Announcement

Collapse
No announcement yet.

Συναντηση στη Θεσ/νικη

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Originally posted by Νεομετανάστρια View Post


    Καλη σου μερα hrisnan
    πιθονολογω οτι θα γινουν και αλλες συναντησεις, απο καποιους θα υπαρξει ενδιαφερον φανταζομαι....
    Ο λογος αυτης της πρωτης συναντησης, οπως ειπε και ο orfeus που δημιουργησε αυτο το θεμα, ειναι η ανταλλαγη πληροφοριων και ιδεων γιατι μπορει κατι να μην το εχουμε υπολογισει και τοσο σωστα και για να δουμε τα πραγματα και απο μια αλλη οπτικη γωνια...
    Δεν νομιζω οτι γινεται για να δημιουργησουμε νεους φιλους, αλλο το βοηθαω καποιον ανιδειοτελως επειδη εχω τον χρονο να το κανω και ετυχε να εχουμε ενα κοινο στοχο και αλλο κανω καποιον φιλο μου.....βεβαια μπορει να προκυψουν φιλιες απο κατι τετοιο αλλα δεν ειναι και σιγουρο.
    Το βεβαιο ειναι ο,τι ανεξαρτητως φιλιας ειμαστε εδω για να ανταλλασουμε αποψεις και εμπειριες και με αυτον τον τροπο να βοηθησουμε ο ενας τον αλλο....

    Ελενη
    Αυτά μου τα έγραψες και σε προσωπικό μήνυμα. Εγώ δύο πράματα θέλω να πω. Πρώτον ότι στην ελληνική πλουσιότατη γλώσσα μας η λέξη φίλος σημαίνει πρωτίστως τον φιλικά διακείμενο. Και δε νομίζω, αυτοί που ορίσαμε να συναντηθούμε, να είμασταν εχθρικά διακείμενοι.
    Δεύτερον επειδή εσύ πιστεύεις ότι η λέξη φίλος είναι ο κολλητός να σου επισημάνω ότι δεν περιμένω από συναντήσεις που κλείνονται τοιουτοτρόπως, ούτε από ανθρώπους που τους γνωρίζω μέσω ίντερνετ να τους κάνω φίλους. Και επειδή μου την είπες για το ότι προσέφερα το σπίτι μου για τη συνάντηση στο προσωπικό μήνυμα που μου έστειλες, σου λέω λοιπόν ότι, αν ποτέ γίνεις πολύτεκνη μητέρα κι εσύ θα ζητάς από φιλικά διακείμενους ανθρώπους να σε βοηθήσουν με τέτοιους τρόπους. Δεν έχει καμία διάθεση μία μητέρα πόσω μάλλον πολύτεκνη να βάζει αγνώστους μέσα στο σπίτι της. Αλλά επειδή ήμουν, είμαι και θα είμαι φιλικά διακείμενη για αυτό ζήτησα αν μπορούσατε να με εξυπηρετήσετε στην ουσία με αυτόν τον τρόπο.
    Ελπίζω η συνάντησή σας να πήγε πολύ πολύ πολύ καλά και λυπάμαι που δεν μπορεσα τελικά να έρθω, αλλά έχω πολλές προετοιμασίες για κάτι πολύ καλό που έγινε στην οικογένειά μου.
    Σίγουρα θα γίνουν κι άλλες συναντήσεις και θα έρθουν όσοι ενδιαφέρονται και μπορούν. Να είστε όλοι σας καλά, να προσφέρετε ανιδιοτελώς τη βοήθειά σας και να δέχεστε την βοήθεια άλλων ανθρώπων όπως και όπου σας την προσφέρουν.

    Comment


      #47
      Δεν μπόρεσα να έρθω... δυστυχώς! Ίσως στην επόμενη και εύχομαι να είναι σύντομα!
      Ελπίζω να περάσατε όμορφα!

      Comment


        #48
        Originally posted by MariaP View Post
        Δεν μπόρεσα να έρθω... δυστυχώς! Ίσως στην επόμενη και εύχομαι να είναι σύντομα!
        Ελπίζω να περάσατε όμορφα!
        Αν θελεις μπορουμε να κανονισουμε μια νεα συναντηση... αν βρισκεσαι καποια στιγμη κεντρο πες μου να βρεθουμε...να το συνδυασω και εγω με καποιες δουλειες που εχω για αυτη την εβδομαδα στο κεντρο...

