Announcement

Collapse
No announcement yet.

one way ticket uk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Originally posted by georgent View Post
    kimjon δεν μας δινεις το σαιτ να ριξουμε μια ματια? βρηκα κατι (Home) αυτο ειναι?
    Bγαζεις ακρη? ξερεις τιποτα?

    Comment


      #32
      Προσοχη.
      Το σιτε που αναφερεις ειναι ερασιτεχνικο και προχειρα στημενο.

      Πηραν μια ετοιμη μακετα και εριξαν μεσα καποια κειμενα σε διαφορες γλωσσες χωρις να προσεξουν τις οδηγιες .
      Με 8 χρονια στην αγορα θα περιμενες να ειχαν το χρονο για να στησουν μια εππαγγελματικη παρουσια στο ιντερνετ, εστω στην ρουμανικη γλωσσα.
      ADS

      This is a custom html module. That means you can add ads.
      Our agency job and practice is successfully in the field for more than 8 years

      Δεν ξερω τι σου εστειλαν, εδω ειναι οι θεσεις που διαφημιζει το αγγλικο γραφειο

      Live Jobs · Home

      Comment


        #33
        Originally posted by theopar View Post
        Προσοχη.
        Το σιτε που αναφερεις ειναι ερασιτεχνικο και προχειρα στημενο.

        Πηραν μια ετοιμη μακετα και εριξαν μεσα καποια κειμενα σε διαφορες γλωσσες χωρις να προσεξουν τις οδηγιες .
        Με 8 χρονια στην αγορα θα περιμενες να ειχαν το χρονο για να στησουν μια εππαγγελματικη παρουσια στο ιντερνετ, εστω στην ρουμανικη γλωσσα.




        Δεν ξερω τι σου εστειλαν, εδω ειναι οι θεσεις που διαφημιζει το αγγλικο γραφειο

        Live Jobs · Home
        Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση !

        Comment


          #34
          μου ζηταγε και 300ευρω

          Comment


            #35
            οπιος φιλος/φιλη ενδιαφερται να μην παει solo πανω και θελει να παει μαζι με καπιον ας μου στειλει pm να δουμε εαν μπορουμε να συν-υπαρξουμε για τον προτο καιρο τουλαχιστον ..θα φυγω συντομα.

            Comment


              #36
              Καλή επιτυχία σε εύχομαι kimjon. Δεν μπορώ να απαντήσω σε καμία απο τις απορίες σου. Δεν έχω φύγει ακόμα, γιατί δεν υπάρχει budget.
              keep us informed.

              Comment


                #37
                κι εγω το budget ψαχνω

                Comment

                Working...
                X