Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ενοικιαση κατοικιας

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    MONO KOPELA SYGKATIKO?SE POIA POLI?

    Comment


      KAI EGW TO IDIO PSAXNW ALLA GIA HANNOVER GERMANIA
      SE ENDIAFEREI?

      Comment


        Psaxnw sigkatiko Sto Anobero sthn Germania na moirastoume ta eksoda eimai akoma Ellada apla to dyskolo einai pws tha mas to enoikasoune ama den douleuoume.Den ta dinoun ta spitia eukola..

        Comment


          γενικα να βρεις provisionsfrei ή privat ή vom Vermieter ειναι κομματακι δυσκολο αλλα οχι ακατορθωτο.

          Chrisgr δες που δουλευεις και ψαξε καπου που να μπορεις να εισαι ή κοντα, ή να εισαι διπλα σε σταση sbahn, ubahn κλπ.
          διπλα οχι απεναντι...απλα να μπορεις με τα ποδια να πας στην σταση.

          Comment


            ναι ρε συ αλλα κανεις δεν δινει τι κακο ειναι αυτο..τουλαχιστον ενα αλλο δωματιο ποιο φτηνο ρε γμτ εχω απελπιστει..ολα μου τα λεφτα φευγουν εδω..ετσι οπως παω θα δουλευω και δεν θα μαζεψω ποτε ουτε για εγγυηση χχαχααχαχ
            Never interrupt your enemy when he is making a mistake.

            Comment


              Να ρωτήσω επίσης αν γνωρίζει κανείς αν αφήσεις στην άκρη ένα καρτοκινητό πρέπει να το δηλώσεις στην Εταιρία ή μετά απο κάποιο διάστημα χωρίς ανανέωση θα αποσυνδεθεί μόνο του χωρίς κάποιο πρόβλημα;

              Comment


                Γεια σας από Έβρο!Αν γνωρίζει κάποιος να μας αφήσει καμμιά πληροφορία για δωμάτια(με κουζίνα και μπάνιο) για περιοχή Στουτγάρδης περίχωρα και Έσλινγκεν μέσα...Θα έρθουμε γύρω στον Μάη με την γυναίκα μου και δυσκολευόμαστε να βρούμε κάτι μέσω ίντερνετ..Νά 'στε καλά και ευχαριστούμε εκ των προτέρων!

                Comment


                  Ενδιαφερει καποιον η καποια για συγκατοικηση στο Ανοβερο στην Γερνανια μοιρασμενα εξοδα?

                  Comment


                    Βασιλικη γεια σου και εγω ψαχνω για να φυγω. Ζω στην Αθηνα και ειμαι απο τη Θεσσαλονικη. Το τηλ. μου ειναι 2105321699 Ζητα τη Μαρια

                    Comment


                      εδω που μενω εγω εχει ελευθερα δωματια αλλα ειναι με μπανιο και τουαλετα κοινοχρηστα ...και γω σπιτι δυσκολευομαι να βρω ρωταω τους παντες αλλα ολοι σφυριζουν αδιαφορα ενω εχω συμβολαιο εργασιας και τα παντα κανονικα...δεν βρισκω σπιτι απλα.. οι μεσιτες ζητανε 2.38 ενοικια βαλε και εγγυηση παμε στα 2000 για να μπεις στο σπιτι μονο...
                      Αν σε ενδιαφερει για τα δωματια στειλε Π.Μ να μιλησω με την ιδιοκτητρια.. το κακο ειναι οτι τα δινει λιγο ακριβα και μενα με τσουζει πολυ αλλα τι να κανω...
                      Never interrupt your enemy when he is making a mistake.

                      Comment


                        chrisgr skeftomai kai go ba anevo meta to pasxa...apo douleia piges ekei kai vrikes i apo do?

                        Comment


                          egw eixa douleia file mou etoimh ...xwris douleia einai dyskola na ksereis yperbolika dyskola..an ksereis thn glwssa omws allazoun ola...tha breis kati sigoura..δεν λεω οτι δεν θα βρεις δουλεια θα βρεις καπου αλλα επειδη δεν ξερεις την γλωσσα μαλλον θα πεσεις στα χερια Ελληνα...τοτε δεν σε σωζει τιποτα
                          παντως για δωματια κτλπ μπορω να βοηθησω οσο μπορω εδω που μενω εγω..τιποτα παραπανω γιατι και γω δεν ξερω..
                          Never interrupt your enemy when he is making a mistake.

                          Comment


                            Καλησπέρα. Δεν ξέρω αν αληθεύει αλλά σε κάποιο ξένο σαιτ διάβαζα ότι τα σπίτια προς ενοικίαση δεν έχουν σχεδόν τίποτα μέσα. Ούτε κουρτινόξυλα ούτε έπιπλα μπάνιου, κουζίνας, ντουλάπες κλπ δηλ. τα βασικά όπως έχουν τα δικά μας σπίτια. Πρέπει ν'αγοράσεις εσύ να τα μοντάρεις και όταν ξενοικιάσεις να τα ξεμοντάρεις και να τα παρεις στο επόμενο σπίτι. Είναι αλήθεια ή υπερβολές.? Πρόκειται να πάμε σε μερικούς μήνες στο Seulberg και αν ξέρει κανείς θέλουμε να είμαστε προετοιμασμένοι

                            Comment


                              ναι εναι αληθεια εχει ομως και σπιτια με κουζινα αλλα τα περισοτερα δεν εχουν φτιαχνεις και εαν φυγεις καποια στιγμη κοβεις ραβης για να τεριαξη στο νεο σπιτι.....

                              Comment


                                Ναι, έτσι είναι και εμένα μου είχε φανεί πάρα πολύ περίεργο το θέμα της κουζίνας. Στην πλειοψηφία τα περισσότερα σπίτια είναι άδεια. Θα βρεις και ελάχιστα σπίτια επιπλωμένα ή μόνο με κουζίνα αλλά το ενοίκιο είναι λίγο υψηλότερο και αν χαλάσεις κάτι θα πρέπει να το αντικαταστήσεις.

                                Comment

                                Working...
                                X