Announcement

Collapse
No announcement yet.

Εργασια στο βουπερταλ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Εργασια στο βουπερταλ

    καλησπερα σε ολα τα μελοι!και συγνωμη που θα σας απασχολησω μ`ενα προσωπικο θεμα...ειμαι αποφοιτος λυκειου και ειχα παει και σε μια σχολη ηχοληψιας...εχω δουλεψει σε ραδιοφωνικο σταθμο,σε μηχανουργειο στο φελμπερτ,σε δημο ως κηπουρος με συμβαση,σε εργοστασιο με καλωδια και σε εργοστασιο με εκτυπωτικες μηχανες,και σε εστιατοριο στην γερμανια λαντζα-πασαδορος.τον τελευταιο καιρο βρισκομαι ελλαδα και κανω αιτησεις παντου αλλα ουτε απαντηση δεν παιρνω...και θελω παρα πολυ να φυγω και να παω γερμανια-βουπερταλ για εργασια.ξερω οτι χωρις γλωσσα,(αγγλικα γνωριζω) ,ειναι δυσκολο,αλλα τωρα το εχω βαλει σκοπο να παω και να μεινω μονιμα...οποτε περνω το θαρος να ζητησω μεσα απ`την σελιδα σας,αν καποιος εχει υποψιν του για καποια εργασια(κατα προτιμηση 5θημερο-8ωρο) στο βουπερταλ η στις γυρω κοντινες περιοχες
    υ.γ ξερω οτι ειναι δυσκολο...αλλα ακομα και μια συμβουλη για τροπους αναζητησεις απο ελλαδα,(αν υπαρχει αυτη η δυνατοτητα) ,εστω, για αρχη ,ακομα και μια μινι τζομπ 4ωρο αλλα δηλωμενος,ισως σε καπια ελληνικη επιχειρηση(φουρνο,μινι μαρκετ, καφετερια,κτλ.)

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ,ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ...
Working...
X