Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ενοικιαση κατοικιας

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Εχεις ακουσει προφανως και για τους scammer του διαδικτου που οπωσδηποτε τα γραφομενα τους ειναι αληθοφανη και συνηθως βιαζονται.

    Comment


      απλα προσεχε και αλλοι την πατησαν ετσι με χαρτια και σφραγιδες και μετα ουτε το δικιο τους μπορουσαν να βρουν αλλα ουτε και που ηταν αυτοι!!! δεν υπαρχει καποιος γνωστος σου που να μπρουσε να παει να το δει η να αναλαβει αυτος ολη την διαδικασια? (συγνωμη, δεν θελω να σε απογοητευω αλλα ειμαι λιγο καχυποπτη με αυτα...)
      ευχομαι να πανε ολα καλα!

      Comment


        Και εμεις αυτο σκεφτηκαμε και θα στειλω τον θειο μου, γιατι το σπιτι ειναι καρακεντρο και σε πολυ καλη τιμη.Εντομεταξυ εχει αποσυρει την αγγελια αμεσως απο την πρωτη επαφη που καναμε.

        Comment


          καρακεντρο και πολυ καλη τιμη ,υποπτο ,μακαρι να ειναι αληθινο

          Comment


            επειδη το θεμα που θετει ο sakis ειναι ενδιαφερον για ολα τα Πατριωτακια Παγκοσμιως, εκανα ενα νεο θεμα εκτος απο το subforum Γερμανιας

            http://www.patriotaki.net/%CE%BA%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%89%CE%BD%CE%AF%CE%B1-%CE%BF%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%B3%CE%AD%CE%BD%CE%B5%C E%B9%CE%B1-%CE%BF%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CE%BF%CE%BC%CE%B9%C E%BA%CE%AC-31/%CE%B1%CF%80%CE%AC%CF%84%CE%B5%CF%82-%CE%B5%CE%BD%CE%BF%CE%B9%CE%BA%CE%AF%CE%B1%CF%83%C E%B7%CF%82-%CE%BF%CE%B9%CE%BA%CE%AF%CE%B1%CF%82-%CE%BC%CE%AD%CF%83%CF%89-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CF%84%CF%8D%C E%BF%CF%85-5584/



            Saki προσοχη...

            Comment


              Σας ευχαριστω για το ενδιαφερον που δειξατε πατριωτακια και αν τυχει και ακουσετε για κανενα σπιτι στην Στουτγαρδη δυαρι η δυομισαρι στειλτε μου πληροφοριες.Εγω θα παω τον Μαιο!!!

              Comment


                Saki μονο και μονο οτι το σπιτι ειναι σε πολυ καλο σημειο και σε πολυ καλη τιμη λεει πολλα. Θα μπορουσε ανετα να νοικιασει το σπιτι του σε καποιον αλλον απο τωρα.. και οχι να εχανε 5 μηνιατικα για καποιον που δεν ειναι σιγουρο αν θα ερθει τελικα και ποτε/αν θα βρει δουλεια. Και η δικαιολογια οτι ειναι εξωτερικο και οτι ειχε αγορασει το σπιτι για την κορη του που σπουδαζε ειναι κλασικη-εξυπνη δικαιολογια (κουτοπονηρη για μενα) απο απαταιωνες... Επισης πληρωμη αμεσα για το νοικι και εγγυηση μισο χρονο πριν.. ουτε καν.

                Φιλε μου Σακη αστο καλυτερα.. ψαξε για αλλο σπιτι/σπιτια και κλεισε ραντεβου να τα δεις οταν με το καλο θα ανεβεις και επειτα προχωρας σε πληρωμη. Τον πρωτον καιρο κλεισε κανενα ξενοδοχειο/motel οπως σου ειπε και η blacktulip.
                You Can Have Whatever You Like...

                Comment


                  Μαλον ετσι θα γινει Diamond,περιμενω τωρα να μου στειλει email να δω τι θα μου πει ο κυριος απο το LONDON...

                  Comment


                    sakisg
                    αν δεν με απαταει η μνημη μου, αν και δεν εχω τον χρονο αυτη τη στιγμη να το ψαξω, μεσα στο φορουμ εδω εχω ξαναδιαβασει ακριβως για την ιδια ιστορια με τον τυπο που μενει στο λονδινο και εχει αγορασει ταχα μου το σπιτι για την κορη του και ειναι στο κεντρο το σπιτι και σε φοβερη τιμη.
                    ειναι ΑΠΑΤΗ!
                    προσοχη μεγαλη σε τετοια θεματα παιδια.
                    ψαξε λιγο το φορουμ με τα καταλληλα εργαλεια αναζητησης και θα βρεις νομιζω την εν λογω συζητηση

                    Comment


                      Originally posted by sakisg View Post
                      Μαλον ετσι θα γινει Diamond,περιμενω τωρα να μου στειλει email να δω τι θα μου πει ο κυριος απο το LONDON...
                      Η απάτη του διαμερίσματος !

                      Μoneybookers !

                      Απάτη Λονδίνο, Ηνωμένο Βασίλειο , Γερμανία !

                      Ripoffreport London !
                      "Η αρχή είναι το ήμισυ του παντός."

                      Comment


                        Παιδια ο Λονδρεζος απαντησε...μολις του ειπα οτι εχω θειο στην Στουτγκαρδη και θελει να δει το σπιτι απο κοντα, επιταχυνει την διαδικασια.Θελει μεχρι το απογευμα να του στειλω τα λεφτα, αλλιως ακυρωνει την ενοικιαση(χέστικα χαχαχαχα)...θα του ευχηθω καλη τυχη για καινουριο ενοικιαστη η καινουριο κοροιδο...!

                        Comment


                          Originally posted by sakisg View Post
                          Παιδια ο Λονδρεζος απαντησε...μολις του ειπα οτι εχω θειο στην Στουτγκαρδη και θελει να δει το σπιτι απο κοντα, επιταχυνει την διαδικασια.Θελει μεχρι το απογευμα να του στειλω τα λεφτα, αλλιως ακυρωνει την ενοικιαση(χέστικα χαχαχαχα)...θα του ευχηθω καλη τυχη για καινουριο ενοικιαστη η καινουριο κοροιδο...!
                          Μάλλον καταγγελία χρειάζεται,γράψε το λίνκ που βρήκες την αγγελία και θα τακτοποιηθεί καταλλήλως !
                          "Η αρχή είναι το ήμισυ του παντός."

                          Comment


                            Η αγγελια σβηστηκε απο την πρωτη επαφη μας και αυτο γιατι μας ειπε οτι θελει να το δωσει μονο σε μας.Οποτε δεν υπαρχει αγγελια!

                            Comment


                              Λυπαμαι απο τωρα αυτον τον κακομοιρο που θα την πατησει! τουλαχιστον Sakisg το προλαβες!!! ποσοι απατεωνες υπαρχουν και με ποση ανεση κοροιδευουν τον κοσμο χωρις να σκεφτονται τιποτα... Ο θανατος σου η ζωη μου! λυπηρο!!!

                              Comment


                                Originally posted by patrioten View Post
                                Μάλλον καταγγελία χρειάζεται,γράψε το λίνκ που βρήκες την αγγελία και θα τακτοποιηθεί καταλλήλως !
                                Καλημερα patrioten σου εστειλα pm

                                Comment

                                Working...
                                X