Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μετανάστευση στη Σουηδία 7

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    να 'στε καλά παιδιά...συνεχίστε τον αγώνα σας...εμείς από εδώ περιμένουμε νέα σας και πληροφορίες που θα μας φανούν χρήσιμες...
    Κανείς δε θέλει να σας πιέσει...απλά η αγωνία είναι μεγάλη και καμιά φορά...καταλαβαίνετε
    Θα είμαστε εδώ για όποιον μπορεί να μας μεταφέρει νέα, πληροφορίες και ότι άλλο χρήσιμο ή μη Ευχαριστούμε
    Μπορεί να απογοητευτείς αν αποτύχεις, αλλά είσαι χαμένος αν δεν προσπαθήσεις.
    ~Beverly Sills~ | (Αμερικανίδα υψίφωνος) | γ. 1929

    Comment


      #62
      Παιδιά ήθελα να ρωτήσω. Όποιος από εσάς έφυγε και ζει ήδη στο εξωτερικό, κάνετε στην Ελλάδα την φορολογική δήλωση και εάν ναι πως γίνεται αυτό? Επικοινωνείτε με τον λογιστή σας κάθε χρόνο? Δηλώνεται μηδέν?

      Comment


        #63
        Παιδιά θα σκάσω από την χαρά. Στέλνω 30-50 e -mail κάθε μέρα και σήμερα μας ήρθε η απάντηση ότι μας θέλουν για συνέντευξη και με μεγάλη πιθανότητα θα μας πάρουν για δουλειά αλλά πρώτα για part time και εάν τους κάνουμε (δηλαδή ο άνδρας μου)τότε για full time. Χαρήκαμε δεν λέει τίποτα.Ο άνδρας μου πεταει στις 24 Μάιου , μας είπαν μόλις έρθει να περάσει από κει

        Comment


          #64
          Originally posted by Ioanna@ View Post
          Παιδιά θα σκάσω από την χαρά. Στέλνω 30-50 e -mail κάθε μέρα και σήμερα μας ήρθε η απάντηση ότι μας θέλουν για συνέντευξη και με μεγάλη πιθανότητα θα μας πάρουν για δουλειά αλλά πρώτα για part time και εάν τους κάνουμε (δηλαδή ο άνδρας μου)τότε για full time. Χαρήκαμε δεν λέει τίποτα.Ο άνδρας μου πεταει στις 24 Μάιου , μας είπαν μόλις έρθει να περάσει από κει
          Μπραβο!! Ολα θα πανε καλα!

          Comment


            #65
            Iωάννα Μπράβο !!!!
            Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι’ αυτόν που θα προσπαθήσει !!!
            Μέγας Αλέξανδρος, 356-323 π.Χ.,

            Comment


              #66
              Καλη σου μερα Ιωαννα και συγχαρητηρια!

              Μακαρι τα πραγματα να σας πανε καλυτερα απο οτι φανταζεσαι!

              Ελενη

              Comment


                #67
                Καλημέρα,
                όλα δεν είναι ρόδινα δυστυχώς. Πίσω από τη βιτρίνα κρύβονται κ μη ευχάριστα πράγματα

                Ο ρατσισμός στο πατάρι της Σουηδίας, του Γιόνας Χασάν Κεμίρι | TVXS - TV Χωρίς Σύνορα

                Comment


                  #68
                  Και ναι......εφτασε το πληρωμα του χρονου.
                  Ηρθε η στιγμη,να κανουμε ενα διαλλειμα απο τον σκληρο αγωνα-ισως το διαλλειμα του πολεμιστη-,να γεμισουμε λιγο τις μπαταριες μας,να δουμε τους δικους μας ανθρωπους,και να επιστρεψουμε για να δωσουμε μια ακομμα μαχη!
                  Μ Δευτερα απογευμα θα ειμαι στα πατρια εδαφη,για το Ελληνικον Πασχα!

                  Ευχομαι σε ολους Καλο Πασχα,καλη Ανασταση, σε εμας,αλλα και στην πατριδα μας,που το εχει τοσο αναγκη,γιατι οπως δεν θα κουραστω να λεω,η Ελλαδα ειναι ιδεα,ειναι μεσα μας,εχει τους δικους μας ανθρωπους!

                  Comment


                    #69
                    Καλό ταξίδι να έχεις Αντώνη!

                    Comment


                      #70
                      Originally posted by antogeor View Post
                      Και ναι......εφτασε το πληρωμα του χρονου.
                      Ηρθε η στιγμη,να κανουμε ενα διαλλειμα απο τον σκληρο αγωνα-ισως το διαλλειμα του πολεμιστη-,να γεμισουμε λιγο τις μπαταριες μας,να δουμε τους δικους μας ανθρωπους,και να επιστρεψουμε για να δωσουμε μια ακομμα μαχη!
                      Μ Δευτερα απογευμα θα ειμαι στα πατρια εδαφη,για το Ελληνικον Πασχα!

                      Ευχομαι σε ολους Καλο Πασχα,καλη Ανασταση, σε εμας,αλλα και στην πατριδα μας,που το εχει τοσο αναγκη,γιατι οπως δεν θα κουραστω να λεω,η Ελλαδα ειναι ιδεα,ειναι μεσα μας,εχει τους δικους μας ανθρωπους!
                      Αντωνη καλο Πασχα,καλο ταξιδι και με το καλο να σμιξεις παλι με τους δικους σου!

                      Comment


                        #71
                        Originally posted by Ioanna@ View Post
                        Καλό ταξίδι να έχεις Αντώνη!
                        Ευχαριστω πολυ!

                        Comment


                          #72
                          Originally posted by #REM# View Post
                          Αντωνη καλο Πασχα,καλο ταξιδι και με το καλο να σμιξεις παλι με τους δικους σου!

                          Comment


                            #73
                            Αντώνη καλό ταξίδι και καλό Πάσχα και απο εμένα !!
                            Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι’ αυτόν που θα προσπαθήσει !!!
                            Μέγας Αλέξανδρος, 356-323 π.Χ.,

                            Comment


                              #74
                              Originally posted by ευανθια View Post
                              Αντώνη καλό ταξίδι και καλό Πάσχα και απο εμένα !!
                              Να σαι καλα,να εχετε και εσεις ενα καλο Πασχα,καλη Ανασταση,με υγεια,και χαρα!

                              Comment


                                #75
                                images888.jpg

                                Εικονες Πασχαλινες

                                Comment

                                Working...
                                X