Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καλως σας βρισκω!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Καλως σας βρισκω!!!

    Καλησπερα σας!
    πρωτα απολα θελω να εκφρασω την μεγαλη μου χαρα που υπαρχει αυτο το φορουμ,εχω μελετησει αρκετα πριν αρχισω να γραφω ετσι ωστε να μην γινω κουραστικη και ρωταω πραγματα που εχουν απαντηθει.
    Λοιπον ηρθε και η δικη μου ωρα μαζι με την κορουλα μου να μεταναστευσουμε στην γερμανια,στο nidderau κοντα στην φρανκφουρτη.το καλο ειναι οτι εχω ανοιχτη φιλοξενια για οσο χρειαστει αλλα ο στοχος μου ειναι να ανεξαρτητοποιηθω οσο πιο συντομα μπορω.`
    Γερμανικα δεν γνωριζω καθολου γιαυτο ο σημαντικοτερος στοχος μου ειναι να βρω ενα καλο τροπο να μαθω την γλωσσα και απο κει και περα θα πανε ολα καλα!συγκεντρωνω τις δυναμεις μου και...γερμανια ετοιμασου,σε μια δυο εβδομαδες ειμαστε εκει!! !

    #2
    Originally posted by Elina :) View Post
    Καλησπερα σας!
    πρωτα απολα θελω να εκφρασω την μεγαλη μου χαρα που υπαρχει αυτο το φορουμ,εχω μελετησει αρκετα πριν αρχισω να γραφω ετσι ωστε να μην γινω κουραστικη και ρωταω πραγματα που εχουν απαντηθει.
    Λοιπον ηρθε και η δικη μου ωρα μαζι με την κορουλα μου να μεταναστευσουμε στην γερμανια,στο nidderau κοντα στην φρανκφουρτη.το καλο ειναι οτι εχω ανοιχτη φιλοξενια για οσο χρειαστει αλλα ο στοχος μου ειναι να ανεξαρτητοποιηθω οσο πιο συντομα μπορω.`
    Γερμανικα δεν γνωριζω καθολου γιαυτο ο σημαντικοτερος στοχος μου ειναι να βρω ενα καλο τροπο να μαθω την γλωσσα και απο κει και περα θα πανε ολα καλα!συγκεντρωνω τις δυναμεις μου και...γερμανια ετοιμασου,σε μια δυο εβδομαδες ειμαστε εκει!! !
    Καλως ηρθες και καλη επιτυχια στα σχεδια σου!!!Ο δρομος μπορει να μην ειναι ανθοσπαρτος αλλα με υπομονη κι επιμονη ολα θα γινουν σιγα σιγα....οσο περισσοτερο μπορεις βελτιωσε τα γερμανικα σου θα σου χρειαστει!!!Μολις αποκατασταθεις επαγγελματικα τα πραγματα θα βρουνε τη ροτα τους!!!!Καλη αρχη και κουραγιο πατριωτακι!!!Να εχεις υγεια και ολα θα γινουν!!!

    Comment


      #3
      ευχαριστω παρα πολυ!

      Comment


        #4
        Καλώς ήρθες σου εύχομαι όλα να πανε καλα

        Άμα χρειαστείς βιβλία για την γερμανική γλώσσα μπορω να σε στείλω κάποια PDF.

        Comment


          #5
          Payan αν μπορείς στείλε και σ εμένα τα βιβλία Γερμανικών, ευχαριστώ

          Comment


            #6
            Καλως ηρθες!

            Comment

            Working...
            X