Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μεταφορική για μεταφορά οικοσκευής από Αθήνα σε Νυρεμβέργη

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Μεταφορική για μεταφορά οικοσκευής από Αθήνα σε Νυρεμβέργη

    Αγαπητοί φίλοι γεια σας.

    Έχετε κάποια μεταφορική να μου προτείνετε για μεταφορά ενός κοντέινερ από την Αθήνα στη Νυρεμβέργη; Μήπως έχει κανείς ενδεικτικές τιμές για 20-άρι κοντέινερ;

    Φιλικά,
    Χρήστος

    #2
    παρακολουθω... με ενδιαφερει και εμενα το πως θα μεταφερω τα πραγματα του σπιτιου στην νυρεμβεργη.. και πιο συγκεκριμενα στο λαουφ....!

    Comment


      #3
      Καμιά ιδέα παιδιά, κανείς;

      Comment


        #4
        καλημερα φιλοι μου,
        μετακομιζω κι εγω συντομα για φρανκφουρτη και τα πραγματα μας (τσαντες) θα τα στειλω με το λεωφορειο.1.5 ευρω το κιλο θα μου κοστισει.
        οποιος εχει καλυτερη ιδεα ωραια θα ηταν να μας την πει.

        ριξτε μια ματια εδω http://www.patriotaki.net/%CE%B5%CE%...B4%CE%B1-3920/

        Comment


          #5
          κι εδω http://www.patriotaki.net/%CE%B5%CE%...86/index3.html

          Comment


            #6
            Originally posted by corinos View Post
            Καμιά ιδέα παιδιά, κανείς;

            Έκανα μια μεταφορά λίγων επίπλων από Μόναχο για Αθήνα πριν μερικούς μήνες με αυτήν την (μικρή) εταιρία και
            έμεινα τρομερά ευχαριστημένη. Ο συγκεκριμένος άνθρωπος είναι πολύ ευγενικός και εξυπηρετικός και έχει και καλές τιμές.

            MICHAIL CHARISIADIS E-Mail: metakomisialleurope@yahoo.gr
            Μιχάλης Χαρισιάδης
            All Europe trans.
            mob : 0030 6944 71 72 46

            Comment


              #7
              καλησπερα!
              σημερα απο μια εκτενη ερευνα για το ποιος ειναι ο καλυτερος τροπος να στειλω τα πραγματα μου ( 4 χαρτοκιβωτια 40χ60χ60 υψος) κατεληξα σε μια μεταφορικη που ειχε τις καλυτερες τιμες.ειναι η INTERCONTOR που μου ζητησε 155 ευρω θεσσαλονικη-φρανκφουρτη .φανταστικη τιμη πραγματικα χαρηκα πολυ!ο αμεσως επομενος φτηνοτερος μου ειχε ζητησει 225 ευρω.οσο για το κτελ μακεδονια που ανεφερα παραπανω δεν ειναι 1.5 αλλα 2,5 ευρω το κιλο δλδ βγαινει περιπου 350 ευρω και χωρις να τα παραδωσουνε στο σπιτι στο χωριο εξω απο την φρανκφουρτη αλλα επρεπε να κανουμε ολοκληρο ταξιιδι να τα παραλαβουμε και πως να τα κουβαλησουμε κτλ.

              Comment

              Working...
              X