        Ελενη

        Comment


          #49
          Γιατί όχι.. σε βολεύει πρωί ή απόγευμα;

          Comment


            #50
            Originally posted by MariaP View Post
            Γιατί όχι.. σε βολεύει πρωί ή απόγευμα;
            Τριτη, Παρασκευη πρωι και Παρασκευη και απογευμα μπορω , διαλεξε μερος στο κεντρο και ωρα..

            φερε και κανα 2 dvd σου και κανενα flashaki για να σου δωσω διαφορα...

            Comment


              #51
              Χαρηκα που σας γνωρισα παιδια. Ελπιζω τωρα που γνωριστηκαμε να τα λεμε συχνοτερα. Η Ελλαδα δυστυχως γι αυτην θα χασει μερικα αξιολογα ατομα γιατι πιστευω τελικα οτι θα τα καταφερουν στην Σουηδια. Οσο για σας που ειστε ηδη πανω ... πσσστ σας ερχονται ενισχυσεις ... και μαλιστα καλες. Να τους προσεχετε και να τους βοηθατε γιατι το αξιζουν.

              Comment


                #52
                Originally posted by Νεομετανάστρια View Post
                Τριτη, Παρασκευη πρωι και Παρασκευη και απογευμα μπορω , διαλεξε μερος στο κεντρο και ωρα..

                φερε και κανα 2 dvd σου και κανενα flashaki για να σου δωσω διαφορα...
                Θα το κοιτάξω να βολέψω και εγώ τις ώρες μου και θα σου πω!
                χαίρομαι χαίρομαι χαίρομαι!!!!!!!!!!!!!!!!

                Comment


                  #53
                  Originally posted by hrisnan View Post
                  Αυτά μου τα έγραψες και σε προσωπικό μήνυμα. Εγώ δύο πράματα θέλω να πω. Πρώτον ότι στην ελληνική πλουσιότατη γλώσσα μας η λέξη φίλος σημαίνει πρωτίστως τον φιλικά διακείμενο. Και δε νομίζω, αυτοί που ορίσαμε να συναντηθούμε, να είμασταν εχθρικά διακείμενοι.
                  Δεύτερον επειδή εσύ πιστεύεις ότι η λέξη φίλος είναι ο κολλητός να σου επισημάνω ότι δεν περιμένω από συναντήσεις που κλείνονται τοιουτοτρόπως, ούτε από ανθρώπους που τους γνωρίζω μέσω ίντερνετ να τους κάνω φίλους. Και επειδή μου την είπες για το ότι προσέφερα το σπίτι μου για τη συνάντηση στο προσωπικό μήνυμα που μου έστειλες, σου λέω λοιπόν ότι, αν ποτέ γίνεις πολύτεκνη μητέρα κι εσύ θα ζητάς από φιλικά διακείμενους ανθρώπους να σε βοηθήσουν με τέτοιους τρόπους. Δεν έχει καμία διάθεση μία μητέρα πόσω μάλλον πολύτεκνη να βάζει αγνώστους μέσα στο σπίτι της. Αλλά επειδή ήμουν, είμαι και θα είμαι φιλικά διακείμενη για αυτό ζήτησα αν μπορούσατε να με εξυπηρετήσετε στην ουσία με αυτόν τον τρόπο.
                  Ελπίζω η συνάντησή σας να πήγε πολύ πολύ πολύ καλά και λυπάμαι που δεν μπορεσα τελικά να έρθω, αλλά έχω πολλές προετοιμασίες για κάτι πολύ καλό που έγινε στην οικογένειά μου.
                  Σίγουρα θα γίνουν κι άλλες συναντήσεις και θα έρθουν όσοι ενδιαφέρονται και μπορούν. Να είστε όλοι σας καλά, να προσφέρετε ανιδιοτελώς τη βοήθειά σας και να δέχεστε την βοήθεια άλλων ανθρώπων όπως και όπου σας την προσφέρουν.
                  Κάποια κοριτσάκια πάσχουν από κόμπλεξ ανωτερότητας και ξερολίασης...
                  Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου

                  Comment


                    #54
                    σε ποια χωρα βρισκεσαι?

                    Originally posted by ευανθια View Post
                    Ελενιτσα παιρνω το αεροπλανο και ερχομαι κιεγω
                    Ευανθια

                    1. Οι συναντησεις στην Θεσσαλονικη ειναι για αυτους που βρισκονται ΕΝΤΟΣ Ελλαδος !!!
                    (οχι οτι δεν θα μπορουσες να μας δωσεις τα φωτα σου αλλα δεν εισαι πλεον ΕΝΤΟΣ!!!!)

