Announcement

Collapse
No announcement yet.

Δικτύωση / Συνάντηση Patriotaki Sydney

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Originally posted by christine View Post
    Ωραία! Ας κάνουμε μιά ακόμα προσπάθεια...μήπως μαζευτούμε τελικά...
    Να προτείνω κάτι πιο συγκεκριμένο..
    Επειδή φαίνεται οτι εδώ είμαστε αρκετά διασκορπισμένοι...προτείνω να συναντηθούμε στο κέντρο του Sydney (ας υπάρξουν προτάσεις) στις 13 Μαίου ημέρα Κυριακή (για να υπάρχει χρόνος να το δούν όσοι ενδιαφέρονται)
    Μπορεί να είναι σε κάποιο πάρκο ή σε κλειστό χώρο
    Well Done Christine!!!
    Come on guys ανταποκριθείτε στο κάλεσμα!

    Comment


      #47
      Originally posted by australian View Post
      Well Done Christine!!!
      Come on guys ανταποκριθείτε στο κάλεσμα!
      Thanks Australian!
      Ηταν χρήσιμο το manual!....

      Comment


        #48
        Επειδή φαίνεται οτι εδώ είμαστε αρκετά διασκορπισμένοι...προτείνω να συναντηθούμε στο κέντρο του Sydney (ας υπάρξουν προτάσεις) στις 13 Μαίου ημέρα Κυριακή (για να υπάρχει χρόνος να το δούν όσοι ενδιαφέρονται)
        Μπορεί να είναι σε κάποιο πάρκο ή σε κλειστό χώρο

        13 ΜΑΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΤΣΙ...... ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΦΩΣ
        ΤΗΙΝΚ....It's not illegal ....YET!!!

        Comment


          #49
          Εμείς είμαστε μέσα παιδία, θα χαρούμε πάρα πολυ αν συναντηθουμε όλοι μαζί. Θα μπορούσαμε να το κάνουμε Σαββατοκύριακο γιατί 13 Μ ειναι Δευτέρα και εμείς δουλέουμε. Ισως 11 ή 12 Μαίου?? Κεντρίκο μέρος είναι το Darling Harbour-Circular Quay που έχει τα πάντα εκει και πάρκα, εστιατόρια, καφετέριες, ακόμα και τα ferries να πάμε αλλου ( παίρνω το θάρρος κ προτείνω κάτι δεν είναι απαραίτητο να συνατηθουμε εκεί βέβαια). Τι λέτε??

          Comment


            #50
            χεχε... από Ιούνιο και μετά, θα είμαι και εγω παρούσα στις συναντήσεις σας!

            Comment


              #51
              Συγγνώμη δικό μου λαθος! Εννοούσα Κυριακή αλλά εκ παραδρομής έβαλα λάθος ημερομηνία! Το λάθος διορθώθηκε..οπότε είναι ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΙΟΥ ΠΡΩΙ ΣΤΙΣ 11:00
              Αnais χαίρομαι για την ανταπόκριση, θα χαρώ να τα πούμε και από κοντά! Το Darling Harbour-Circular Quay είναι το ιδανικότερο, αυτό είχα στο μυαλό μου κι εγώ..Ας περιμένουμε όμως μήπως υπάρξουν κι άλλες προτάσεις και συμμετοχές για να δούμε αν βολεύει όλους!

              Comment


                #52
                Originally posted by kikirikoy View Post
                Επειδή φαίνεται οτι εδώ είμαστε αρκετά διασκορπισμένοι...προτείνω να συναντηθούμε στο κέντρο του Sydney (ας υπάρξουν προτάσεις) στις 13 Μαίου ημέρα Κυριακή (για να υπάρχει χρόνος να το δούν όσοι ενδιαφέρονται)
                Μπορεί να είναι σε κάποιο πάρκο ή σε κλειστό χώρο

                13 ΜΑΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΤΣΙ...... ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΦΩΣ
                Τώρα το βλέπεις? Εϊναι red! lololol

                Comment


                  #53
                  Originally posted by charm_quark View Post
                  χεχε... από Ιούνιο και μετά, θα είμαι και εγω παρούσα στις συναντήσεις σας!
                  Με το καλό να έρθεις!

                  Comment


                    #54
                    Originally posted by rob_maria View Post
                    Γεια σου theoren, που μένετε; Eγκατασταθήκατε; Εμείς μένουμε στο Kellyville.
                    hello!emeis menoume sto brighton...eimaste 10 meres edw.

                    Comment


                      #55
                      Originally posted by christine View Post
                      Τώρα το βλέπεις? Εϊναι red! lololol

                      τωρα το βλέπω (το φως) εύχομαι να κάνετε την καλύτερη και μεγαλύτερη συνάντηση και να γίνει αρχη για εναν μεγάλο κυκλο συναντήσεων που να ενώσει τα καινούργια παιδιά στην πόλη σας
                      ΤΗΙΝΚ....It's not illegal ....YET!!!

                      Comment


                        #56
                        Originally posted by kikirikoy View Post
                        τωρα το βλέπω (το φως) εύχομαι να κάνετε την καλύτερη και μεγαλύτερη συνάντηση και να γίνει αρχη για εναν μεγάλο κυκλο συναντήσεων που να ενώσει τα καινούργια παιδιά στην πόλη σας
                        Thanks Kikirikou για τις ευχές σου! Αντε το επόμενο βήμα θα είναι Παναυστραλιανή συνάντηση! χαχα

                        Comment


                          #57
                          [QUOTE=theoren;66141]hello!emeis menoume sto brighton...eimaste 10 meres edw

                          Καλώς ήρθατε! Εύχομαι τα καλύτερα! Θα χαρώ να τα πούμε κι από κοντά

                          Comment


                            #58
                            Εμείς είμαστε μέσα για Κυριακή 12 Μαΐου στο Darling Harbour... Άντε να μαζευτούμε κι άλλοι

                            Comment


                              #59
                              Originally posted by rob_maria View Post
                              Εμείς είμαστε μέσα για Κυριακή 12 Μαΐου στο Darling Harbour... Άντε να μαζευτούμε κι άλλοι
                              Ωραία rob_maria! Θα τα πούμε από κοντά! Ελπίζω και με τον theoren!

                              Comment


                                #60
                                Κατά πάσα πιθανότητα θα έρθω και εγώ με έναν άλλο φίλο, ο οποίος είναι επίσης μέλος εδώ.

                                Comment

                                Working...
                                X