Announcement

Collapse
No announcement yet.

Οικονομική κινητή τηλεφωνία στο Ηνωμένο Βασίλειο

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Σωστά δεν είχα σκεφτεί την μεταφορά πιο μετά.
    Με έφτιαξες Thanks
    (στην Φινλανδία πάντως με 25 ευρώ έχεις πραγματικά απεριόριστη ομιλία και data)

    Comment


      #32
      Εγω προσωπικα θα επαιρνα μια three με voucher 20 λιρων, θα ενεργοποιουσα το all in one 20 (με 12 gb internet μιας και το χρειαζεσαι οπως ειπες) και μολις τελειωνε ο μηνας θα μεταφερομουν στην giffgaff. Δεν ξερω πως ειναι τα πραγματα στο Λονδινο (πιστευω πολυ καλυτερα απο manchester) σε σχεση με το ιντερνετ... Δεν μου εχει τυχει να μη βρω wifi και να συνδεθω δωρεαν. Ολα τα coffee shops (Nero για παραδειγμα) εχουν για να κανεις τη δουλεια σου.

      Comment


        #33
        Επισης ξεχασα να αναφερω (τωρα θα μου πεις διαφημιση κανεις) τα λεωφορεια τουλαχιστον της stagecoach που χρησιμοποιω και συγκεκριμενα το 38 εχει ωραιοτατο δωρεαν wifi μεσα. Εχω δει απειρες φορες ειδησεις μεσω του filmon χρησιμοποιωντας το free wifi του λεωφορειου :D

        Comment


          #34
          αν θες τη γνωμη μου κοιτα στην Ο2

          Comment


            #35
            Νομίζω 12 GB είναι αρκετά για να κάνω τη δουλειά μου.
            Ελπίζω να μην έχω πρόβλημα με φωνητική επικοινωνία μέσω WhatsApp και λοιπές εφαρμογές (?)

            Comment


              #36
              Originally posted by zakkww View Post
              Νομίζω 12 GB είναι αρκετά για να κάνω τη δουλειά μου.
              Ελπίζω να μην έχω πρόβλημα με φωνητική επικοινωνία μέσω WhatsApp και λοιπές εφαρμογές (?)
              Manchester με την μπακατελα που εχω lumia 640 το 4G δουλευει ρολοι. Δεν ειχα ποτε προβλημα. Δες και την ο2 αναφερει ο φιλος παραπανω

              Comment


                #37
                Εννοώ κυρίως για μπλοκάρισμα από τον παροχο. Χαζή ερώτηση αλλά έχουν δει πολλά τα μάτια μου.

                Comment


                  #38
                  Originally posted by zakkww View Post
                  Εννοώ κυρίως για μπλοκάρισμα από τον παροχο. Χαζή ερώτηση αλλά έχουν δει πολλά τα μάτια μου.
                  skype δεν ειχα ποτε προβλημα. Aν κανουν καποιο ειδους traffic shaping δεν το γνωριζω. Ξερω οτι picadilly gardens εκει που οι περισσοτεροι περιμενουμε το λεωφορειο μου εχει τυχει μια φορα να μην πηγαινει μια το ιντερνετ γενικα αλλα ενταξει αν πας picadilly gardens θα καταλαβεις τι εννοω... πολυ κοσμος, πολλα κινητα, μεγαλη χρηση.

                  Comment

                  Working...
                  X