Announcement

Collapse
No announcement yet.

ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ - JOBBÖRSE

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Καλησπέρα σας!!!Ψάχνω Έλληνες μουσικούς στην πόλη Έσσεν και τριγύρω για δημιουργία μουσικού σχήματος και πιθανής συνεργασίας!!!Ευχαριστώ!!!

    Comment


      #47
      Βρηκα αγγελια ,για οποιον ενδιαφερεται, για νηπιαγωγος στην γερμανια.

      Comment


        #48
        gg nefeli ανεβασε την αγγελια ωστε να την βλεπουν!

        Comment


          #49
          γεια και χαρά απο Ελλάδα. διάβασα την αγγελία και θέλω να ρωτήσω αν ενδιαφέρεσαι για άτομα που ηδη μένουν Γερμανία ? η για άτομα που μένουν Ελλάδα.... λεγομαι Χρήστος και ειμαι λαικος κιθαριστας και τραγουδιστης... σου γραφω απο το προφιλ της γυναικας μου στο πατριωτακι.....ευχαριστω εκ των προτερων...

          Comment


            #50
            Μηχανικοί Αυτοκινητοβιομηχανίας

            Ευκαιρίες αποφοίτων Μηχανικών στη Γερμανική Αυτοκινητοβιομηχανία στην Ευρύτερη περιοχή του Μονάχου.

            Αναζητούμε 15 νέους απόφοιτους Μηχανικούς (Ηλεκτρολογία-Πληροφορική- Τηλεπικοινωνίες- Μηχανοτρονική-Μαθηματικά-Φυσική). Οι τομείς απασχόλησης είναι οι εξής: a. Software Engineer, b. Test Engineer, c. Hardware Engineer, d. Automation Engineer.

            Προσφέρεται εξατομικευμένη εκπαίδευση και κατάρτιση ανάλογα με τον τομέα. Ο μισθός για αποφοίτους ξεκινάει από 40.000 ευρώ μεικτά/έτος.


            Προαπαιτούμενα

            · Άμεση διαθεσιμότητα, μετεγκατάσταση στην περιοχή του Μονάχου.

            · Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ

            · Πολύ καλή γνώση Αγγλικών ( >C1) & καλή γνώση Γερμανικών (>Β2)

            · Γνώσεις C/C++/C#/ Microcontroller/UML/ Bluetooth, αποτελούν επιπλέον προσόν


            Για αιτήσεις-πληροφορίες: info@grecruitment.com Expires: Nov. 10, 2013

            Πηγή: Μηχανικοί Αυτοκινητοβιομηχανίας!
            It’s simple. When someone does something nice for you, you pay it forward and do an act of kindness for someone else.

            Comment


              #51
              Ζητείται ζευγάρι με μεγάλη εμπειρία σε εστιατόριο στο WUPPERTAL Γερμανίας...ΔΙΑΜΟΝΉ-ΔΙΑΤΡΟΦΉ-ΑΣΦΆΛΙΣΗ.....Τηλ. επικοινωνίας 01702365355 Κ.κώστας

              Comment


                #52
                Οταν καλούμε απο Ελλάδα ----> Γερμανία θα πρέπει να καλούμε με το διεθνές πρόθεμα της Γερμανία (+49) μπροστά για να καταφέρουμε να καλέσουμε. Π.χ το τηλέφωνο που έβαλε ο stelios2002 για να βγεί απο Ελλάδα 004917202365355 ή +4917202365355.
                It’s simple. When someone does something nice for you, you pay it forward and do an act of kindness for someone else.

                Comment


                  #53
                  Ζητάω συγνώμη παιδιά καθότι και εγώ μόνο 2 εβδομάδες εδώ (ΓΕΡΜΑΝΙΑ)....Ευχαριστώ πολύ kosofos!! Η δουλειά για την οποία έγραψα παιδιά είναι μία πολύ καλή ευκαιρία καθότι οι ιδιοκτήτες είναι πάρα πολύ καλά παιδιά,δέν ξέρω αν παίζει ρόλο το οτι είναι νεομετανάστες σαν τους περισσότερους απο εμάς,αλλά ουδεμία σχέση έχουν με της ιστορίες που έχουν γραφτεί κατά καιρούς...μέχρι και το τέλος της εβδομάδας θα δέχονται τηλεφωνήματα για την αγγελία....Βασική προυπόθεση παιδιά είναι η άριστη γνώση Ελληνικής κουζίνας,μαγειρευτά λαδερά κλπ...

