Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανέκδοτα

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    -Ρε φίλε έχουμε παχύνει πολύ θα πάμε για καμιά μπαλίτσα;
    -Ναι πάμε εγώ θα πάρω δύο. σοκολάτα-φράουλα
    The standards you let pass you by are the standards you accept

    Comment


      Ήταν ένας μέσα στο κλαμπ και φώναζε "Δώσε πόνοοοοοοοοο"...
      Του έριξα μια κλωτσιά στα @@
      ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

      Comment


        Έχω ορεξούλες γράφει η άλλη, 1402 like...



        Τρώω γιουβετσάκι γράφω εγώ...
        3 like με το στανιό
        Αδικία παντού ρε φίλε...!!

        - Καλοκαιριάζει ρε πότε θα βάλουμε το σκάφος στο νερό;
        - Στο ξαναλέω άλλη μια φορά........... δεν έχει μπαταρίες.

        Σε μερικά σημεία του σώματος δεν μπορείς να γλείφεσαι μόνος σου, πρέπει να σε γλείψει κάποιος άλλος.
        Για αυτό λένε ότι στη ζωή μας είναι απαραίτητη μία ξένη γλώσσα;


        -Έχει γεμίσει ο κόσμος με iphone,ipod,ipad και χάθηκε το iLOVE!
        - Υπάρχει όμως σε αφθονία το i-gamisou

        Μην αφήσεις έναν πεζό να περάσει, ξαφνικά εμφανίζονται άλλοι 30, κατεβαίνουν κι άλλοι από μπαλκόνια, βγαίνουν από θάμνους, ξεφυτρώνουν απ' το χώμα..

        Εσείς που γλωσσοφιλιέστε και καβαλιέστε στις καφετέριες σαν να είστε μόνοι, να φανταστώ πως στο κρεβάτι σας πίνετε τον καφέ πoυ θα πίνατε έξω ε;

        Κι εκεί που έπαιζα ντραμς έρχεται η από πάνω και μου λέει:
        "Η κόρη μου διαβάζει για την εξεταστική,το ξέρεις;;;"
        Και της λέω :
        "Όχι αλλά αν μου πεις λίγο το ρυθμό...θα το παίξω!

        Λέει η άλλη βρίσκει sexy τους άντρες με ουλές.
        Έλα δω μωρή να σου δείξω το σημάδι από το εμβόλιο (Το μαντού) που έχω από το δημοτικό να γουστάρεις!

        Ο Χέφνερ στους φίλους του τάζει κουνελάκια με πετραχήλια

        Αυτό το "θα σε κάνω report" είναι το "θα το πω στη μαμά μου" του 21ου αιώνα;
        ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

        Comment


          Στον πύργο του Άιφελ...

          Ένας Έλληνας ένας Αλßανός ένας Αµερικανός και ένας Γάλλος είναι στον πύργο του Άιφελ...
          Ο Αµερικάνος πάνω στο κέφι ßγάζει ένα µάτσο δολάρια και τα πετάει κάτω λέγοντας:

          - Έχουµε πολλά στην Αµερική και τα πετάµε.

          Ο Γάλλος παίρνει ένα κασόνι µε σαµπάνιες και τις χύνει όλες λέγοντας:

          - Στη Γαλλία έχουµε πολλές και τις πετάµε. Γυρίζει τότε ο Αλßανός και λέει στον Έλληνα:

          - Δεν φαντάζοµαι να κάνεις καµιά μ...λακια;
          ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

          Comment


            Φυσικά και πήραμε καλή θέση στη Eurovision...

            έχουν πολλαπλασιαστεί οι Ελληνες μετανάστες στην υπολοιπη Ευρώπη...του χρόνου πρωτιά!
            The standards you let pass you by are the standards you accept

            Comment


              Γενικά είμαι άνθρωπος που πιστεύει στο ρητό "κανείς δεν χάνεται" αλλά με τόσα Silver Alerts έχω αρχίσει να έχω τις αμφιβολίες μου.
              The standards you let pass you by are the standards you accept

              Comment


                - Τι άσχημο κορίτσι...

                - Η κόρη μου είναι...

                - Συγνώμη, δεν ήξερα ότι είστε ο μπαμπάς της.

                - Η μαμά της είμαι...
                The standards you let pass you by are the standards you accept

                Comment


                  -Tι έκανε ο Σαμαράς στην Κίνα;
                  -Τον πρωθυπουργό.
                  -Και τι κάνει στην Ελλάδα;
                  -Τον Κινέζο
                  The standards you let pass you by are the standards you accept

                  Comment


                    -Τι δουλειά κάνεις;

                    -Είμαι ερευνητής.

                    -Και τι ψάχνεις;

                    -Δουλειά.
                    The standards you let pass you by are the standards you accept

                    Comment


                      Στην Ελλάδα νιώθεις σαν το ταμπόν. Ζεις στο ωραιότερο μέρος του κόσμου τη χειρότερη περίοδο...
                      The standards you let pass you by are the standards you accept

                      Comment


                        Ένας Κύπριος πηγαίνει σε ένα φαρμακείο στην Αθήνα...
                        Λέει στον φαρμακοποιό:

                        - Θα ήθελα να μου δώσετε οινόπνευμα.

