Announcement

Collapse
No announcement yet.

ζειτεται οδηγος νταλικας

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    ζειτεται οδηγος νταλικας

    καλησπέρα υπάρχει πιθανότητα να ανοίξει μια νέα θέσει για οδηγό νταλίκας στην εταιρεία που εργάζομαι..σαφώς με διπλώματα και προϋπηρεσία για περίχωρα στουττγκαρδης. οποίος ενδιαφέρεται . στειλtε pm

    #2
    Originally posted by zzakoni View Post
    καλησπέρα υπάρχει πιθανότητα να ανοίξει μια νέα θέσει για οδηγό νταλίκας στην εταιρεία που εργάζομαι..σαφώς με διπλώματα και προϋπηρεσία για περίχωρα στουττγκαρδης. οποίος ενδιαφέρεται . στειλtε pm
    ΦΙΛΕ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΟΔΗΓΟ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ.ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΕΡΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΕΥΡΩΠΗ Η ΝΤΑΛΙΚΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ . ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΥΠΟΨΗ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΓΙΑ ΕΥΡΩΠΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΓΚΑΣΤΩ ΝΑ ΝΟΙΚΙΑΣΩ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕΣ ΠΟΛΥ ΔΙΟΤΙ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΜΑΙ . ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΠΟΥΛΑΝΕ ΤΡΕΛΛΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΑΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    Comment


      #3
      θα ειναι μια μονιμη εργασια με εδρα στουττγκαρδη και δρομολογια εντος τοπικα σοβαροι και σωστοι πληροτεει εργοδοτες

      Comment


        #4
        ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ. ΘΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΕΥΡΩΠΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗ ΑΝΑΓΚΑΣΤΩ ΝΑ ΝΟΙΚΙΑΣΩ ΣΠΙΤΙ . ΑΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΣΗ Η ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΑΤΡΙΩΤΗ ΘΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΠΟΛΥ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ.ΔΗΜΗΤΡΗΣ!

        Comment


          #5
          Καλημερα,με ποιο δηπλωμα και αν ζητανε προυπηρεσια ηθελα να μου πεις.....επισης για τι μισθο?θα μπορω να ανταπεξελθω στα εξοδα εαν μενω εκει?Ευχαριστω

          Comment


            #6
            Καλημέρα,
            Η αγγελία ισχύει ακόμα ;

            Comment


              #7
              Καλημερα ειμαι οδηγος με διπλωμα κατηγοριας Γ και Ε με μεγαλη εμπειρια και χρονια εργασιας στο Transport αν υπαρχει κατι στειλτε μνμ. Ευχαριστω.

              Comment


                #8
                Ωχ ανησυχητικη ησυχια!!!!!

                Comment


                  #9
                  Υπομονή συνάδελφε, δουλειά στον τομέα μας υπάρχει και μάλιστα εχει και μεγάλη ζήτηση. Εγώ θα προτιμούσα να δουλέψω Αγγλία αλλά θα πρέπει να τα αλλάξω όλα δίπλωμα κάρτα οδηγού κ.τ.λ. Και αυτό ειναι κόστος ( αναμονή άπραγος στην Αγγλία ) Εχω στα πλάνα μου την Γερμανία και δουλεύω πάνω σε αυτό. Μέσα Σεπτέμβρη θα εχω πάρει και το ADR μου και θα ανέβω επάνω με το ΙΧ μου για να κανω κάποιες επαφές. Δεν εχω πρόταση ούτε πρόσκληση απο κανέναν , θα μείνω σε ένα hostel για δέκα ημέρες και ο Θεός βοηθός. Απο ότι γράφεις έχεις εμπειρία απο transport, το ίδιο και εγώ , θα επιλέξω πόλη μετά κάθε μέρα στην βιομηχανική ζώνη για επαφές με τα βιογραφικά στο χέρι. Δεν γίνει κάτι επιστροφή πίσω , το μόνο που θα χάσω θα ειναι μερικά ευρώ αλλά πιστεύω ότι θα εχω βάλει ένα λιθαράκι στην προσπάθεια μου για κάτι καλύτερο. Καλή τύχη σου εύχομαι και σε εσένα.

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by nektarsun View Post
                    Ωχ ανησυχητικη ησυχια!!!!!
                    Καλησπέρα. ως οδηγός δεν έχουμε την πολυτέλεια του χρόνου και για αυτό δεν απαντάω άμεσα. Ναι υπάρχει. Περίπτωση. Να ζητήσουν. Οδηγό από χειμώνα αλλα ηλικειας μεχρι 40 μόνο για νταλίκα 12. Ωρη εργασία νυχτερινή. Βάρδια. Μόνο σοβαρές. Προτάσεις. Παρακαλώ.. Σωστός μισθος-ασφαλίσει .

                    Comment


                      #11
                      Επειδή και εγώ είχα ρωτήσει αν ισχύει η αρχική αγγελία που είχες αναρτήσει, οφείλω να σε ευχαριστήσω για την άμεση απάντηση. Δυστυχώς δεν πληρώ τα κριτήρια που θέτεις γιατι είμαι 46 χρόνων. Καλά χλμ να έχεις !!

                      Comment


                        #12
                        Για τι μισθο μιλαμε αν επιτρεπετε?Μπορεις να τα βγαλεις περα?

                        Comment

                        Working...
                        X