                  Comment


                    #55
                    Η μεγαλύτερη έκθεση της χρονιάς για αποφοίτους με συμετοχή των μεγαλύτερων εταιρειών στην Γερμανία φέτος στο Βερολίνο Berlin - Die Jobmesse für Akademiker - Absolventenkongress Berlin επισης στην Κολωνια http://www.absolventenkongress.de/de...d-anreise.html
                    It’s simple. When someone does something nice for you, you pay it forward and do an act of kindness for someone else.

                    Comment


                      #56
                      stelio καλησπερα εγω ψαχνω εστιατοριο για ναανεβω μονη μουν ομως για αρχη εαν χρειαζονται βοηθο γνωριζεις?ξερω καλα την ελληνικη κουζινα αλλα θα ειμαι μονη ..λες να καλεσω ?να κανω μια ερωτηση?εαν ακουσεις τιποτα αλλο ενδιαφερον στηλε σε παρακαλω να σαι καλα παντα..εσυ πως πας?εχεις βρει δουλεια?

                      Comment


                        #57
                        Καλησπέρα GEOPAZ εαν πραγματικά γνωρίζεις σου λέω να καλέσεις,ακόμα δεν έχουν κλείσει.(οχι βοηθό)...Ζητάνε ζευγάρι μόνο για το θέμα της συγκατοίκησης οπότε......Εγώ περιμένω να μου εκδοθεί το νούμερο απο την αοκα καθότι ανασφάλιστος στην πατρίδα...για να με κάνουν το συμβόλαιο....Όλα καλά μέχρι στιγμής,με αρκετή και πολύτιμη βοήθεια απο φίλους παλιούς (απο την πατρίδα) και νέους που έκανα, αυτό το σύντομο χρονικό διάστημα που είμαι εδώ....

                        Comment


                          #58
                          Καλησπέρα και απο μένα.

                          Θα ήθελα εάν γνωρίζει κανείς καμία νόμιμη φίρμα στην περιοχή της Νυρεμβεργης.
                          Τον Μάρτιο φεύγω επιτέλους με την έγκυο κοπέλα μου και θα ήθελα τα φώτα σας πανε σε αυτό το θέμα.
                          Αν γνωρίζει κάποιος κάτι ας βοηθήσει γιατί το μόνο σίγουρο είναι ότι θα χρειαστούμε άμεσα μια δουλειά και μια στέγη εκεί δεν με παίρνει για πολλά σε αυτή την κατάσταση που είναι η κοπέλα μου.

                          Σας ευχαριστώ.

                          Comment


                            #59
                            Originally posted by vag.kol View Post
                            Καλησπέρα και απο μένα.

                            Θα ήθελα εάν γνωρίζει κανείς καμία νόμιμη φίρμα στην περιοχή της Νυρεμβεργης.
                            Τον Μάρτιο φεύγω επιτέλους με την έγκυο κοπέλα μου και θα ήθελα τα φώτα σας πανε σε αυτό το θέμα.
                            Αν γνωρίζει κάποιος κάτι ας βοηθήσει γιατί το μόνο σίγουρο είναι ότι θα χρειαστούμε άμεσα μια δουλειά και μια στέγη εκεί δεν με παίρνει για πολλά σε αυτή την κατάσταση που είναι η κοπέλα μου.

                            Σας ευχαριστώ.
                            Με ενδιαφερει και εμενα να μαθω για Νυρεμβεργη, διοτι ειναι μεσα στις πολεις/χωρες που με ενδιαφερουν για μεταναστευση με την κοπελα μου. Στην Γερμανια εκει συγκεκριμενα γιατι εχω μια φιλικη οικογενεια.

                            Εσυ Vag για ποιον λογο θελεις θελεις συγκεκριμενα Νυρεμβεργη? Εχεις σκεφτει το ενδεχομενο να αφησεις για κανενα μηνα ή οσο χρειαστει την γυναικα σου που ειναι εγγυος στην ελλαδα, για να μην τυραννηθει στην αρχη?

                            Spyros
                            You Can Have Whatever You Like...

                            Comment


                              #60
                              καλησπερα σε ολους!!αν δειτε καμια αγγελια για ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ ΣΤΗΛΤΕ ΜΟΥ!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!

                              Comment

                              Working...
                              X