                        Πηγαίνει ο φαρμακοποιός στην αποθήκη και του φέρνει oινόπνευμα σε μπουκάλι του κιλού. Μόλις το βλέπει ο Κύπριος λέει:

                        - Τόσο μεγάλο; Εμείς στην Κύπρο το οινόπνευμα το έχομε σε μικράν μπουκάλια. Τέλος πάντων! Μου δίνετε και έναν πακέτο βαμβάκι;

                        Του φέρνει ο φαρμακοποιός ένα τεράστιο πακέτο βαμβάκι.

                        Γουρλώνει τα μάτια ο Κύπριος:

                        - Μα είναι δυνατόν τόσον μεγάλο πακέτο; Εμείς στην Κύπρο το βαμβάκι το έχομε σε μικράν πακέτα. - Θέλετε και τίποτ' άλλο; ρωτάει ο φαρμακοποιός.

                        Και ο Κύπριος:

                        - Θέλω και έναν υπόθετο, αλλά δεν πειράζει. Θα το πάρω από την Κύπρο...
                        ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

                        Comment


                          Στα ιατρεία του ΙΚΑ, μια συμπαθητική γιαγιά μπαίνει στο γραφείο του παθολόγου για εξέταση...
                          - "Γιατρέ μου εδώ και κάτι μήνες, έχω πολύ συχνά ανάγκη για αέρια. Ευτυχώς ούτε μυρίζουν, ούτε ακούγονται στους γύρω μου, αλλά τελευταία η αυξανόμενη συχνότητα με κάνει να ανησυχώ. Είναι φυσιολογικό αυτό;"
                          Ο γιατρός ατάραχος γράφει γρήγορα μια συνταγή:
                          - "Θα δώσεις την συνταγή στο φαρμακοποιό σου και θα μου έρθεις πάλι σε 15 μέρες". Ευχαριστημένη η γιαγιά, παίρνει την συνταγή και φεύγει.
                          Μετά από 15 μέρες η γιαγιά εμφανίζεται πάλι: - "Γιατρέ μου πήρα τα φάρμακα που μου δώσατε, αλλά από προχθές τα αέρια που σας έλεγα άρχισαν να βρωμάνε αφόρητα! Πάλι καλά που δεν ακούγονται, αλλά με φέρνουν σε δύσκολη θέση. Σας παρακαλώ κάντε κάτι..."
                          Ο γιατρός ατάραχος και πάλι, παίρνει από το γραφείο του ένα ξυλάκι και έναν μικροσκοπικό φακό. Ανοίγει προσεκτικά το ρουθούνι της γιαγιάς και ευχαριστημένος της λέει:
                          - "Ωραία! Τώρα που ξεβούλωσε η μυτούλα, να δούμε τι θα κάνουμε και με τα αυτάκια!"
                          ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

                          Comment


                            Originally posted by W.AUSTRALIAN View Post
                            Στα ιατρεία του ΙΚΑ, μια συμπαθητική γιαγιά μπαίνει στο γραφείο του παθολόγου για εξέταση...
                            - "Γιατρέ μου εδώ και κάτι μήνες, έχω πολύ συχνά ανάγκη για αέρια. Ευτυχώς ούτε μυρίζουν, ούτε ακούγονται στους γύρω μου, αλλά τελευταία η αυξανόμενη συχνότητα με κάνει να ανησυχώ. Είναι φυσιολογικό αυτό;"
                            Ο γιατρός ατάραχος γράφει γρήγορα μια συνταγή:
                            - "Θα δώσεις την συνταγή στο φαρμακοποιό σου και θα μου έρθεις πάλι σε 15 μέρες". Ευχαριστημένη η γιαγιά, παίρνει την συνταγή και φεύγει.
                            Μετά από 15 μέρες η γιαγιά εμφανίζεται πάλι: - "Γιατρέ μου πήρα τα φάρμακα που μου δώσατε, αλλά από προχθές τα αέρια που σας έλεγα άρχισαν να βρωμάνε αφόρητα! Πάλι καλά που δεν ακούγονται, αλλά με φέρνουν σε δύσκολη θέση. Σας παρακαλώ κάντε κάτι..."
                            Ο γιατρός ατάραχος και πάλι, παίρνει από το γραφείο του ένα ξυλάκι και έναν μικροσκοπικό φακό. Ανοίγει προσεκτικά το ρουθούνι της γιαγιάς και ευχαριστημένος της λέει:
                            - "Ωραία! Τώρα που ξεβούλωσε η μυτούλα, να δούμε τι θα κάνουμε και με τα αυτάκια!"
                            καλοοοοοοοοοοοοοοοο
                            Αν δεν φτάσει ο Άνθρωπος στην άκρη του γκρεμού, Δεν βγάνει η ράχη του φτερούγες να πετάξει.

                            Comment


                              Άντε να περάσουν τα χρόνια..
                              Να γεμίσει ο τόπος παππούδια με τατουάζ για να έχουν
                              περισσότερα στοιχεία στο silver alert
                              The standards you let pass you by are the standards you accept

                              Comment


                                Είμαι πολύ ρομαντικός τύπος.
                                Που και που παίρνω το κορίτσι μου απ'το χέρι, πηγαίνουμε σε μια αντιπροσωπεία της Opel και χαζεύουμε τ' ASTRA...
                                The standards you let pass you by are the standards you accept

                                Comment

                                Working...
                                X