Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ποια είναι η γνώμη σας για το patriotaki.net ;

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    ΤΟ ΠΑΤΡΙΩΤΑΚΗ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΣΑΝ COM ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ NET
    ΓΙ'ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΟΣΜΟΣ

    ΘΑΝΑΣΗ ΤΟ ΠΑΤΡΙΩΤΑΚΗ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΣΑΝ COM ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ NET ΓΙ'ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΟΣΜΟΣ

    Comment


      #47
      απότι βλέπω εδώ είναι πιο γρήγορο. αλλα έπρεπε να μας ανακοίνωσης ότι θα το αλλάξεις από com σε net

      Comment


        #48
        Originally posted by alexan72 View Post
        Αγόριανη, έχω την εντύπωση ότι οι περισσότεροι δεν έχουν καταφέρει να ανακαλύψουν το νέο διαδικτυακό τόπο του πατριοτάκι. Κι εγώ χθες το έβαλα στο google και το βρήκα. Μήπως θα ήταν καλό να υπήρχε ένα λίνκ στο προηγούμενο που να οδηγεί εδώ για λίγες μέρες (ή κάποιος άλλος τρόπος ενημέρωσης, δεν είμαι πολύ σχετική και δεν ξέρω πώς γίνονται αυτά συνήθως...); εγώ έλαβα μέιλ σήμερα από φίλο εδώ μέσα που με ρωτούσε τι έχει πάθει το σάιτ.
        Πράγματι alexan72 είναι δύσκολο και το ίδιο είπα και εγώ στον admin.
        Δεν γνωρίζω τι θα κάνει τελικά. Του είπα μερικές συμβουλές σαν τεχνικός, και περιμένω και εγώ μαζί με εσάς για να δούμε τι θα γίνει.
        Υπομονή και επιμονή patriotes.

        Comment


          #49
          Originally posted by alexan72 View Post
          Αγόριανη, έχω την εντύπωση ότι οι περισσότεροι δεν έχουν καταφέρει να ανακαλύψουν το νέο διαδικτυακό τόπο του πατριοτάκι. Κι εγώ χθες το έβαλα στο google και το βρήκα. Μήπως θα ήταν καλό να υπήρχε ένα λίνκ στο προηγούμενο που να οδηγεί εδώ για λίγες μέρες (ή κάποιος άλλος τρόπος ενημέρωσης, δεν είμαι πολύ σχετική και δεν ξέρω πώς γίνονται αυτά συνήθως...); εγώ έλαβα μέιλ σήμερα από φίλο εδώ μέσα που με ρωτούσε τι έχει πάθει το σάιτ.
          κ ευχαριστω για την βοηθεια επειτελους σας βρηκα

          Comment


            #50
            Originally posted by vpappas
            Καταρχάς πρέπει να φτιαχτεί λίγο το logo του Joomla template που λέει 'yourmagazine' ωστε να αναφέρει κάτι σε πατριωτακι ωστε να καταλαβαινει ο κόσμος που μπήκε.
            Ενα δευτερό οταν ανοιγει το patriotaki.net θα πρέπει να αναφέρει κάποιο μυνημά ενημερωτικό π.χ "Ο νεος ιστοχώρος του πατριωτάκι όλα τα θέματα μπορείτε να τα παρακουλουθήσετε με το κουμπί forum".
            Ας κάνουμε λίγη υπομονή γιατι ένας άνθρωπος τα φτιάχνει μόνος του. Ας τελειώσει και αν δεν έχει κάνει αυτά που λες και άλλα πολλά του υποδεικνύουμε μετά.
            Νομίζω όμως οτι θα κάνει αυτά και πολλά περισσότερα, αρκεί να του δώσουμε λίγο χρόνο.
            Ίσως και πολύ, σχετικό είναι αυτό.
            Υπομονή και επιμονή patriotes.

            Comment


              #51
              Σωστά, καλορίζικο λοιπόν το καινούριο μας!!!

