Announcement

Collapse
No announcement yet.

Χειριστής χωματουργικών μηχανημάτων στην Αγγλία!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Χειριστής χωματουργικών μηχανημάτων στην Αγγλία!

    Χαιρετώ όλα τα παιδιά του forum! Έχω διαβάσει διάφορα θέματα στην σελίδα και εκτιμώ πολύ την προσπάθεια που κάνουν τα μέλη, διαθέτοντας λίγο απ΄ τον πολύτιμο χρόνο τους απατώντας σε διάφορες ερωτήσεις! Διαθέτω άδεια χειριστή μηχανημάτων ομάδας Α' 1ης ειδικότητας(τσάπες αλυσότροχες, φορτω-εκσκαπτικό JCB) και ομάδας Α' 3ης ειδικότητας(γκρειντερ,φινιτσερ κ.α.) όπως επίσης και άδειες οδήγησης κατηγορίας Β,Γ,Δ και Ε (με σχετική προυπηρεσία σε κάθε όχημα). Ήθελα λοιπόν να ρωτήσω ποιες είναι οι διαδικασίες που χρειάζονται ώστε να βρει κάποιος δουλεία στην Αγγλία ως χειριστής μηχανημάτων? Θα πρέπει να μεταφραστούν οι άδειες των μηχανημάτων από τα Ελληνικά στα Αγγλικά? Θα πρέπει να γίνει αλλαγή των ελληνικών αδειών σε αγγλικές? Γενικά οποιαδήποτε πληροφορία σχετική με το θέμα!
    Υ.Γ. το θέμα '''Φορτηγά στην Αγγλία''' άψογο, και πολύ κατατοπιστικό!!!

    #2
    Υπαρχουν καποια μελη με σχετική εμπειρια ή εστω που ειναι του χώρου. Στειλε τους ενα πμ, ισως βοηθηθεις ετσι γρηγορότερα.

    Comment


      #3
      Φίλε DiD666,ευχαριστώ για την απάντηση αλλά τι εννοείς με το '' στείλε τους ένα πμ" και πώς να αναζητήσω μέλη που είναι χειριστές μηχανημάτων? Είμαι καινούργιος στο forum και δεν ξέρω να το χειρίζομαι το site καλά ακόμα...

      Comment

      Working...
      X