Announcement

Collapse
No announcement yet.

Συναντηση στη Θεσ/νικη

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Προσωπικά δεν έχω πρόβλημα!

    Comment


      #62
      Originally posted by MariaP View Post
      Δεν έχουμε κανονίσει ακόμα.
      Μόνο κέντρο βολεύει ε;;
      CITY GATE μήπως;
      Για να μη ζοριστούμε με το parking...
      Αν πάλι όχι.. όπου θέλετε! Απλά να κανονίσω με τη δουλειά!
      Παρασκευή νομίζω είναι καλή μέρα, τί λέτε;
      Έχει στο city gate καφετέρια με wifi? Αν ναι ας παμε , κανόνιστε ωρα και μερος για Παρασκευή και φέρτε αν θέλετε άδεια dvd μήπως αντιγραψετε τίποτα ..και κανένα
      φλασακι..

      Comment


        #63
        Originally posted by Νεομετανάστρια View Post
        Έχει στο city gate καφετέρια με wifi? Αν ναι ας παμε , κανόνιστε ωρα και μερος για Παρασκευή και φέρτε αν θέλετε άδεια dvd μήπως αντιγραψετε τίποτα ..και κανένα
        φλασακι..
        Δε νομίζω να μη δεν έχουν τα καφέ επάνω..
        Τελικά Παρασκευή;

        Comment


          #64
          Originally posted by orpheus View Post
          Αν δε βιαζεστε μπορω να ερθω και εγω την Τριτη η Τεταρτη. Μια συναντηση δεν ειναι ποτε αρκετη :-)
          Σημερα μου εβγαλε και το δικο σου μηνυμα orpheus....

          οποτε αν μπορουμε και οι 4 orpheus,apelpismeni και MariaP για Τριτη ή Τεταρη απογευμα στο city Gate?
          επειδη ομως τα πραγματα δεν τα αφηνω και πολυ στην τυχη τους....
          Πηρα τηλεφωνο στα καφε MELT chocolate bar,LE LOFT και στα goodis που ειναι επανω στον 2o και μου ειπαν οτι δεν εχουν wifi ,ισως αν καθομασταν καπου συγκεκριμενα να πιαναμε απο τα bowling που εχουν.

          wifi εχουν ομως στα starbucks που ειναι στο ισογειο.

          Θεωρω σημαντικο ,γιαυτο και επιμενω, να εχει καποιος απο εμας λαπτοπ ή εστω συνδεση με internet για να μην μιλαμε "στον αερα", να δουμε καποια πραγματα και ισως να ανταλλαξουμε και αρχεια με flasakia ή και dvd, νομιζω οτι στις προηγουμενες συναντησεις δουλεψε αυτο καλα..

          Αν θελετε λοιπον να γινει η συναντηση Τριτη ή Τεταρτη απογευμα στο city Gate αφου εχει παρκαρισμα και στα starbucks εγω ειμαι μεσα, συνεννοηθειτε μονο για μερα και ωρα.....

          Comment


            #65
            Έχω καρτούλα starbucks και με αυτήν έχουμε δωρεάν wifi.
            Όποτε θέλετε, δεν έχω πρόβλημα με μερα!

            Comment


              #66
              Βρεθειτε Παρασκευη οπως αρχικως προταθηκε γιατι στη βραση κολαει το σιδερο και ξαναβρισκομαστε ολοι μαζι μια αλλη μερα.

              Comment


                #67
                Originally posted by orpheus View Post
                Βρεθειτε Παρασκευη οπως αρχικως προταθηκε γιατι στη βραση κολαει το σιδερο και ξαναβρισκομαστε ολοι μαζι μια αλλη μερα.
                οκ λοιπον ειμαστε για αυριο Παρασκευη απογευμα στο city Gate αφου εχει παρκαρισμα και στα starbucks και οι τρεις: MariaP, Apelpismeni, Nεομεταναστρια ?
                Αποφασιστε ωρα που βολευει και τις 2 σας και θα βρεθουμε εξω απο το μαγαζι..
                Αν δεν μπορει η Apelpismeni, πες μου MariaP τι ωρα θες να ειμαι εκει για να κλεισουμε πλεον την συναντηση.

