Announcement

Collapse
No announcement yet.

Οδηγοί φορτηγών

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Οδηγοί φορτηγών

    Καλημέρα σε όλους.Μετα από 2 χρόνια Γερμανία είμαι 5 μήνες στην Μεγάλη Βρετανία και δουλεύω σαν οδηγός φορτηγού.Τα λεφτά είναι παρά πολύ καλά και υπάρχει ΤΕΡΑΣΤΙΑ ζήτηση.Βασικη προϋπόθεση η γλώσσα.Αν υπάρχουν συνάδελφοι που ενδιαφέρονται ευχαρίστως να δώσω πληροφορίες και να απαντήσω σε οποίες απορίες.

    #2
    Καλημερα paravati.Κι εγω Σκωτια βρισκομαι και κανω την ιδια δουλεια.Τι διπλωμα εχεις? class1 η class 2?

    Comment


      #3
      Originally posted by paravatis View Post
      Καλημέρα σε όλους.Μετα από 2 χρόνια Γερμανία είμαι 5 μήνες στην Μεγάλη Βρετανία και δουλεύω σαν οδηγός φορτηγού.Τα λεφτά είναι παρά πολύ καλά και υπάρχει ΤΕΡΑΣΤΙΑ ζήτηση.Βασικη προϋπόθεση η γλώσσα.Αν υπάρχουν συνάδελφοι που ενδιαφέρονται ευχαρίστως να δώσω πληροφορίες και να απαντήσω σε οποίες απορίες.
      Για τι μισθούς μιλάμε περίπου φίλε;
      Το δίπλωμα Γ Κατηγορίας έχει ζήτηση ή μιλάμε για φουλ επαγγελματικά (Δ, Ε κλπ);

      Comment


        #4
        Originally posted by archer100 View Post
        Για τι μισθούς μιλάμε περίπου φίλε;
        Το δίπλωμα Γ Κατηγορίας έχει ζήτηση ή μιλάμε για φουλ επαγγελματικά (Δ, Ε κλπ);
        Κι εγω Γ κατηγοριας εχω (class 2) δηλαδη.7-7,5 λιρες την ωρα περιπου.Τουλαχιστον στην σκωτια εχει αρκετη ζητηση class1 & class 2 και Γ δηλαδη και Ε.

        Comment


          #5
          Originally posted by georgelam View Post
          Καλημερα paravati.Κι εγω Σκωτια βρισκομαι και κανω την ιδια δουλεια.Τι διπλωμα εχεις? class1 η class 2?
          Καλημέρα georgelam class1 έχω και δουλεύω σαν ltd γλιτωνεις πολλά από τους φόρους.

          Comment


            #6
            Originally posted by georgelam View Post
            Κι εγω Γ κατηγοριας εχω (class 2) δηλαδη.7-7,5 λιρες την ωρα περιπου.Τουλαχιστον στην σκωτια εχει αρκετη ζητηση class1 & class 2 και Γ δηλαδη και Ε.
            Εχει δουλειά και για Γ αλλά με Ε έχει καλύτερα λεφτά 600 με 700 λίρες την εβδομάδα

            Comment


              #7
              Kαλημερα ο συζυγος μου εχει παρει διπλωμα Γ κατηγοριας αλλα δεν εχει προυπηρεσια.Γνωριζει αγγλικα ποσο ευκολο ειναι να βρει δουλεια και αν μπορει να βρει εργασια απο την Ελλαδα γιατι περυσι πηγε στο Βελγιο για 6 μηνες και παρα το οτι μαθαινε τη γλωσσα δε μπορουσε να βρει δουλεια ουτε ως εργατης για σκαψιμο.

              Comment


                #8
                Originally posted by marlouya View Post
                Kαλημερα ο συζυγος μου εχει παρει διπλωμα Γ κατηγοριας αλλα δεν εχει προυπηρεσια.Γνωριζει αγγλικα ποσο ευκολο ειναι να βρει δουλεια και αν μπορει να βρει εργασια απο την Ελλαδα γιατι περυσι πηγε στο Βελγιο για 6 μηνες και παρα το οτι μαθαινε τη γλωσσα δε μπορουσε να βρει δουλεια ουτε ως εργατης για σκαψιμο.
                Κι εγω δεν ειχα προυπηρεσια και η αληθεια ειναι οτι ειναι πολυ βασικο,οι περισσοτεροι ζητανε τουλαχιστον 1 χρονο προυπηρεσια.Εγω ημουν απο τους τυχερους γιατι θελανε επειγοντος οδηγο.Τωρα δεν ειναι ακατορθωτο να ξεκινησει να δουλευει χωρις προυπηρεσια αλλα θελει ψαξιμο και υπομονη..Απο ελλαδα ειναι δυσκολο να γινει αυτη η δουλεια γιατι θα πρεπει να παει για συνεντευξη ειτε στο πρακτορειο ειτε στον εργοδοτη

                Comment


                  #9
                  καλημερα! ευχαριστουμε πολυ για την ενημερωση γιατι τα πραγματα ειναι δυσκολα πια εδω, μηπως γνωριζετε σαιτ που να αναρτουν αγγελιες για οδηγους? θα με ενδιεφερε κι εμενα.