                    2. Με εχεις αγχωσει!!!
                    Στην επομενη συναντηση που θα εχω με οποιονδηποτε στην Θεσσαλονικη, θα κοιταω μην εμφανιστεις απο καμια γωνια και μας πεις "γεια σας ηρθα και εγω"!!!

                    3.Αμαν εκανες να φυγεις και να τα καταφερεις εκει που βρισκεσαι, και προσωπικα χαιρομαι που τα καταφερες, ειπαμε ΔΕΝ γυρναμε πισω!!!
                    ουτε για αστειο!!

                    Κοινως: περιμενε.... ανεβαινουμε ολοι σιγα σιγα...
                    αυτα...

                    Comment


                      #55
                      Originally posted by Νεομετανάστρια View Post
                      Ευανθια

                      1. Οι συναντησεις στην Θεσσαλονικη ειναι για αυτους που βρισκονται ΕΝΤΟΣ Ελλαδος !!!
                      (οχι οτι δεν θα μπορουσες να μας δωσεις τα φωτα σου αλλα δεν εισαι πλεον ΕΝΤΟΣ!!!!)

                      2. Με εχεις αγχωσει!!!
                      Στην επομενη συναντηση που θα εχω με οποιονδηποτε στην Θεσσαλονικη, θα κοιταω μην εμφανιστεις απο καμια γωνια και μας πεις "γεια σας ηρθα και εγω"!!!

                      3.Αμαν εκανες να φυγεις και να τα καταφερεις εκει που βρισκεσαι, και προσωπικα χαιρομαι που τα καταφερες, ειπαμε ΔΕΝ γυρναμε πισω!!!
                      ουτε για αστειο!!

                      Κοινως: περιμενε.... ανεβαινουμε ολοι σιγα σιγα...
                      αυτα...
                      Βρε ελενιτσα πλακα κανω
                      Ουτε για βολτα δεν γυρναω πισω
                      Για εμενα προσωπικα η ελλαδα εχει σβησει τελειως
                      Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι’ αυτόν που θα προσπαθήσει !!!
                      Μέγας Αλέξανδρος, 356-323 π.Χ.,

                      Comment


                        #56
                        Originally posted by ευανθια View Post
                        Βρε ελενιτσα πλακα κανω
                        Ουτε για βολτα δεν γυρναω πισω
                        Για εμενα προσωπικα η ελλαδα εχει σβησει τελειως
                        και εγω.... πλακα κανω.....

                        εγω θα παρω το αεροπλανο και θα σου 'ρθω...

                        Comment


                          #57
                          Originally posted by Νεομετανάστρια View Post
                          και εγω.... πλακα κανω.....

                          εγω θα παρω το αεροπλανο και θα σου 'ρθω...
                          Αντε φιλεναδα σε περιμενω
                          Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι’ αυτόν που θα προσπαθήσει !!!
                          Μέγας Αλέξανδρος, 356-323 π.Χ.,

                          Comment


                            #58
                            Originally posted by MariaP View Post
                            Θα το κοιτάξω να βολέψω και εγώ τις ώρες μου και θα σου πω!
                            χαίρομαι χαίρομαι χαίρομαι!!!!!!!!!!!!!!!!
                            κοριτσια πως θα γινει να με βαλετε σφηνα στην παρεα σας, γιατι δεν τα καταφερα την κυριακη και κοντευω να σκασω? δωστε λεπτομερειες για την συναντηση μολις κανονιστει για να δω πως θα τα βολεψω pleaseeeeeeeeeeeee..............

                            Comment


                              #59
                              Δεν έχουμε κανονίσει ακόμα.
                              Μόνο κέντρο βολεύει ε;;
                              CITY GATE μήπως;
                              Για να μη ζοριστούμε με το parking...
                              Αν πάλι όχι.. όπου θέλετε! Απλά να κανονίσω με τη δουλειά!
                              Παρασκευή νομίζω είναι καλή μέρα, τί λέτε;

                              Comment


                                #60
                                Αν δε βιαζεστε μπορω να ερθω και εγω την Τριτη η Τεταρτη. Μια συναντηση δεν ειναι ποτε αρκετη :-)

                                Comment

                                Working...
                                X