Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μετανάστευση στην Ολλανδία

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Μετανάστευση στην Ολλανδία

    Καλησπέρα σε όλους τους Members. Σκέφτομαι σοβαρά να μεταναστεύσω στην Ολλανδία ως εργάτης σε κάποιο εργοστάσιο η θερμοκήπια. Γνωρίζω Αγγλικά μέτρια εώς καλά και Ρώσικα άπταιστα. Θα μπορέσω να βρω δουλειά εύκολα, καθώς επίσης άμα είναι εύκολο να βρω δωμάτιο και τι προϋπολογισμό να κάνω για τα πρώτα έξοδα στην χώρα. Έχω κάποιους γνωστούς εκεί πέρα οι οποίοι δυστυχώς δεν προθυμοποιούνται να με φιλοξενήσουν. Έχω δουλέψει και σε εστιατόριο σε νησί αλλά απ'οτι άκουσα οι έλληνες εργοδότες στην Ολλανδία δεν πληρώνουν καλά τους εργαζόμενους. Ευχαριστώ προκαταβολικά...

    #2
    [QUOTE=Ιπτάμενος Ολλανδός;87259]Καλησπέρα σε όλους τους Members. Σκέφτομαι σοβαρά να μεταναστεύσω στην Ολλανδία ως εργάτης σε κάποιο εργοστάσιο η θερμοκήπια. Γνωρίζω Αγγλικά μέτρια εώς καλά και Ρώσικα άπταιστα. Θα μπορέσω να βρω δουλειά εύκολα, καθώς επίσης άμα είναι εύκολο να βρω δωμάτιο και τι προϋπολογισμό να κάνω για τα πρώτα έξοδα στην χώρα. Έχω κάποιους γνωστούς εκεί πέρα οι οποίοι δυστυχώς δεν προθυμοποιούνται να με φιλοξενήσουν. Έχω δουλέψει και σε εστιατόριο σε νησί



    Φιλε τελικα βρηκες δουλεια πηγες και αν ναι πως ειναι ετοιμαζομαι κ γω σε λιγες μερες να παω και να δουλεψω σε θερμοκηπια

    Comment


      #3
      Τελικά Fantastic9 βρηκες δουλεια πηγες και αν ναι πως ειναι ετοιμαζομαι κ γω σε λιγες μερες να παω και να δουλεψω οπουδηποτε βρω.

      Comment

      Working...
      X