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by vas52 View Post
                    καλημερα! ευχαριστουμε πολυ για την ενημερωση γιατι τα πραγματα ειναι δυσκολα πια εδω, μηπως γνωριζετε σαιτ που να αναρτουν αγγελιες για οδηγους? θα με ενδιεφερε κι εμενα.


                    UK job search: Find jobs, build a career. It’s not luck, it’s totaljobs.com

                    Driver Hire - transport logistics recruitment agency, driving jobs, driver CPC, training, logistics work, franchises, UK

                    Jobs, Careers and Recruitment on reed.co.uk, the UK's #1 job site

                    Μερικα απο τα site που χρησιμοποιουσα εγω,αλλα κυριος το πρωτο που σου εστειλα good luck

                    Comment


                      #11
                      Ενδιαφέρομαι να δουλέψω στην Αγγλία σας οδήγος φορτηγού , εχω δίπλωμα κατηγορίας Γ΄ κι εχω και μια σχετική προυπηρεσία στο επάγγελμα ! Ειναί δύσκολο να βρω σπίτι για αρχή η πρέπει να εχω βρεί δουλειά πρώτα? Υπάρχει ζήτηση για οδηγούς ? Τα χρήματα είναι καλά ?

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by georgelam View Post
                        Κι εγω Γ κατηγοριας εχω (class 2) δηλαδη.7-7,5 λιρες την ωρα περιπου.Τουλαχιστον στην σκωτια εχει αρκετη ζητηση class1 & class 2 και Γ δηλαδη και Ε.
                        Οι 7,5 είναι μικτά ??

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by paravatis View Post
                          Καλημέρα σε όλους.Μετα από 2 χρόνια Γερμανία είμαι 5 μήνες στην Μεγάλη Βρετανία και δουλεύω σαν οδηγός φορτηγού.Τα λεφτά είναι παρά πολύ καλά και υπάρχει ΤΕΡΑΣΤΙΑ ζήτηση.Βασικη προϋπόθεση η γλώσσα.Αν υπάρχουν συνάδελφοι που ενδιαφέρονται ευχαρίστως να δώσω πληροφορίες και να απαντήσω σε οποίες απορίες.


                          γεια σου φιλε μου εγω ειμαι κατοχος Β Γ Ε διπλωματων γνωρισω πολυ καλα την γλωσσα κ εχω εμπειρια.μπορουμε να βρουμε δουλιτσα?ενδιαφερομαι πολυ..επισης να σ πω οτι εχω national insurance number.περιμενω απαντηση σου ευχαριστω πολυ 30ετων

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by Vaios Patsiouras View Post
                            γεια σου φιλε μου εγω ειμαι κατοχος Β Γ Ε διπλωματων γνωρισω πολυ καλα την γλωσσα κ εχω εμπειρια.μπορουμε να βρουμε δουλιτσα?ενδιαφερομαι πολυ..επισης να σ πω οτι εχω national insurance number.περιμενω απαντηση σου ευχαριστω πολυ 30ετων
                            Ευκολα πιστευω μπορεις να βρεις δουλεια και με καλα λεφτα.Ριξε μια ματια στα site που εχω κανει ποστ να δεις τι παιζει απο δουλειες.Απλα τπ μονο ''κακο'' ειναι οτι το 95% απο τις δουλειες ειναι μεσω πρακτοριων (τουλαχιστον εδω στην σκωτια,για αγγλια μπορει να υπαρχουν και δουλειες για μονιμους)

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by georgelam View Post
                              Ευκολα πιστευω μπορεις να βρεις δουλεια και με καλα λεφτα.Ριξε μια ματια στα site που εχω κανει ποστ να δεις τι παιζει απο δουλειες.Απλα τπ μονο ''κακο'' ειναι οτι το 95% απο τις δουλειες ειναι μεσω πρακτοριων (τουλαχιστον εδω στην σκωτια,για αγγλια μπορει να υπαρχουν και δουλειες για μονιμους)
                              Καλημέρα το ότι δουλεύεις μέσω γραφείων δεν ειναι κ τόσο κακό

                              Comment

                              Working...
                              X