τι να κάνω..Και είναι το τελευταίο που έχω να κάνω.. Αν μπορεί κάποιος ας με βοηθήσει please!!!
    τί εννοεις ακριβως;;;
    ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

    Comment


      #17
      Originally posted by vertigo View Post
      τί εννοεις ακριβως;;;
      Έχεις δίκιο που ρωτάς γιατί το έγραψα βιαστικά το μήνυμα. Έχω δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανάκι, με συμφέρει να βγάλω το διεθνές της ΕΛΠΑ ή όταν με το καλό κατέβω κάτω να το κάνω εκεί Αυστραλιανό?
      Σε ευχαριστώ πολύ. Vertigo

      Comment


        #18
        Originally posted by antonis_rethimno View Post
        Έχεις δίκιο που ρωτάς γιατί το έγραψα βιαστικά το μήνυμα. Έχω δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανάκι, με συμφέρει να βγάλω το διεθνές της ΕΛΠΑ ή όταν με το καλό κατέβω κάτω να το κάνω εκεί Αυστραλιανό?
        Σε ευχαριστώ πολύ. Vertigo
        Διαβασε εδω /post 165,Αντωνη.

        p.s Tης ΕΛΠΑ ,μονο σαν μεταφραση χρησιμευει .Για την Βικτωρια (Μελβουρνη),λεω .(Καθε πολιτεια εχει δικους της νομους και κανονισμους). Αν με ρωτησεις αν σε συμφερει περισσοτερο απο την μεταφραση απο ΝAATI μεταφραστη ,εξαρταται απ το πόσο χρεωνει ο μεταφραστης.
        ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

        Comment


          #19
          Καλησπέρα και πάλι, 5 και σήμερα απόμειναν για το ταξίδι!! Ελπίζω να έχετε κλείσει την μπάντα που θα βάλετε για την υποδοχή και το χαλί να το έχετε πάρει από το καθαριστήριο μέχρι τότε!!!

          Comment


            #20
            Καλησπέρα παίδες, λίγες ώρες μόνο μείνανε απ΄το πολυπόθητο αυτό ταξίδι!! Για άλλη μια φορά να σας ευχαριστήσω όλους αναιξερέτος και ότι ποθείτε περισσότερο να γίνει πραγματικότητα!! Τελευταία ενημέρωση αυτή από Ελλάδα-Αθήνα και από Δεύτερα πρώτα ο Θεός να πάνε όλα καλά θα ενημερώσω από Melbourne!!
            ΠΑΤΡΙΩΤΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΡΧΟΜΑΙ!!!!!

            Comment


              #21
              Καλο ταξιδι Αντωνη ,σε σενα και στην γιαγιά!
              Θα περιμενουμε νέα σας!

              Bon_Voyage.jpg
              ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

              Comment


                #22
                ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ
                ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ !!!!!!!!!!!

                Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

                Comment


                  #23
                  καλο ταξιδι Αντωνη......Keep in touch......ευχομαι να τα βρειτε ολα καλα εκει κατω!!!!!

                  Comment


                    #24
                    Καλό ταξίδι. Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά.

                    Comment


                      #25
                      Καλό ταξίδι γιέ μου και η Παναγιά μαζί σου!!!!!!!!!!Να ξέρεις ότι ήθελε πολύ δύναμη αυτό που ξεκίνησεις .Η μανούλα σου είναι περήφανη για σένα .Καλή αντάμωση αντράκι μου.Σε αγαπώ πολύ .Ευχαριστώ όλους που του συμπαραστάθηκαν και θα συνεχίσουν .Να είστε όλοι σας καλά.pantamazi_
                      Αυτό που η κάμπια ονομάζει τέλος του κόσμου, η ζωή το λέει πεταλούδα.

                      Comment


                        #26
                        Καλο ταξιδι Αντωνη
                        Οταν με το καλο φτασεις να μας πεις τις εντυπωσεις σου.
                        Αν δεν φτάσει ο Άνθρωπος στην άκρη του γκρεμού, Δεν βγάνει η ράχη του φτερούγες να πετάξει.

                        Comment


                          #27
                          Καλό ταξίδι φίλε Αντώνη. Ελπίζω να πάν όλα καλά :D :D

                          Comment


                            #28
                            Kalos sas vrika patriotakia!!! Eftasame kai meis stin nea patrida..ola kala me to taxidi, katholou kourastiko!! Apo ta liga mexri tora pragmata pou exo dei ola einai teleia kai organomena..Pros to paron auta, molis katafero na exo diko mou internet tha grapso kai perissotera..Sas euxaristo para poli olous!!Na'ste kala!!

                            Comment


                              #29
                              Originally posted by antonis_rethimno View Post
                              Kalos sas vrika patriotakia!!! Eftasame kai meis stin nea patrida..ola kala me to taxidi, katholou kourastiko!! Apo ta liga mexri tora pragmata pou exo dei ola einai teleia kai organomena..Pros to paron auta, molis katafero na exo diko mou internet tha grapso kai perissotera..Sas euxaristo para poli olous!!Na'ste kala!!
                              Μπραβο Αντωνη!Αντε να τακτοποιηθειτε με το καλό!
                              ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

                              Comment


                                #30
                                Bravo!!!!
                                “Nothing is forever”

                                Comment

                                Working...
                                X