Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νεος και εγω

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Νεος και εγω

    καλησπερα απο κατερινη

    #2
    καλημέρα από Αθηνα και καλοσηρθεσ

    Comment


      #3
      σκευτεσαι και εσυ την μεταναστευση

      Comment


        #4
        Καλησπέρα απο Αθήνα.

        Comment


          #5
          Originally posted by SANI View Post
          σκευτεσαι και εσυ την μεταναστευση
          Εννοειται .... οπως οι περισσοτεροι Ελληνες που νιωθουν την αδικια να τους πνιγει

          Comment


            #6
            καλησπερα παιδια και σε εσας sani,kono

            Comment


              #7
              Eiμασται περισοτερη από τους 300 τις βουλησ γιατι κανεισ δεν αντηδραει ;μας κατασρεφουνε την ζωη και καθομασται σαν φυτα να μην κανουμαι τιποτα τι περιμενουμαι να μας σωσουν τα λαμογια που δενεχουν δουλεψει ποτε στην ζωη τους και πληρωνοντε αδρα αν αυτοι οι πολιτικοι κανανε την πολιτηκη τους εξωτερικο με τις κλωτσιεσ θα τους στελνανε πισω ας με διαψεση καποιοσ αν εχω αδηκω

              Comment


                #8
                Originally posted by SANI View Post
                Eiμασται περισοτερη από τους 300 τις βουλησ γιατι κανεισ δεν αντηδραει ;μας κατασρεφουνε την ζωη και καθομασται σαν φυτα να μην κανουμαι τιποτα τι περιμενουμαι να μας σωσουν τα λαμογια που δενεχουν δουλεψει ποτε στην ζωη τους και πληρωνοντε αδρα αν αυτοι οι πολιτικοι κανανε την πολιτηκη τους εξωτερικο με τις κλωτσιεσ θα τους στελνανε πισω ας με διαψεση καποιοσ αν εχω αδηκω
                εγω αυτο που εχω παρατηρησει μιλαω και προσωπικα,ειναι οτι ολοι στους κυκλους μας φιλικους-οικογενειακους και τετοια ολοι το παιζουμε επαναστατες,και γενικα δεν κανουμε τιποτα!!γιατι δεν κανουμε?γιατι μας εκαναν να φοβομαστε ακομη και την σκια μας,μας εκαναν να εχουμε ανασφαλεια ακομη και στον εαυτο μας,ενα μεγαλο μεριδιο νεων ειμαστε ανεργοι,δεν ξερω κι εγω πιο ειναι το πραγματικο ποσοστο απο αυτα που λενε,αλλοι εχουν οικογενειες το χειροτερο αλλος να ειναι 35-40 χρονων με 2 παιδια ανεργος....δεν ειμαστε καν οπως το 1950-60 τοτε και νερο να πουλουσες εβγαζες ενα μεροκαματο,τωρα τι θα κανεις?τιποτα....δουλευεις για να παρεις καποια λεφτα τα οποια τα επιστρεφεις στο κρατος και με αυτα που βαζουν δεν σου φτανουν καν,οποτε πρεπει να πας στην μαυρη εργασια,αν σε πιασουν?αστο καλυτερα...

                Comment


                  #9
                  καλησπερα απο γερμανια

                  Comment


                    #10
                    γεια σου sotiris απο κατερινη

                    Comment

                    Working...
                    X