Announcement

Collapse
No announcement yet.

Δια Βιου Μαθησης ~ Τμήματα Γερμανικών ~ Δωρεάν Μαθήματα!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Καλησπέρα, Μήπως υπάρχει κάποιος να μου στείλει σε pdf τα βιβλία Γερμανικών Themen Actuell 1 όλη τη σειρά (Γλωσσάρι,Βιβλίο Ασκήσεων,Kursbuch)?? Ευχαριστώ πολύ!

    Comment


      #17
      ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΤΟ [email]chrisalex@windowslive.com

      Comment


        #18
        Originally posted by marion82 View Post
        παιδια καλησπερα θα σας στειλω συντομα βιβλια και υλικο απλα δωστε μου λιγο χρονο γιατι τρεχω με φορολογικες δηλωσεις!! δεν σας ξεχναω
        ευχαριστω!
        Καλησπέρα ,μήπως σου είναι εύκολο να μου στείλεις όλη τη σειρά Themen Actuell 1 (Γλωσσάρι,βιβλίο ασκήσεων,Kursbuch)? Σ'ευχαριστώ!!

        Comment


          #19
          παιδια συγνωμη που καθυστερησα.... μολις απεκτησα το πρωτο μου παιδακι και τρεχω με υποχρεωσεις και χαρτια. ολοι σας μπορειτε να τα παρετε αυτα τα βιβλια απο το προσωπικο μου ντροπ μποξ 100% ασφαλες πατωντας σε αυτον τον συνδεσμο. ευχαριστω για την κατανοηση σας.

          Comment


            #20
            Συγχαρητήρια, να σου ζησει!! Δε χρειαζεται να απολογηθεις για κανεναν λογο και σε κανεναν. Ισα-ισα θα πρεπει να πουνε και ευχαριστω όσοι ποσταραν δεξιά και αριστερά επίμονα το ιδιο κείμενο copy/paste.

            Comment


              #21
              δεν μπορω να τα ανοιξω με τιποτα με τη προγραμμα τα ανοιγετε?

              Comment


                #22
                Originally posted by marion82 View Post
                εχωκαι εγω σε pdf αν θες στειλε μου μνμ να σου το στειλω...εχω ολη τη σειρα σε ηλεκτρονικα βιβλια!
                Marion82 θα μπορουσες να μου στειλεις τα βιβλια Themen aktuell A1 το βιβλιο μαθητη και ασκησεων;; Ευχαριστω!!

                Comment


                  #23
                  Originally posted by marion82 View Post
                  εχωκαι εγω σε pdf αν θες στειλε μου μνμ να σου το στειλω...εχω ολη τη σειρα σε ηλεκτρονικα βιβλια!
                  Marion 82 θα μπορουσες να μου στειλεις τα βιβλια Themen Aktuell 1 βιβλιο μαθητη και ασκησεων. Ευχαριστω!!

                  Comment


                    #24
                    Arbeitsblätter und Links
                    zum Lehrwerk "Themen neu / aktuell"


                    https://nosologoethevlc.files.wordpr...tsbuch-2x1.pdf

                    arbeitsbl
                    "Η αρχή είναι το ήμισυ του παντός."

                    Comment


                      #25
                      Xreiazomai k egw ta biblia aktuell themen 1, an mporei na m ta stilei kapoios tha t ektimousa.
                      Euxaristw

                      Comment

                      Working...
                      X