Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ζητούνται οικονομικοί αναλυτές και προγραμματιστές

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Ζητούνται οικονομικοί αναλυτές και προγραμματιστές

    Γεια χαρά σε όλους,

    Εγώ τον τελευταίο χρόνο εργάζομαι ως οικονομικός αναλυτής στο International Centre της IBM στην Μπρατισλάβα Σλοβακία. Στην εταιρεία υπάρχει ένα employee referral progam, που δίνει τη δυνατότητα στο υπάρχον προσωπικό να προτείνει άτομα για ανοιχτές θέσεις εργασίας στην εταιρεία. Γενικά, τους τελευταίους μήνες παρατηρώ να γίνονται αρκετές προσλήψεις σε διαφορετικά τμήματα της εταιρείας, όπως finance, accounting, I.T, project management, κτλπ, κυρίως αποφοίτων με μικρή εμπειρία, αλλά και πιο senior θέσεων. Αν ενδιαφέρεται κανείς λοιπόν μπορεί να μου στείλει ένα προσωπικό μήνυμα και θα χαρώ πολύ να του προσφέρω περισσότερες πληροφορίες. Τέλος, ως υπάλληλος της εταιρείας μπορώ να προτείνω άτομα για καθορισμένες θέσεις στην εταιρεία και σε άλλες χώρες, και στην δική μου περίπτωση όλη η φάση του recruitment έγινε online, μέσω skype κτλπ, οπότε δεν χρειάστηκε να ανέβω για όλα αυτά.

    #2
    ΦΙΛΕ ΕΧΩ ΠΤΥΧΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΠΙΠΕΔΟΥ Α.Ε.Ι. - "ΛΙΑΝ ΚΑΛΩΣ" ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ Η ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ, ΚΑΘΟΣΟΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΙΟΠΟΡΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΣΕ ΠΙΟ Ε-ΜΑΙL ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ;

    Comment


      #3
      Στεφανε, δες εδω: English Speaking Language Jobs in Slovakia

      Comment

      Working...
      X