Announcement

Collapse
No announcement yet.

Για όσους είναι Αυστραλοί υπήκοοι (14)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Originally posted by Kostas Pap View Post
    Καλησπερα σε ολους.Εχω κανει την αιτηση για υπηκοοτητες των παιδιων μου on line απο την Παρασκευη,μολις τελειωσα την αιτηση αμεσως δεσμευσαν το ποσο απο την καρτα στελνοντας μου την αποδειξη σε λιγα δευτερολεπτα (γενικα οταν ειναι να αρπαξουν η αντιδραση τους ειναι σε κλασματα δευτερολεπτου ),εχουν και το email μου αλλα ακομη δεν εχω λαβει κατι,γνωριζει καποιος ποσο διαρκει αυτη η διαδικασια;Η αν ενημερωνουν καποια στιγμη;Η μηπως στελνουν email μονο αν κατι τους λειπει;Ευχαριστω.....αα,ευχαριστω πολυ γιατι για ολη την διαδικασια των χαρτιων γενικως αντληθηκαν πληροφοριες απο αυτο το φορουμ και μονο,γιατι οι υπαλληλοι στις υπηρεσιες δεν γνωριζουν την τυφλα τους!!!!
    Εμένα μου είχαν στείλει email όταν χρειάστηκε να τους στείλω επιπρόσθετα στοιχεία, αν δεν κάνω λάθος 10-12 μέρες μετά την αποστολή της αίτησής μου, και παρέλαβα το citizenship certificate 5 ημέρες μετά με κούριερ.

    Comment


      Originally posted by bpetros View Post
      Εμένα μου είχαν στείλει email όταν χρειάστηκε να τους στείλω επιπρόσθετα στοιχεία, αν δεν κάνω λάθος 10-12 μέρες μετά την αποστολή της αίτησής μου, και παρέλαβα το citizenship certificate 5 ημέρες μετά με κούριερ.
      Α οκ,ευχαριστω πολυ!!

      Comment


        O κυβος ερριφθη,6 Οκτωμβριου πεταω για Μελβουρνη με την Emirates......Γι'αυτο λοιπον πρεπει να σας ευχαριστησω ολους για την πολυτιμη βοηθεια που μου δωσατε εδω μεσα με ολες αυτες τις πληροφοριες,εχω πολυ δρομο ακομη,ακομη ειναι η αρχη,το ξερω,εσεις εδω θα εισαστε οπως επισης και εγω,αν μπορω να βοηθησω για οτι γνωριζω,κυριες και κυριοι,σας ευχαριστω παρα πολυ ολους!!!!!

        Comment


          Καλο ταξιδι να εχεις κ ευχομαι ολα να σου ερθουν δεξια!

          Comment


            Originally posted by Kostas Pap View Post
            O κυβος ερριφθη,6 Οκτωμβριου πεταω για Μελβουρνη με την Emirates......Γι'αυτο λοιπον πρεπει να σας ευχαριστησω ολους για την πολυτιμη βοηθεια που μου δωσατε εδω μεσα με ολες αυτες τις πληροφοριες,εχω πολυ δρομο ακομη,ακομη ειναι η αρχη,το ξερω,εσεις εδω θα εισαστε οπως επισης και εγω,αν μπορω να βοηθησω για οτι γνωριζω,κυριες και κυριοι,σας ευχαριστω παρα πολυ ολους!!!!!
            Με το καλό να έρθεις, να είσαι καλά και καλή τύχη...!!!
            Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

            Comment


              Originally posted by Αγγελική# View Post
              Καλο ταξιδι να εχεις κ ευχομαι ολα να σου ερθουν δεξια!
              Ευχαριστω πολυ Αγγελικη,σ'ευχαριστω και για τις διαφορες πληροφοριες που μου εδωσες κατα καιρους!!!

              Comment


                Originally posted by jimathens View Post
                Με το καλό να έρθεις, να είσαι καλά και καλή τύχη...!!!
                Ευχαριστω πολυ jimathens,να σαι καλα κι εσυ!!!

                Comment


                  Originally posted by Kostas Pap View Post
                  O κυβος ερριφθη,6 Οκτωμβριου πεταω για Μελβουρνη με την Emirates......Γι'αυτο λοιπον πρεπει να σας ευχαριστησω ολους για την πολυτιμη βοηθεια που μου δωσατε εδω μεσα με ολες αυτες τις πληροφοριες,εχω πολυ δρομο ακομη,ακομη ειναι η αρχη,το ξερω,εσεις εδω θα εισαστε οπως επισης και εγω,αν μπορω να βοηθησω για οτι γνωριζω,κυριες και κυριοι,σας ευχαριστω παρα πολυ ολους!!!!!
                  Καλό ταξίδι!!! Με το καλό να φτάσεις και όλα να σου πάνε όπως επιθυμείς!!!Θετική σκέψη και καλή αρχή!!!

                  Comment


                    Originally posted by oinoi-mitsos View Post
                    Καλό ταξίδι!!! Με το καλό να φτάσεις και όλα να σου πάνε όπως επιθυμείς!!!Θετική σκέψη και καλή αρχή!!!
                    Ευχαριστω πολυ,ευχομαι και για εσας οτι καλυτερο,θετικη σκεψη;Ε ναι,ειναι αυτονοητο νομιζω,αλλιως δεν μπορεις να πετυχεις τον στοχο!!!

                    Comment


                      Καλη δυναμη στη διάρκεια της προετοιμασιας του ταξιδιου και καλη τυχη σε ό,τι ξεκινας απο εδω και στο εξής.

                      Comment


                        Originally posted by Kostas Pap View Post
                        O κυβος ερριφθη,6 Οκτωμβριου πεταω για Μελβουρνη με την Emirates......Γι'αυτο λοιπον πρεπει να σας ευχαριστησω ολους για την πολυτιμη βοηθεια που μου δωσατε εδω μεσα με ολες αυτες τις πληροφοριες,εχω πολυ δρομο ακομη,ακομη ειναι η αρχη,το ξερω,εσεις εδω θα εισαστε οπως επισης και εγω,αν μπορω να βοηθησω για οτι γνωριζω,κυριες και κυριοι,σας ευχαριστω παρα πολυ ολους!!!!!
                        Καλο ταξιδι
                        καλη νεα αρχη !!!
                        have a safe trip
                        Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

                        Comment


                          Originally posted by Nikitse View Post
                          Καλη δυναμη στη διάρκεια της προετοιμασιας του ταξιδιου και καλη τυχη σε ό,τι ξεκινας απο εδω και στο εξής.
                          Ευχαριστω πολυ!!

                          Comment


                            Originally posted by Aussie View Post
                            Καλο ταξιδι
                            καλη νεα αρχη !!!
                            have a safe trip
                            Ευχαριστω πολυ Aussie,ευχομαι τα καλυτερα και για ολους εσας παιδια!!!Καλη συνεχεια να εχουμε ολοι μας!!

                            Comment


                              Καλή αρχή, εύχομαι να σας πάνε όλα τέλεια! Εμείς δυστυχώς θα αναβάλλουμε για το μέλλον την μετοίκηση στην Αυστραλία!
                              Καλό ταξίδι!

                              Comment


                                Originally posted by bpetros View Post
                                Καλή αρχή, εύχομαι να σας πάνε όλα τέλεια! Εμείς δυστυχώς θα αναβάλλουμε για το μέλλον την μετοίκηση στην Αυστραλία!
                                Καλό ταξίδι!
                                Ευχαριστω πολυ,ευχομαι τα πραγματα να πανε καλα και για εσενα και την οικογενεια σου!!

                                Comment

                                Working...
                                X