Announcement

Collapse
No announcement yet.

Γνωριμία - Σύσταση

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Γνωριμία - Σύσταση

    Καλημέρα σας
    Είμαι ο Νίκος Καντιδάκης, δημιουργός του group

    Ένα group που προσπαθεί να συγκεντρώσει πληροφορίες και να βοηθήσει οποιονδήποτε σκέφτεται να μεταναστεύσει στον Καναδά. People looking for help migrating and settling in Canada as well as people...


    Στη διάθεση σας να βοηθήσω όπως μπορώ

    #2
    Αν θες μπορεις να βοηθήσεις κι από εδώ, γιατί θα πρέπει να δημιουργουνται 500 groups με 50 μέλη το καθένα χωρίς ουσιαστικό αποτέλεσμα;

    Comment


      #3
      Καλως τον Νικο

      Η δουλεια που εχετε κανει στο fb με τα υπολοιπα παιδια ειναι φοβερη και εχετε βοηθησει παρα πολυ ολους εμας τους "Καναδεζους" στα πρωτα μας -και οχι μονο- βηματα!

      Μπραβο σας και σου ευχομαι τα καλυτερα σε οτι προσπαθησεις
      “Experience is a brutal teacher, but you learn. My God, do you learn.” C.S Lewis

      Comment


        #4
        Γιατι το group το άρχισα τον Μάρτη του '12 ενώ στο patriotaki γράφτηκα προχθές. Παρ'ολα αυτά ο σκοπός είναι κοινός και το αποτέλεσμα...εύχομαι το καλύτερο.

        Comment


          #5
          No worries,Good Luck!

          Comment


            #6
            ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΠΑΙΔΕΣ.ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΡΟΛΟΓΙΑΚΗ ΒΟΜΒΑ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΛΛΑΔΑ,A.S.A.P.;

            Comment


              #7
              Originally posted by PKTHESS View Post
              ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΠΑΙΔΕΣ.ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΡΟΛΟΓΙΑΚΗ ΒΟΜΒΑ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΛΛΑΔΑ,A.S.A.P.;
              Κααλώς ήρθες στην παρέα μας.....Μια ιδέα που μου ήρθε : πάρε έναν χάρτι, βάλτον στο πάτωμα, πέτα στον αέρα μια πινέζα & όπου πέσι....πας Αν πέσει σε θάλλασα ή πας στην κοντινότερη στεριά ή ξαναρίχνεις (έδω σηκώνει κλέψιμο το παιχνίδι!!!!! ότι σε βολευεί!!!!) χαχαχαχαχα

              Λοιπόν αν θέλεις να μάθεις κάποια πράγματα ή διαβάζεις ότι μπορείς για το μέρος που σε ενδιαφέρει εδώ μέσα, από τα θρεντς που υπάρχουν.... ή αν βαριέσαι το διάβασμα έλα στη συνάντηση που κανονίζουμε τα μέλη από Β.Ελλάδα για το άλλο σ-κ (8/5/13).
              Παρακολούθα στο θέμα μετανάστευση στην Αυστραλία, το ανάλογο θρεντ (συνάντηση μελών από Β.Ε.)

              υ.γ. υπάρχει χρέωση στις ερωτήσεις που θα κάνεις..... 5€ για κάθε χαζή, οι σοβαρές είναι δωρεάν!!!!! επίσης μετά την 20η, είναι κάθε ερώτηση +80%!!! (εμένα έπρεπε να έχουν στο υπουργείο οικονομικών!!!!!)

              ελπίζουμε να σε γνωρίσουμε & από κοντά!!!!!
              Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

              Comment


                #8
                Συγχαρητηρια,μεγαλε.βρηκεσ τον τροπο να τουμπεκιαζεις τον οποιονδηποτε θελει να κανει ερωτησεις για το μεροσ που τον ενδιαφερει.οχι υπουργος οικονομικων,μανατζερ στην επιχειρηση μου θα σε βαλω,να δεις πως θα τα οικονομησουμε με τετοιους τιμοκαταλογους σε περιοδο κρισης.μεχρι και στο σταρ τσαννελ θα μας βγαλουν(η στο λαζοπουλο η ακομα χειροτερα στην αννιτα)

                Comment


                  #9
                  Originally posted by PKTHESS View Post
                  Συγχαρητηρια,μεγαλε.βρηκεσ τον τροπο να τουμπεκιαζεις τον οποιονδηποτε θελει να κανει ερωτησεις για το μεροσ που τον ενδιαφερει.οχι υπουργος οικονομικων,μανατζερ στην επιχειρηση μου θα σε βαλω,να δεις πως θα τα οικονομησουμε με τετοιους τιμοκαταλογους σε περιοδο κρισης.μεχρι και στο σταρ τσαννελ θα μας βγαλουν(η στο λαζοπουλο η ακομα χειροτερα στην αννιτα)
                  Επειδή στο γραπτό λόγο δεν φαίνεται ο στόμφος & η χρειά του προφορικού, θα υποθέσω ότι συνεχίζεις το αστείο που άρχισα & δεν απαντάς με ειρωνεία.....
                  Φαίνεται πιστεύω ξεκάθαρα, από τον τρόπο που γράφω, ότι, ούτε ειρωνεύτηκα, ούτε τέτοια διάθεση είχα. Σου είπα με τον δικό μου τρόπο κάποια πράγματα. Αν τα παρεξήγησες είναι δικό σου πρόβλημα. Όταν ρωτάς γενικά, θα πάρεις & μια γενική απάντηση, Τι περίμενες δλδ? Επίσης, δεν νομίζω ότι σε προσέβαλα & φυσικά δεν είχα τέτοια πρόθεση να το κάνω, από τη στιγμή που σε προσκαλώ σε συνάντηση μελών, & να γνωριστούμε από κοντά...(δλδ να σε "βρίσω" εδώ μέσα, & μετά να έρθεις στη συνάντηση & να κάνω τι?????? να πετάω χαρταετό????)
                  Καλά να περνάς. Ακόμη ελπίζω να έρθεις στη συνάντηση να σε γνωρίσω & από κοντά.....
                  Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

                  Comment

                  Working...
                  X