Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καλημερα..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Καλημερα..

    Γεια σας,συγχαρητηρια για το φορουμ αλλα και τις διαθεσιμες πληροφοριες,πραγματικα ειναι πολυ χρησιμα.
    Με λενε γιαννη ειμαι απο πατρα,29ετων,εχω ζησει λιγο αυστραλια στο παρελθον,ειμαι παντρεμενος με ενα παιδακι.
    Μεσα μαρτιου μεταναστευω μονιμα κι εγω για γερμανια.
    Εχω ενα συγγενικο μου ζευγαρι που θα με βοηθησουν λιγο αρχικα
    και βλεπουμε.Θα ανεβω οδικως μιας και γενικα ειμαι λατρης της οδηγησης και ασχολουμαι με το αντικειμενο.
    Στη διαθεση σας,καλη δυναμη σε ολους.

    #2
    Καλησπέρα Γιάννη
    Καλώς ήρθες στην παρέα μας
    Σου εύχομαι καλή τύχη
    Να πραγματοποιηθούν όλα τα όνειρά σου κ
    Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

    Comment


      #3
      Γεια σου Γιαννη,με λενε Σταθη και εγω ειμαι απο Πατρα,τι βρηκες για Γερμανια?μιλας γερμανικα?εγω δεν μιλαω και οπου εχω βρει θελουν γλωσσα λενε...

      Comment


        #4
        ουτε εγω μιλαω,αλλα κανω κανα μαθημα,μιλαω πολυ καλα αγγλικα και λιγα σκονισμενα γαλλικα,ειναι λιγο ιδιορυθμος ο τομεας που με ενδιαφερει γι αυτο και δεν εκανα αναφορα.
        Ειναι βεβαια αναλογα και τι ψαχνει ο καθενας.Μπορουμε να τα πουμε κι απο κοντα μιας και ειμαστε συντοπιτες

        Comment


          #5
          εαν θες στειλε μου το κινητο σου να σε παρω τωρα,στειλτο σε προσωπικο μνμ αν εχεις προβλημα να το γραψεις εδω

          Comment


            #6
            Originally posted by evil View Post
            Γεια σας,συγχαρητηρια για το φορουμ αλλα και τις διαθεσιμες πληροφοριες,πραγματικα ειναι πολυ χρησιμα.
            Με λενε γιαννη ειμαι απο πατρα,29ετων,εχω ζησει λιγο αυστραλια στο παρελθον,ειμαι παντρεμενος με ενα παιδακι.
            Μεσα μαρτιου μεταναστευω μονιμα κι εγω για γερμανια.
            Εχω ενα συγγενικο μου ζευγαρι που θα με βοηθησουν λιγο αρχικα
            και βλεπουμε.Θα ανεβω οδικως μιας και γενικα ειμαι λατρης της οδηγησης και ασχολουμαι με το αντικειμενο.
            Στη διαθεση σας,καλη δυναμη σε ολους.
            Γιάννη καλώς ήρθες στην παρέα μας !
            "Η αρχή είναι το ήμισυ του παντός."

            Comment


              #7
              Καλως ηρθες evil!

              Πως και επελεξες την Γερμανια παρα την Αυστραλια που εχεις ζησει ηδη εκει καποιο διαστημα?

              Καλη τυχη σε οτι και αν κανεις!
              You Can Have Whatever You Like...

              Comment


                #8
                Καλώς ήρθες Γιάννη!!!

                Σου εύχομαι καλή τύχη και καλή δύναμη για τη συνέχεια...!!!
                ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΛΑΡΙΝΟ,ΕΧΟΥΝ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ...

                Comment


                  #9
                  Originally posted by Diamond Spy View Post
                  Καλως ηρθες evil!

                  Πως και επελεξες την Γερμανια παρα την Αυστραλια που εχεις ζησει ηδη εκει καποιο διαστημα?

                  Καλη τυχη σε οτι και αν κανεις!
                  ηταν το 2006,αλλα μυαλα τοτε

                  Comment


                    #10
                    Εννοω πιστευεις που ειναι καλυτερα στην Γερμανια παρα στην Αυστραλια? Δεν σε βολευει η Αυστραλια λογο μεγαλης αποστασης απο Ελλαδα?

                    Εξηγησε μας λιγο το σκεπτικο σου αν θελεις.
                    You Can Have Whatever You Like...

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by Diamond Spy View Post
                      Εννοω πιστευεις που ειναι καλυτερα στην Γερμανια παρα στην Αυστραλια? Δεν σε βολευει η Αυστραλια λογο μεγαλης αποστασης απο Ελλαδα?

                      Εξηγησε μας λιγο το σκεπτικο σου αν θελεις.
                      φυσικα,ο σκοπος της επισκεψης μου τοτε δεν ηταν η μεταναστευση,δεν υπηρχε και λογος μιας και ειχα σε πολυ καλο επιπεδο τη ζωη μου ελλαδα.
                      Επισης το περιβαλλον στο οποιο εμεινα δεν επιθυμουσαν να μεινω μονιμα.
                      Σαν συνθηκες ζωης αναγνωριζω οτι ειναι ΠΟΛΥ καλυτερα με τα πλεον δικα μας δεδομενα,αλλωστε δεν νομιζω καποιος λογικος ανθρωπος να το αμφισβητει αυτο,
                      Πλεον και να θελω να παω δεν υπαρχει τροπος.

                      Comment

                      Working...
                      X