Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανταπόκριση - Demi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Originally posted by lacost26 View Post
    taktopoiithikes grigora mpravo sou.ego pou ime mixanikos autokiniton kai thelo na ertho australia ti prepi na kano mporis na me boithisis.to email mou ine lacost26@gmail.com euxaristo
    Ξεκίνα να διαβάζεις τα θέματα "μετανάστευση στην Αυστραλία"

    Comment


      demi εχω μια ερώτηση να σου κάνω
      είχες γράψει παλιότερα σε ενα post ότι για το assessment απο τους australian engineers εσύ είχες στείελι το χαρτί εγγραφής του ΤΕΕ και ΤΣΜΕΔΕ για να σου αναγνωρίσουν το πτυχίο και είχες αναφέρει ότι το έλαβαν υπόψη για την αναγνώριση της εμπειρία σου
      θ΄λεκω να κάνω μια ερώτηση ,όταν σου στάλθηκε το χαρτί με την αναγνωριση έγραφε μέσα και πόσα χρόνια εμπιρίας σου αναγνωρίζουν,το λέω αυτό γιατ'ί μετράει αργότερα σε πόντους όταν θα είναι να καταθέσεις τα χαρτια σου για την βίζα ,πχ για τρία χρόναι παίρνεις 5 πόντους και για 5 παίρνεισ 10 πόντους, για αυτό τοι λέω αν μέσα στο ψχαρτί που σου στλέλνουν αναγράφεται και τα χρ'ονια εμεπιρίας που σου αναγνωρίζουν
      Ευχαριστώ

      Comment


        σου απάντησα στο πμ

        Comment


          Καινούρια ενημέρωση του post μπροστά

          Comment


            σε ευχαριστώ πολύ Demi
            έχω ακόμη μια ερώτηση και σου την έχω στείλει μέση προσωπικού μηνύματος για να μην γεμίζω το post εδω

            Comment


              Μπράβο Demi!!!Φαίνεται ότι οι δυσκολίες είναι αρκετές αλλά νομίζω ότι τώρα ζείς μια πολύ πιο ποιοτική ζωή απ ότι στην Ελλάδα!

              Comment


                Originally posted by Οδυσσέας View Post
                Μπράβο Demi!!!Φαίνεται ότι οι δυσκολίες είναι αρκετές αλλά νομίζω ότι τώρα ζείς μια πολύ πιο ποιοτική ζωή απ ότι στην Ελλάδα!
                Η προσπάθεια κάποια στιγμή αποφέρει και επιτυχία

                Comment


                  Υπάρχει καινούριο Post μπροστά

                  Comment


                    Συλλυπητηρια για τον ξαδερφο σου.
                    Εχεις δικιο ειναι και αυτες οι δυσκολες στιγμες η ακομα και οι μεγαλες χαρες που δεν μπορεις να παρεις ενα αεροπλανο 2 ωρες δρομο και να βρεθεις κοντα στους δικους σου.Ειναι κ αυτο ενα τιμημα κ εκει καταλαβαινεις ποσο μακρια και ποσο μονος εισαι...
                    Παρ ολα αυτα η σκεψη μας ειναι μαζι σας σε ολους οσοι ειστε εκει.

                    Comment


                      Συλλυπητήρια Demi.
                      ...
                      Υπομονή και επιμονή patriotes.

                      Comment


                        Συλλυπητηρια για τον ξαδερφο σου.
                        ΤΗΙΝΚ....It's not illegal ....YET!!!

                        Comment


                          Λυπάμαι πολύ.... Είμαστε μαζί σας σε αυτά που περνάτε και με τον τρόπο που τα ζείτε...

                          Comment


                            Σας ευχαριστώ όλους!!!

                            Comment


                              Συλλυπητηρια και απο εμενα τωρα ηρθα στην μελβουρνη και δεν ειχα ιντερνετ

                              Comment


                                Ενημέρωση του post στην αρχική σελίδα

                                Comment

                                Working...
                                X