              Comment


                #52
                patriotaki.net

                Καλησπερα Θαναση

                Αλλαξες το φορουμ απο com σε net και το εκανες τοσο ξαφνικα που χαθηκαν ολοι. Επρεπε βρε θαναση να το ανακοινωσεις μερες πριν, για να ενημερωθει ο κοσμος.
                Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι’ αυτόν που θα προσπαθήσει !!!
                Μέγας Αλέξανδρος, 356-323 π.Χ.,

                Comment


                  #53
                  Βρε παιδια αυτο ειναι προσωρινο μεχρι να τελειοποιησουν το αλλο.Εγω αυτο καταλαβα

                  Comment


                    #54
                    Λοιπον παιδια και εγω εχω παθει την πλακα μου.Σας ψαχνω τοσες μερες και δεν μπορω να σας βρω.Σημερα μου ηρθε η φαεινη ιδεα να ψαξω σχετικα στο google και ευτυχως σας βρηκα παλι (στη 2η σελιδα παρακαλω).Το ξερω Agoriani οτι τα τραβαει ενας αυτα και πραγματικα του αξιζουν πολλα,αλλα θα συμφωνησω με την alexan72 καντε κατι και για μας που δεν ειμαστε τοσο σχετικοι.Περα ομως απο ολα αυτα ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ!!!!!!!!!
                    θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

                    Comment


                      #55
                      Παιδιά συγγνώμη για την ταλαιπωρία,
                      πιστεύω πως έγινε καλύτερο από το παλιό,
                      με περισσότερες δυνατότητες.

                      Λίγη υπομονή, και θα μας βρίσκει και το google καλύτερα...χιλιάδες καλοί χωράνε

                      Comment


                        #56
                        Originally posted by thanasis View Post
                        Παιδιά συγγνώμη για την ταλαιπωρία,
                        πιστεύω πως έγινε καλύτερο από το παλιό,
                        με περισσότερες δυνατότητες.

                        Λίγη υπομονή, και θα μας βρίσκει και το google καλύτερα...χιλιάδες καλοί χωράνε
                        και οι κακοι χωρανε!!!και παλι ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!

                        Comment


                          #57
                          Νέο πατριωτάκι

                          Οταν μια ιδέα όπως το πατριωτάκι όχι μόνο γίνεται πράξη, αλλά μεγαλώνει και βελτιώνεται, αξίζει συγχαρητήρια! Σε ευχαριστούμε για άλλη μια φορά Θανάση!

                          Comment


                            #58
                            Το πατριωτακι προσφερει γελιο σε αυτους που ζουν εξω,κυριως σε κρυες και μουντες χωρες,η ειναι στην Ελλαδα και ζουσαν εξω και ξερουν πως ειναι τα πραγματα εκει.
                            Ισως γι αυτο δεν γραφουν πολλοι απο αυτους,αρκουνται στην αναγνωση και την διασκεδαση.

                            Κανονικα πρεπει να γινουν αντμινιστρειτορ η Ευανθια και η Συννεφακι.
                            Παρακαλω καντε το,το εχουμε αναγκη.

                            Comment


                              #59
                              ΚΟΜΛΕΞ Κ ΘΕΡΑΠΕΙΑ.

                              ...fendy...Το πατριωτακι προσφερει γελιο σε αυτους που ζουν εξω,κυριως σε κρυες και μουντες χωρες,η ειναι στην Ελλαδα και ζουσαν εξω και ξερουν πως ειναι τα πραγματα εκει.
                              Ισως γι αυτο δεν γραφουν πολλοι απο αυτους,αρκουνται στην αναγνωση και την διασκεδαση.
                              Κανονικα πρεπει να γινουν αντμινιστρειτορ η Ευανθια και η Συννεφακι. Παρακαλω καντε το,το εχουμε αναγκη.


                              [πατριωτάκι] θα ήθελα να μάθω την ηλικία σου [είσαι άνω των 18;] για να σου μιλήσω ανάλογα....
                              με αυτά που έγραψες παραπάνω είσαι εκτός τόπου κ χρόνου.... υ.γ. κ πλανήτη...
                              βάλε έναν καθρέφτη μπροστά από την οθόνη του PC κ θα πεθάνεις στα γέλια γιατί είσαι πολύ... [ αστείος...]...

                              ΑΑΑ... ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΜΠΛΕΞ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ......
                              Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                              Comment


                                #60
                                Πλέον πολύ καλό!μπράβο στα παιδία!

                                Comment

                                Working...
                                X