Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ποια είναι η γνώμη σας για το patriotaki.net ;

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    πολύ καλό το νέο πατριωτάκι. Μπράβο στους δημιουργούς του.Επίσης ένα μεγάλο μπράβο και σε όλους αυτούς που γράφουν τις εμπειρίες τους και παίρνουμε κουράγιο οι υπόλοιποι και κυρίως σε αυτούς που έφυγαν down under και δεν ξέχασαν. Οι μαρτυρίες τους (agoriani, poltergeist, demi κτλ) είναι πολύ σημαντικές και μας δίνουν ελπίδα. ένα μεγάλο μπράβο σε όλη την ομάδα.

    Comment


      #62
      Bravo Thanasis!!!!!

      Comment


        #63
        Μετά το ban που δώσατε στον fendy με απογοητεύσατε, συγγνώμη.

        Comment


          #64
          Originally posted by bettle View Post
          Μετά το ban που δώσατε στον fendy με απογοητεύσατε, συγγνώμη.
          μετά από pm, προσωρινό ban για 7 μέρες

          οποιος δεν μπορεί να σεβαστεί τον κόπο και το έργο... τι να σα πω ρε παιδιά,έχω ακούσει πολλά,κατηγοριες, προσωπικά...

          Έλεος, αν δεν σας αρέσει αφήστε το,
          αφήστε το για τον κοσμάκη που έχει άγχος και αγωνια.

          Σεβασμός !

          Το πατριωτάκι δεν είναι, οι mod δεν είναι, ο admin δεν είναι...

          Εγώ την συνείδηση μου την έχω καθαρή. Αν κατάφερα και να βοηθήσω μερικά πατριωτάκια
          είμαι υπέρ ευχαριστημένος και ευτυχισμένος !

          Κατηγορείστε το, αλλα σκεφτείτε αν έχετε προσφέρει κάτι στους πατριώτες σας, σκεφτείτε το ειλικρινά.

          Αχ ρε Ελλαδίτσα που είσαι ακόμα...
          έχεις δρόμο μπροστά σου.

          Comment


            #65
            Το πατριωτάκι είναι μια παρέα, που μεγαλώνει συνεχώς, ανθρώπων με κοινές αγωνίες και κοινούς στόχους. Πολύ καλή δουλειά γιαυτό πολλά Μπράβο σε όλους όσους ενημερώνουν και βοηθούν.
            Heal the past. Live the present. Dream the future.

            Comment


              #66
              Ευχαριστώ για τα καλά λόγια ;)

              Comment


                #67
                Μπραβο σε σενα Θαναση, αλλα και σε ολους που βοηθουν με τις πληροφοριες τους και αλλα πατριωτακια, και δεν ξεχασαν αλλα με τις πολιτιμες πληροφοριες βοηθησαν και βοηθουν αλλους. Συγχαρητηρια!

                Comment


                  #68
                  Originally posted by bettle View Post
                  Μετά το ban που δώσατε στον fendy με απογοητεύσατε, συγγνώμη.
                  Στο καλό, καλή χρονιά!!!

                  Comment


                    #69
                    Είναι πολύ χρήσιμο, ήδη μας έχει απαντήσει σε πολλές απορίες μας. Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα πρωί μεσημέρι και βράδυ μετά το φαγητό.

                    σας. Keep up the good work!

                    Comment


                      #70
                      Με μια λέξη τέλειο.
                      Μπράβο Θανάση!!! σε σένα και σε ολα τα άτομα που το ενισχύουν με όλες τις πληροφορίες και βοηθάει τόσο κόσμο.
                      Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

                      Comment


                        #71
                        EΓΩ ΑΦΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΟΝ ΘΑΝΑΣΗ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ (ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΑΝΤΑ) ΟΤΙ ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΩΤΑΚΙ ΠΡΙΝ 20 ΗΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΑΡΧΙΚΑ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΖΟΜΑΙ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΠΟΥ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΜΕΛΕΤΗ ΚΑΙ ΨΑΞΙΜΟ. ΣΤΟΝ ΑΝΤΙΠΟΔΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΓΝΩΜΕΣ ΑΠΟΔΕΚΤΕΣ Ή ΟΧΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ.
                        ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΛΗΝΕΣ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΜΕΝΟΙ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟ.
                        ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΠΑΤΡΙΩΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΓΝΗΣΙΟ ΠΑΙΔΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ
                        ΜΕ ΓΝΩΜΟΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ!

                        Comment


                          #72
                          μπραβο

                          Επίσης θα ήθελα να πω και ενα μεγάλο ευχαριστώ και σε όλους τους
                          moderators.
                          Για την σωστή καθοδηγησή τους και την υπομονή τους να μας βοηθήσουν και να λύσουν κάθε απορία μας.
                          Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

                          Comment


                            #73
                            Ειναι πολυ ωραιο site που μας καθοδηγη για διαφορα θεματα οσων αφορα μεταναστευση κ.τ.λ επισης μιλας με συνανθρωπους σου που σε πληροφορουν για διαφορες αποριες που εχεις

                            Comment


                              #74
                              eyxaristoume

                              Enw to site to exw vrei arketa endiaferon, dyskoleuome na to xeiristo .
                              An mporousate na to kanate pio eυxrhsto tha htan kalytero pisteuw. Pantws kai etsi pou einai kalo einai pou mathainounme kapoia pragmata. euxaristoume

                              Comment


                                #75
                                Εγω θελω να πω οτι πιο ενημερωμενο φορουμ απο το πατριωτακι δεν υπαρχει !!!!.
                                Υπαρχουν σχεδον ολες οι πληροφοριες που χρειαζεται καποιος για να μεταναστευσει !
                                Το μονο που χρειαζεται ειναι να το εχει αποφασισει , και να αρχισει το ψαξιμο στο φορουμ για την χωρα που τον ενδιαφερει !!!

                                Κυριως για αυστραλια γερμανια σουηδια υπαρχουν ΟΛΕΣ οι πληροφοριες !!

                                Συγχαρητηρια σε ολους !!!!! Και ενα μεγαλο ευχαριστω στον Θαναση !!

                                ΥΣ. Επισης θελω να συμπληρωσω οτι το πατριωτακι με ενα μαγικο τροπο εχει καταφερει να δεσει ανθρωπους και να δημιουργηθουν σημαντικες φιλιες!!!
                                Δεν το φανταζομουν ποτε οτι θα εκανα τοσους καλους φιλους μεσα απο ενα φορουμ μεταναστευσης !!!!!!!
                                Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι’ αυτόν που θα προσπαθήσει !!!
                                Μέγας Αλέξανδρος, 356-323 π.Χ.,

                                Comment

                                Working...
                                X