                Comment


                  #68
                  Πρωί μήπως βολεύει;
                  Αν όχι, απόγευμα κατά τις 6:30;;;

                  Comment


                    #69
                    Originally posted by MariaP View Post
                    Πρωί μήπως βολεύει;
                    Αν όχι, απόγευμα κατά τις 6:30;;;
                    ολη την παρασκευη βολευει διαλεξε μονο ωρα....

                    Comment


                      #70
                      Originally posted by Νεομετανάστρια View Post
                      ολη την παρασκευη βολευει διαλεξε μονο ωρα....
                      καλησπερα κοριτσια,παρασκευη δυστυχως δεν μπορω καθολου,γιατι εχω γιατρο την μικρη μου για εμβολιο κανονισμενο απο καιρο και δεν μπορω να το ακυρωσω.απο βδομαδα ολα τα πρωινα ειναι ελευθερα μεχρι το μεσημερι, γιατι απο τις 4 μεχρι τις 8 προσεχω ενα παιδακι - εκτος απο Δευτερα αν τυχει και μπορειτε λογω 3 ιεραρχων που θα εχω ρεπο- σορι για το δυσκολο προγραμμα που παραθετω, αν μπορει να βρεθει μια μερα θα σας ημουν ευγνωμων γιατι θελω πολυ να σας γνωρισω.

                      Comment


                        #71
                        Να τα αφήσουμε από Δευτέρα τότε;
                        Αχ... δεν ξέρω..................... ότι πείτε

                        Comment


                          #72
                          κουραστηκα...

                          κουραστηκα....να το λιβανιζουμε τοσο για μια απλη συναντηση.
                          και τις δυο φορες που συναντηθηκα με τα παιδια, που ηταν και περισσοτερα σε αριθμο την δευτερη φορα, εγινε γρηγορα η συννενοηση και οσοι μπορεσαν ηρθαν,το αν ειχε ή οχι αποτελεσμα για καποιους αυτο ειναι αλλο θεμα...
                          χωρις να θελω να παρεξηγηθω μην με υπολογιζετε σε μια αλλη συναντηση σας στην Θεσσαλονικη, νομιζω οτι τοσες συνομιλιες για ενα κλεισιμο ραντεβου παραειναι πολλες..... προτιμω το χρονο αυτον να τον διαθετω στο να παραθετω πληροφοριες που ισως βοηθησουν καποιον ή να διαβαζω πραγματα που θα βοηθησουν εμενα.

                          προκαταβολικα ξερω οτι θα παρεξηγηθω αλλα δεν εχω και περιθωρια....

                          καλη τυχη στην προσπαθεια σας.
                          Ελενη

                          Comment


                            #73
                            Καλημέρα Ελένη,
                            να πω ότι δεν έχεις δίκιο ψέμματα θα είναι.
                            Σαν καινούργια στο φόρουμ προσπαθώ να ενσωματωθώ
                            σε εσάς και όχι εσείς σε εμένα. Αν αλλάξεις γνώμη, εγώ σήμερα
                            είμαι διαθέσιμη μέχρι τις 2 το μεσημέρι και μετά από τις 6:30 το απόγευμα.

                            Comment


                              #74
                              Ένα ευχαριστώ στη Νεομετανάστρια που τελικά εχθές μου διέθεσε λίγο από τον πολύτιμο χρόνο της!
                              Ελένη εύχομαι όλα να σας έρθουν δεξιά!

                              Comment


                                #75
                                Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη #2

                                Καλημέρα σε όλη την παρέα, συνοπτικά θα σας πω οτι εγώ και η κοπέλα μου πήραμε την απόφαση αν όλα πάνε καλά σε κανένα 6μηνο να φύγουμε για Σουηδία. Και θα ήθελα να προτινω συνάντηση στην Θεσσαλονίκη για κουβεντούλα και ανταλλαγή απόψεων με όποιους σκέφτονται να κάνουν μια τέτοια κίνηση. Πιστεύω πως θα μας βοηθείσει όλους. Τι λέτε? Υπάρχει συμμετοχή???
                                Η Τύχη ευνοεί τους τολμηρούς

                                Comment

                                Working...
                                X